Anioły
Świątecznie i magicznie

 

NIECH  ŚWIĄTECZNE ANIOŁY OZDOBIĄ TWE STOŁY

DZIADEK MRÓZ ZE ŚNIEŻYNKĄ SYPNĄ BIAŁYM ŚNIEGIEM

BY SIĘ JASNO ZROBIŁO NA ZIEMI I W NIEBIE.

DOMY SIĘ ROZŚWIETLĄ TYSIĄCAMI ŚWIATEŁ

ZWIERZĘTA PRZEMÓWIĄ  DO NAS LUDZKIM GŁOSEM,

MIKOŁAJ UŚMIECHNIE SIĘ DO NAS TEŻ W TYM ROKU.

ŚWIATŁO SIĘ ODRODZI

A GŁOS PIĘKNY Z NIEBA KOLĘDY PEŁNE MOCY BĘDZIE  Z NAMI ŚPIEWAĆ

 

RAZEM ZASIĄDZIEMY W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

BY KRZEWIĆ OGIEŃ MIŁOŚCI W UKOCHANYM DOMU

I TO BĘDĄ PRAWDZIWE SZCZODRE GODY DLA NAS. JAKIE ZRODZĄ PLONY PEŁNE OBFITOŚCI, SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, PIĘKNA I CUDU PIĘKNA I CUDU MIŁOŚCI.               

 

JAK  TO  GŁOSZĄ OD ZAWSZE PRADAWNE ZWYCZAJE DZIŚ NASI PRZODKOWIE Z NAMI SIĘ STOŁUJĄ I MAGIĘ NARODZIN ŚWIATŁA Z NAMI TEŻ ŚWIĘTUJĄ.

 


SPEŁNIENIA MARZEŃ ŻYCZY

Wioletta Ewa Tuchowska  - Wella

www.mistycznabrama.net

kolęda w prezencie - kliknij posłuchaj

 
Modlitwy i inwokacje

Istoty Opiekuńcze pełnią w naszych czasach pomocników w rozwoju a czasem wspierających nauczycieli. Mądrość jaką przekazują w modlitwach Istoty opiekuńcze pomaga łatwiej kroczyć przez życie, korzystając z błogosławieństw jakie daje nam Niebo i Ziemia. Anielskie modlitwy są żywymi afirmacjami. Kodują to co jest dla dobre i ważne, pomagają przekraczać obawy - podnosząc wibracje. Dzięki nim łatwiej otworzyć się na doświadczanie pełni oraz dobrobytu.

Każdy z nas jest unikalny – dlatego też, stworzone z przekazu modlitwy i inwokacje odpowiadają temu ,co ważne jest dla nas akurat na tym etapie życia.

Mogę zapisać dla Ciebie słowa Świetlanych Przewodników. Oto jedna z modlitw.

Z Niebiańskiego Domu na Ziemię przybyłam.

Tu w miłości rodu oczy otworzyłam.

Błogosławię życie, ono piękne jest.

Lubię jasność Słońca, odnawia mnie deszcz.

Wiatr powiewem świeżym nowe daje mi.

Burza dynamikę darowuje mi.

Cieszę się o Boże za tę zmienność życia, bo tworzy nadzieję, bo dobrem przenikam.

Światło mojej duszy wypełniasz swą łaską a Ziemia dobrami obdarza mnie swymi.

Dzięki za to życie tak wiele już mam, sukcesy osiągam, marzenia spełniam.

 
Kim są Anioły

Anioł Stróż Każdy człowiek niezależnie od wieku, wyznania i poziomu świadomości posiada przypisane mu Istoty Opiekuńcze. Chrześcijanie najczęściej utożsamiają je z Aniołami. W Anioły wierzą także Żydzi, wyznawcy Koranu, zaś Hindusi nazywają je Dewami. Natomiast członkowie kultur plemiennych zwracają się do Przewodników Duchowych- pochodzących ze świata zwierząt, przodków oraz bóstw.

Więcej…
 
Typy istot opiekuńczych

W naszej kulturze uważamy, że naszymi Opiekunami Duchowymi są Anioły, lub też zmarli przodkowie i spokrewnieni z nami bliscy. Dużo rzadziej przypisujemy tę rolę świętym, których imiona przyjmujemy podczas sakramentu bierzmowania. W kanonach ezoterycznych możemy wyróżnić bardzo wiele grup istot opiekuńczych:

Więcej…
 
Poznaj swojego Anioła

Anioł Stróż Każdy z nas posiada przy sobie Istoty Opiekuńcze, nazywamy je Aniołami, albo Przewodnikami Duchowymi. Opiekunowie towarzyszą nam przez cały czas. Możemy mieć tego samego Opiekuna przez całe życie, ale wielu z nas ma wielu Opiekunów. Tak jak my mamy wykonujemy różne zawody tak też Opiekunowie mają własne specjalizacje i powoływani są często tylko do określonych zadań. Jako dzieci zwykle jesteśmy ufni i otwarci na pomoc naszych Aniołów, ale dorastając coraz bardziej pochłania nas życie codzienne, sprawy materialne, uczucia, czy życie towarzyskie. Wtedy zapominamy o naszych Aniołach. Gonimy za pieniędzmi, karierą coraz bardziej zamykając wrota własnej świadomości przed kontaktami z naszymi Aniołami. Oni jednak zawsze stoją przy nas gotowi służyć radą i nieść pomoc w różnych sprawach. W sytuacjach krytycznych, kiedy nasz los lub egzystencja są zagrożone wysyłamy w przestrzeń bardzo mocne sygnały. Takie niewidzialne S.O.S. natychmiast odbierają nasi Opiekunowie – błyskawicznie pomagając nam w opresjach. Ale kiedy problemy kończą się zazwyczaj ponownie zapominamy o naszych niewidzialnych Sprzymierzeńcach.

Więcej…
 
Jak zamówić Portret i Przekaz Istoty Opiekuńczej

Portret malowany jest pastelami suchymi i olejnymi, na papierze o formacie A4. W zależności od potrzeb można wybrać następujące opcje sesji:
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl