księga życia

Księga życia

~ Patryk Skiba, 18-09-2007, ilosc znaków: 2358, ilosc słów: ~ 352

Pewnego dnia zaciekawił mnie temat życia, jakże to jest, że zyjemy najpierw w brzuchu mamy, następnie stajemy sie samodzielni, a później?

Tak, co jest po śmierci? Może kolejne życie? A czy Ty przypadkiem nie dowiedziałeś sie od kogoś, że wcześniej mieszkałeś w innym świecie tzw. w brzuchu mamy?

Być może tych światów jest wiele, ale każde życie zasługuje na najwyższy szacunek i powinieneś czerpać z ich przywilejów!

Każde z tych światów ma coś Ci do zaoferowania. Ale co Ty weźmiesz? Pewnie nic, bo takie pranie zafundowało Ci najbliższe otoczenie. A niby dlaczego miałbyś cos dostac od życia? Przecież Ty tylko się obijasz! Nie uczysz się, korzystasz z 'dobrodziejstw' używek.

A jednak życie chce i daje Ci wiele okazji, byś zaczął zmieniać swój swiat.

Życie to dar! Dostałeś go jako zdrowy człowiek. Możesz życ na pełnych obrotach, jako osoba niezależnie finansowo i z kochającą rodziną.

Nie jesteś głuchy, nie jesteś ślepy, masz wszystko co Ci potrzeba do rozwoju, a jednak nie korzystasz z tych przywilejów. Czy wiesz, ile osób cierpi i przeżywa katuszy nie mogąc widzieć i słyszeć? Tym bardziej, gdy wczesniej byli zdrowi? Zostali zamknięci w klatkę.

Gorszą mękę przezywają ludzie, którzy stracili życie na oglądaniu, graniu.. mają żal, że nie dostrzegli możliwości zmiany, żałują, że nie mogli przeżyć lepszego życia.

Co mogę zrobić? Dobre pytanie! Posiadasz księgę życia! Do tej pory korzystałeś z niej nieświadomie.. nie wiedziałeś co Cie czekało i jaki los zgotowali Ci bogowie.

Jednak teraz Ty jesteś Panem życia!

Czy juz wiesz jakie masz zadanie?

Otwórz księgę i zobacz jakie miałes życie. Przeanalizuj go i wyciągnij wnioski.

A teraz napisz, jakie chcesz mieć życie. Nie ograniczaj się! Otwórz swoją wyobraźnię i wyobraź sobie jakie czeka Cię życie!

Poczułeś się lepiej? Teraz z swoją pomysłowością i kreatywnością, napisz czy narysuj do jakiego celu zmierzasz.

Posiadłes już księgę życia! Pilnuj go i czesto sprawdzaj, czy najbliżsi nie próbują Cię sprowadzić na swoją drogę. Im zależy na porządku, na jakim dotychczas żyłeś.

I oto leży księga życia pełen zapisanych kartek, które uczynią Twoje życie pełniejsze i bogatsze. Dbaj o nią i gdy bedziesz chciał zmienić świat, spróbuj najpierw w tym przeżyć wspaniałe chwile!

Wybór należy do Ciebie!

Przyjąć stery nad ksiągą lub zmarnować życie.

http://www.patrykskiba.one.pl

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl