13.02.2016 Kapliczka w Rzeczycy wchłania niskie energie.

Pod Kościołem w Rzeczycy znajduje się kapliczka, która wchłania niskie wibracje. Osoby wrażliwe na działania energetyczne mogą poczuć ten paramagnetyczny fenomen. Można to uzyskać, świadomie, wolno okrążając chodnik wokół Kościoła. Zbudowany z paramagnetycznych płytek (wzmacniających pozytywne wibracje). Im bardziej zbliżysz się do kapliczki, tym wyraźniej będziesz czuł wznoszącą się energię, która korzystnie wpływa na: kolana, stawy, biodra, kości oraz czakrę podstawy i sacrum. W miarę zbliżania się do kapliczki wyczuwa się coraz mocniejsze ciągnięcie, które niczym odkurzacz wyrywa z pola energetycznego zbędne złogi, negatywne emocje i zastoje. Przy odpowiednim skierowaniu, to czego chcemy się pozbyć zawędruje do Ziemi. Potem należy jeszcze odbudować aurę przy biegunie magnetycznym za Kościołem. Rzeczyca jest świetnym miejscem na energetyczny detox.

Zaś jeden z pełniących w niej posługę kapłanów jest człowiekiem fajnie otwartym na wieści o uzdrawiającej energii tego miejsca.

Podczas inicjacyjnej podróży w miejsca mocy mój klient odczuł wpływ tego miejsca bardzo dobrze. Zaś wrota zamkniętego o tych godzinach Kościoła otworzyły nam gościnnie życzliwe, sprzątające tam Panie. Chwała Niebu, że takie miejsca istnieją.

Kościół w Rzeczycy posiada piękne, stare naczynia na wodę święconą, które zachowały się ze starego, drewnianego kościoła.

 

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl