Przebudzenie Tańczącej Bogini

Dumnie prężą biusty, magnetyzując publiczność. Przykuwają uwagę do wirujących raz szybko a za chwilę wolno bioder. Oszałamiają falującym brzuchem, oczarowując salę promiennym uśmiechem. Tancerki tańca brzucha, współczesne kapłanki zmysłowości, tańca należącego do prastarej matriarchalnej tradycji tzw. secret dance - świętych tańców kobiecości, związanych jak tańce indyjskie z przekazem tantrycznej jogi.

Współczesne kobiety coraz częściej poszukują swych korzeni, dlatego belly dance - stał się jednym z najpopularniejszych obecnie tańców na Zachodzie. Uczę go podczas warsztatów, łącząc ruch z mistycznym przekazem energii. Taniec pokazuje jak uwodzić gestem, uśmiechem i właściwym sposobem poruszania się. Daje możliwość bycia kusicielkami i wspaniałymi kochankami, które w sposób świadomy umieją obdarowywać rozkoszą i czerpać przyjemność.

Taniec brzucha pomaga podnieść własną samoocenę. Kultywuje dojrzałą kobiecość - w tradycyjnych szkołach belly na Wschodzie techniki tej nie mogły uprawiać kobiety poniżej 25 roku życia. Dlatego zauważam, że starsze kobiety tańczą znacznie lepiej niż młodsze, mają większą świadomość bioder i cielesności.

Belly z sekretnym przekazem, ma też znaczenie dla mężczyzn i budowania relacji partnerskiej. Świadoma tancerka przekazuje partnerowi wiedzę o kobiecej naturze, rozładowuje zmęczenie, pozwala sobie być adorowaną, czuje się piękna i doceniona. Tancerka jest uzdrowicielką, bowiem wpleciony w muzykę rytm bębna i stukot metalicznych elementów jej stroju, wprowadza mężczyzn w pozytywne emocje, wyzwala radość i niweluje 95% toksyn z organizmu. Tym samym jest świetnym sposobem relaksacyjnym, czy antydepresyjnym.

Kiedy tańczyłam belly dla Arabów, wielokrotnie mówili: "pewnie tak samo tańczysz codziennie dla swojego mężczyzny". Sami chętnie włączali się też do tańca, skandując i poruszając biodrami. Tym samym aktywizowali męską moc zdobywcy. W biodrach znajduje się centrum mocy witalnej człowieka. Nasza osobista elektrownia. Jej obudzenie daje twórczą umiejętność materializacji marzeń i zarabiania pieniędzy, zapobiega i leczy męskie problemy, pomaga porozumiewać się w relacjach. Arabowie mówili ? ?u nas tancerki są szanowane, to wyjątkowa profesja, są nauczycielkami świętej tradycji.? To właśnie staram się krzewić w Europie, zachęcając do tańca mężczyzn. Ale przede wszystkim budząc Boginię w kobiecie.

Wioletta Ewa Tuchowska - Wella 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl