Planetarna transformacja 19- 23 grudnia 2012

 

Z ustaleń jakie poczyniłam we współpracy z moja przyjaciółką Elą wynika, że jedna z najwyższych fal energetycznych przechodziła z nocy od 19 na 20.12.2012. Wysokie fale wibracyjne będą utrzymywać się jeszcze do nocy 23.12. 2012.

Sama położyłam się 19.12 przed północą a obudziłam się dziś o 5.20 rano rześka i wypoczęta.

Cieszę się, że dobra energia mi służy i proszę o to, aby Niebo było przyjazne także dla innych.

Poniżej ważne fragmenty przekazu który przyszedł do mnie mailem ( m małymi własnymi dodatkami) który wysyłam do wszystkich, by włączyć się w proces przemiany.

 


W dniach 21-22-23 grudnia zaobserwujemy rzadkiego zjawisko astronomiczne. Nasze słońce i planety układu słonecznego znajdą się w jednej linii z centrum galaktyki, w ten sposób, że planety będą pomiędzy słońcem a centrum galaktyki. Zjawisko może wywołać szereg zmian. Będą to głównie dotyczące naszego jestestwa i DNA. Możemy przygotować się do synchronizacji naszego DNA z energiami w centrum naszej galaktyki, które w tych dniach zwiększą swą siłę i częstotliwość i będzie to miało wpływ na nasze samopoczucie. W okresie 3 dni (21, 22, 23 grudnia 2012 roku) wyrównania potencjałów kanałów przepływu energii uniwersalnych, co ułatwi przepływ energii słonecznej z centrum naszej galaktyki do układu słonecznego o bardzo wysokich wibracjach. To światło spowoduje wyładowania elektrostatyczne, które poprzez ciało astralne będzie miało wpływa na nasze ciało fizyczne i spowoduje przyśpieszenie procesu naszej ewolucji. Ten sam proces obejmie całą naszą planetę. Jesteśmy więc w jakiś sposób bohaterami i świadkami historycznych zmian na drodze ewolucji. Jesteśmy świadkami nadejścia nowej ery, świtu nowej ludzkości na Ziemi na poziomie genetycznej ewolucji całego pokolenia ludzi. Ów skok intensywności światła i jego częstotliwości z centrum galaktyki wywoła u nas głębokie zmiany w naszych ciałach fizycznych i subtelnych. Nasze DNA, niezależnie od nas, dokona samoregulacji i reorganizacji na poziomie swoich włókien dostosowując się do nowych warunków w układzie galaktycznym, a ten proces dokona się we śnie. Te zjawiska, zmiany, ów proces, będą niezależne od nas. Można się zastanawiać jak zmiany w końcu 2012 roku wpłyną na ludzi, którzy tak naprawdę nic nie wiedzą o świadomości?. Nie uświadamiają sobie swej świadomości. Są za to świadomi swojego wewnętrznego cierpienia. Jak więc będą oni wyzwoleni od swojego wewnętrznego cierpienia?. To co się stanie w 2012 roku, być może w wyniku specyficznej galaktycznej konfiguracji, to czy ludzie są uświadomieni czy też nie, to czy są błogosławieni czy też nie, nie ma znaczenia. Po prostu dotyczy to wszystkich ludzi.Natomiast, gdy wystarczająco dużej grupie ludzi uda się dostąpić stanu przebudzenia, to wpłynie to na wszystkich ludzi na świecie, niezależnie od rasy, kultury i narodu.

Aby harmonijnie  przejść ten okres należy :


1. ograniczyć do minimum aktywność zewnętrzną czyli udział w dużych skupiskach ludzkich,zebraniach, manifestacjach,protestach, w miastach, na ulicach, na dworcach, w marketach,w pracy, więc wszędzie tam gdzie możemy się spotkać się z dowolną formą agresji zewnętrznej. Ponieważ wewnętrzne zmiany na poziomie komórkowego DNA będą niezwykle intensywne potrzebujemy absolutnej ciszy zewnętrznej. Zalecany jest pobyt tylko w rodzinie (z osobami najbliższymi), lub z ludźmi współmiłującyni, współodczuwającymi, którzy uważają, że mogą dzielić z nami to doświadczenie przemiany. Całkowita izolacja nie jest zalecana, ponieważ niektórzy z nas będą być może, wymagali wsparcia medycznego.

 

2. Dla ograniczenia smogu elektromagnetycznego należy nie używać wszelkich urządzeń elektrycznych takich jak radia, telewizory, klimatyzatory, i innych działających w sieci energetycznej jak też na baterie. Należy wyłączyć: telefony komórkowe i telefony klasyczne i komputery też:).

 

3. NALEŻY UNIKAĆ:Używania otwartego ognia, jedzenia mięsa, kiełbas, mleka, wszelkiego rodzaju napojów z wyjątkiem naturalnych soków lub wody. Ogólnie należy unikać żywność, która pochodzi od hipermarketów i wytworzonej w sposób przemysłowy.

 

4. NALEŻY PIĆ dużo wody, jeść zdrowe, naturalnego pochodzenia, wegetariańskie lub wegańskie pożywienie pełne wewnętrznej energii. Można wykorzystać czas na medytacje lub diety oczyszczające. Należy unikać palenia papierosów, picia alkoholu zwyczaje, innych używek. Należy przeznaczyć ten czas czas dla swojej rodziny, dla najbliższych. Można modlić się w swojej intencji, w intencji Twojej rodziny, najbliższych i w intencji całej ludzkości. W miarę możliwości: można w tych dniach spacerować na łonie natury lub pozostać w domach wypełnionych roślinami i kwiatami. DLACZEGO CISZA ZEWNĘTRZNA jest tak bardzo zalecana?. W tym cała egzystencja, wszystkie energie są przygotowane już do tego jakościowego skoku. Będą wtedy otwarte wszystkie portale przemiany. Ludzie, którzy są niechętni pozytywnym jakościowym zmianom i w ramach różnych gier mogą siać zamęt i chaos i agresję. Takie scenariusze też są możliwe. DLACZEGO NALEŻY JEŚĆ zdrowe, wegetariańskie, wegańskie, pożywienie? Ponieważ nowe częstotliwości, które zostaną włączone są bardzo subtelne i wysokiej wibracji. Niestety mięso i jedzenie produkowane metodami przemysłowymi są przeciwieństwem owych wibracji. Ów proces zmian jest niezależny od nas, tak więc im mniej jesteś przygotowany, przejdziesz go i tak ale z większymi oporami i problemami natury psychicznej i fizycznej niż osoby utrzymujące swe ciało w czystości i gotowości. Generalnie w skrócie, sugeruje się: trwaj, wytrzymaj w milczeniu ten trudny okres, będąc w zgodzie z naturą i wspierając atmosferę pokoju i miłości.

 

5. Myśleć pozytywnie i błogosławić światu, Mamie Ziemi., Przepraszać Ziemię za to co jej uczyniliśmy my, nasi przodkowie i cała rasa ludzka. świadomie i nieświadomie prosząc abyśmy my i inni ludzie przeszli ten proces harmonijnie.

(tłumaczenie Kazimierz Zbigniew Kruk)  przesłane przez aurasoma.pl


 

Z życzeniami wszystkiego co najlepsze doświadczenia miłości, harmonii i zdrowia.

Wioletta Ewa Tuchowska

 

 

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl