Wpływ księżyca 5 i 6 maja 2012

 

 

Z 5 na 6 maja będziemy doświadczać kolejnego w tym roku niezwykłego zjawiska kosmicznego. Księżyc znajdzie się najbliżej Ziemi. Na nocnym niebie na tle gwiazdozbioru Wodnika widoczny będzie też rój meteorytów ( pozostałości po ogonie komety Halleya).

 

Ponieważ sama jestem niczym barometr, moje pole energetyczne odczuwa wzrastające wibracje dość dynamicznie już od dwóch tygodni. Ale dla pewności,  to o czym piszę przekonsultowałam też z moimi siostrzanymi wizjonerkami. I wszystkie mamy podobne odczucia.

 

Z symboliki wiemy,  że Księżyc jest siłą wizji, intuicji, wspiera on czakrę Trzeciego Oka. Od jego rytmów zależą przypływy i odpływy mórz. W biegunie cienia  może on podtrzymywać iluzję, ułudę, generować żal i smutek. I rozeznanie tego jest dla nas niezwykle istotne

 

Siły kosmiczne naturalnie podnoszą wibracje na naszej planecie (jesteśmy w czasie transformacji 2012 /2013 i na progu Ery Wodnika). W dniach 5 i 6 maja kosmos może zadziałać ze sporą energią na Ziemię i jej mieszkańców.

 

Co możemy robić dla wzmocnienia swego pola energetycznego:

 

- koncentrować się na sobie i płynących z ciała odczuciach,

 

- głęboko oddychać ( np. pranajama czy oddech rytmiczny)

 

- zachowywać własną energię w polu energetycznym,

 

- unikać nadmiernych emocji,

 

-  włączać się w to co radosne czyli żartować i śmiać się,

 

- siadając  mieć wyprostowane plecy, ustawiać palce stóp lekko do środka,  

-  kłaść dłonie na splocie słonecznym dla ochrony własnego pola energetycznego,

 

-  medytować w tych dniach na orbicie mikrokosmosu ( technika taoistyczna znana tez tantrykom i taoistą – będę jej uczyć na zajęciach 12 – 13.maja)

 

- zażywać relaksu bez nadmiernej ekscytacji np. podczas spacerów w parku,

 

 

Celem tego co napisałam  jest zwrócenie waszej uważności na to co teraz istotne. A tymże jest przemiana jaka dotyka w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas.

Pamiętajmy że mamy do czynienia z energiami które nie koniecznie można w sposób jednoznaczny zmierzyć i ocenić. A ich działanie rozłożone być może na wiele miesięcy, ponieważ dotyczy zarówno skali globalnej – cała planeta,  jak i mikrokosmosu jakim jest nasze ciało i struktury energetyczne ( czakry – aury).

 

7 maja wieczorem zjawiska kosmiczne wyciszą się i jeśli zachowamy uważność oraz spokój 8 maja wniesie nam wspaniałą, błogą harmonię.

 

Z góry przepraszam za literówki i błędy.

Bardzo zależało mi by ten tekst narodził się jeszcze dziś.

 

wpływ księżyca 5 i 6 maja 2012 rok

Wioletta Ewa Tuchowska

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl