magiczne cv

Kiedy z perspektywy przyglądam się mojemu życiu, widzę, że moi Aniołowie poprowadzili mnie przez życie od zawsze a, ja po prostu poddałam się ich działaniu, choć na początku to wcale nie było łatwe.

Od zawsze byłam inna niż rówieśnicy. Urodziłam się z poważną wadą serca, przeżyłam, dzięki skomplikowanej operacji przeprowadzonej przez bardzo wierzącego kardiochirurga i boskiemu wsparciu. Ponieważ podczas długiej operacji toczyła się msza święta w mojej intencji.

Rosłam w sielskim klimacie podmiejskiej dzielnicy, wiele czasu spędzałam poznając przyrodę na okolicznych łąkach i polach, zbierając jabłka w cudownym sadzie mojego dziadka i oglądając z nim niebo. Będąc dzieckiem uzdolnionym plastycznie wiele rysowałam, samodzielnie uczyłam się historii sztuki a moim młodzieńczym idolem był Leonardo da Vinci. Od dziecka zbierałam też kwiatki i chciałam zostać zakonnicą.

Dopiero teraz dowiaduję się, że właśnie ten geniusz renesansu był wielkim mistykiem, który stworzył podwaliny najbardziej rewolucyjnej dziedziny duchowości - świętej geometrii. W wieku ośmiu lat uległam kolejnemu wypadkowi uderzył mnie 1,5 kilowy kamień jaki wypadł z samochodu przewożącego materiały budowlane. Było to podczas białego tygodnia dlatego, to, że przeżyłam wszyscy uznali za boską ochronę.

Pierwsze duchowe przemiany zaiskrzyły we mnie tuż przed maturą, kiedy wstąpiłam do ruchu Odnowy w Duchu Świętym. Na zamkniętych rekolekcjach Odnowy, pełna kompleksów, nieśmiałości, gorąco prosiłam Boga o wewnętrzną przemianę. I tam po raz pierwszy dotknął mnie Duch Święty a może życie od tego czasu zaczęło się zmieniać. Właśnie na rekolekcjach usłyszałam, o tym iż jednym z wyjątkowych darów Ducha Świętego jest umiejętność rozpoznawania duchów. Nieświadomie zapragnęłam, by kiedyś móc się takim darem posługiwać. Tym samym wysłałam w kosmos swe pragnienie a Źródło wysłuchało go i przez wiele lat przygotowywało mnie do tego zadania. Potem wszystko potoczyło się już szybko, nagle w moim życiu pojawili się wróżbici i ludzie pracujący z energią. Na pierwszym ezoterycznym wykładzie kupiłam channelingową książkę "Świat w oczach Michaela" - wydaną przez J. Pope. Cały czas odczuwałam silną potrzebę rozwoju wewnętrznego, a ponieważ chciałam odpowiedzialnie pomagać innym postanowiłam skończyć psychologię i College Parapsychologiczny. W rozwinięciu darów wewnętrznych pomagała mi też silna linia rodzinna. Moja babka zajmowała się zielarstwem i radiestezją, dziadek posiadał silną bioenergię, dzięki której uzdrawiał się sam a także pomagał innym. Ale najwięcej swych rodowych talentów dziedziczę po cioci z którą łączyła mnie niezwykła zbieżność dat urodzenia. Starsza ode mnie 60 lat i jeden dzień ciocia, od dzieciństwa potrafiła opuszczać ciało, była medium, stawiała karty.


medytacja na kurhanie

W szkole ezoterycznej na wykładach z Ramazem Zacharianem - astrologiem i wykładowcą Moskiewskiego Instytutu Lotnictwa, który pokazywał nam ciekawe formy energetyczne wibrujące w przestrzeni, zaczęłam spontanicznie rysować istoty z innych wymiarów. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jest to przekaz automatyczny. W tym czasie uczestniczyłam też w pierwszych warsztatach tantrycznej jogi, ścieżki doświadczania Boga dzięki zjednoczeniu partnerskiemu. Niedługo potem zaczęłam współpracę z prestiżowym ośrodkiem szkoleń biznesowych - centrum Kreowania Liderów, gdzie prowadziłam zajęcia podnoszące indywidualny potencjał pracowników, ucząc ich min. grafologii, analizy z wyglądu, numerologii oraz warsztaty kreatywności artystycznej. Rozpoczęłam kurs trenerski z zakresu komunikacji niewerbalnej, mowy ciała i szkoleń u najbardziej wtedy znanego na rynku Polski specjalisty - Piotra Tymochowicza.

Kolejnym etapem w moim życiu było wróżenie na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Wspomaganie ludzi wróżbą i dobrą radą przynosiło mi ogromną satysfakcję.


Trans w kręgach

Jakiś czas potem, mój wykładowca Edi Pyrek zaprosił mnie na wykład z Kate Snyder. Przyszłam tam, bo myślałam, że Kate jest szamanką. Okazało się jednak, że jest ona biskupem Kościoła Sprirytystyczno Chrześcijańskiego. Edi wiedział, że wróżę, dlatego poprosił mnie o tym, abym powróżyła Kate, co bardzo mnie stremowało. Nie używałam wówczas kart, a tylko posługiwałam się tylko jasnowidzeniem. Podczas sesji Kate zapytała czy ktoś tu z nią jeszcze jest, a wówczas ja opisałam jej istotę Opiekuńczą. Była to starsza kobieta w długiej sukni o łagodnych rysach z włosami splecionymi w warkocze. Stała w jakieś dwa metry ode mnie, za plecami Kate. Biskup potwierdziła, że jest to jej zmarła nauczycielka, która wyzwoliła się już z cyklu wcieleń i jest teraz jej opiekunką duchową. Od tego czasu zaczęłam wyraźnie widzieć istoty z wyższych światów, Aniołów, mieszkańców innych systemów planetarnych. Postanowiłam więc je malować i zapisywać ich przekazy. Skupiłam się na sesjach indywidualnych, zaczęłam wykonywać portrety ich portrety zapisywać przekazy od aniołów, dla ludzi proszących mnie o taki kontakt.

Dwa lata po pierwszym kursie tantry, zrozumiałam, że właśnie ta ścieżka pozwoli mi najdoskonalej rozwinąć swoje możliwości i uwolnić się ze starych ograniczeń więcej. Z mym mężczyzną ponownie pojechałam na trening mojego nauczyciela Ar Luczisa Pustoty, a niedługo potem zaczęliśmy współpracować z naszym mistrzem.


Kurs szamanizmu

Oddajac się swej misji portretowania Istot Opiekuńczych prezentowałam się na targach ezoterycznych, gdzie oprócz rysowania portretów aniołów osobistych, prowadziłam prelekcje na temat Aniołów oraz tantry. Po jednym z wykładów zaintrygowana moimi słowami przedstawicielka wydawnictwa Studio Astropsychologii zaproponowała mi napisanie książki na temat tantry - w ten sposób powstała "Mistyka rozkoszy" więcej. Mniej więcej w tym czasie zaczęła się też moja współpraca z prestiżowymi ośrodkami ezoterycznymi na terenie całego kraju m.in. Galerią Feng-shui "Chi" w Warszawie i Wrocławiu, ośrodkami w Zielonej Górze, Koszalinie i innych miejscach kraju. Od kilku lat jestem też aktywną dziennikarką, karierę w tej dziedzinie rozpoczynałam na łamach prasy lokalnej. Na swoim koncie mam publikacje w "Polskim Prestiżu", "Wróżbicie", "Wegetariańskim Świecie", "Feniksie" i "Gwiazdy Mówią". Jako radiowy psycholog i specjalista od magicznej strony życia współpracowałam też z Radio dla Ciebie oraz Radio 94. Od kilku lat prowadzę kursy i szkolenia rozwijające potencjał osobisty, skupiając się głównie na następujących dziedzinach: nawiązywanie kontaktów z Aniołami, tantra joga i moc kobiety. więcej

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl