PRZEBUDZENIE GALAKTYCZNEJ ŚWIADOMOŚCI

+ Kamienne Kręgi w Grzybnicy, Borkowo,Św. Góra Polanów
Rekowo/ k. Koszalina: 26.07 - 01.08.2015 r.
prowadzi :Wioletta Ewa Tuchowska, gotuje: Stefan Poprawa

- odkrywanie pierwotnej tożsamości

- emocje w relacjach – jako sprzymierzeniec rozwoju

- Anielska Matryca Św. Wody i roztapianie negatywnych projekcji

- mądrość natury a odżywianie komórkowe

- żywe sesje channelingu - rozwój intuicji i jasnowidzenia

- uzdrawianie transem - kamienne kręgi w Grzybnicy

- Biała Tantra Wielkiej Matki i Kosmicznego Ojca

- podróż do Centrum Galaktyki w Dolmenie

- Dziedzictwo Marii Magdaleny i Taniec Izydy – pełnia kobiecości

- świadome ciało – tantryczna ścieżka jedności

- muzyka serca i śpiew duszy

Zapraszam Cię na warsztaty podczas których będzie prowadzić Cię dusza oraz Istoty Opiekuńcze. Oddychając na łonie natury , budzić będziesz pierwotną świadomość korzystając z mądrości ciała. Na Twe pytania odpowiedzą żywe sesje channelingu, natomiast praktyki w miejsca mocy wypełnią Cię harmonią. Wzmacniając swą intuicję zneutralizujesz negatywne projekcje i poznasz sposoby rozwiązywania konfliktów w relacjach. Doświadczysz uzdrawiania w transie w kamiennych kręgach oraz podróży w czasie i przestrzeni. Podróżując do Centrum Galaktyki zrozumiesz przesłanie Wielkiej Matki i Kosmicznego Ojca. Taniec Izydy napełni Cię witalnością a dzięki Dziedzictwu Marii Magdaleny spojrzysz głębiej na świat. Energetyzujące potrawy kuchni pięciu przemian odnowią Twe ciało a masaż i tantryczny dotyk miłości da ci dobry relaks. Wieczorami rozwibrujesz duszę wypełniając się muzyką serca, by ukoić się przy medytacjach i kamertonach. Będziesz wzrastać w serdecznej wspólnocie dla dobra Ziemi.

Św. Góra Polanowska ze Św.Źródłem - prastare miejsce kultu Wielkiej Matki. Obecnie stoi tu urokliwy kościółek z zamieszkałą pustelnią.

Kamienne Kręgi w Grzybnicy - należą do najbardziej energetycznych miejsc w Polsce. Oczyszczają oraz regenerują czakry i aury, pobudzają zdolności uzdrowicielskie oraz jasnowidzenie. Odnawiają zasoby energii witalnej oraz znakomicie relaksują. Jeśli Wszechświat zechce odwiedzimy też kręgi w Grzybnicy.

Dolmen w Borkowie - jedyny w Polsce światowy unikat. Jego niezwykła energia i właściwości pozwala zharmonizować i wzmocnić biopole. Dzięki aktywnym portalom można tu podróżować w czasie i przestrzeni.

Czytaj także Przekaz Pramatki i Powitanie Galaktycznego Mężczyzny.

Pieśń Pramatki.

Korzyści płynące z udziału w warsztacie:

- odkrywanie wewnętrznego potencjału
- doskonalenie sztuki medytacji i wizualizacji
- wzrost poczucia własnej wartości, szacunku
- porozumienie z duszą ,poznanie jej potrzeb i drogi
- zharmonizowanie czakr i aur
- uświadomienie sobie przepływu energii i jej doświadczanie
- pogłębienie świadomości ciała i czerpanie z jego mądrości
- nabycie świadomości własnej atrakcyjności
- otwarcie się na wymianę energetyczną – branie i dawanie
- rozpoznawanie emocji, zaakceptowanie ich i transformacja w uczucia
- lepsze wyrażanie myśli i potrzeb oraz poprawa komunikacji w relacjach
- akceptacja rzeczywistości – przydatna w osiąganiu celów materialnych
- osiąganie stanu spokoju
- rozwój zdolności m.in. bioterapeutycznych, intuicji, jasnowidzenia, jasnosłyszenia
- pogłębienie umiejętności współpracy z Aniołami
- umiejętność czerpania energii z natury w miejscach mocy
- wzrost witalności i radości oraz poprawa zdrowia
- pogłębienie kreatywności oraz zdolności twórczych
- doświadczanie lekkości i radości w kręgu wspólnego rozwoju
- oczyszczenie ciała i poprawa zdrowia dzięki kuchni pięciu przemian
- wzrost odwagi dla realizacji marzeń


Wioletta Ewa Tuchowska - Wella – terapeutka duszy, jasnowidz, pedagog, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii i Intercollegu Ezoterycznego w Moskwie. Ma ponad 20 letnią praktykę duchową. Prowadzi warsztaty na terenie Polski i Europy. Jej domeną jest czytanie duszy, kontakt z przodkami i channeling. Obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych – maluje ich portrety i odczytuje płynące od nich przekazy. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, hipnoterapią, regresem, numerologią, grafologią, diagnostyką energetyczną. Na swym koncie ma wiele publikacji prasowych (min. w „Gwiazdy Mówią”, „Feniks”, „Wegetariański Świat”). Jest autorką książki „Mistyka rozkoszy” oraz płyty „Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry”. Prowadziła programy w EZOTV i Radio RDC i Radio 97. Jako ekspert pojawiała się w wielu programach telewizyjnych. Jest pierwszą rodzimą nauczycielką tantrycznej jogi i autorką książek i wielu publikacji na ten temat. Wioletta posiada niezwykły dar przekazywania wiedzy, na kursach tworzy klimat ciepła i bezpieczeństwa, okraszony nutą dowcipu.

Gotuje i muzykuje: Stefan Poprawa – mistrz wegetariańskiej kuchni pięciu przemian, absolwent a potem wykładowca Instytutu Makrobiotyki w Kiental. Artysta muzyk, obdarzony niezwykłą umiejętnością gry trzech fletach jednocześnie, praktyk rozwoju duchowego. Naturoterapeuta i nauczyciel masażu shiatsu.

Zajęcia dodatkowe: Olga Solecka vel Szymańska z wykształcenie artystka i projektantka mody z powołania instruktor hatha jogi – czyli klasycznej jogi ciała oraz aeriel jogi, uczennica m.in. Wioletty Tuchowskiej. Swe zamiłowanie do sztuki stara się przełożyć na sposób prowadzenia zajęć by każdy ruch i bezruch w jodze był delikatny i subtelny jak ruch pędzla na płótnie. Joga jest sztuką jaką można interpretować na wiele sposobów. Najważniejsze jest w niej to by każdy znalazł w niej coś dla siebie.

Szczegółowe informacje:

1.Warsztat odbędzie się w malowniczo położonym pensjonacie Maja w Zielonej Dolinie 76-100 Polanów, Rekowo 19a w pobliżu Koszalina.

2.Przyjazd 26.07 w godz:.14.00-15.30 (kolacja o godz.19.00), zakończenie 01.08 o godz.13.00.

3.Zapisy: telefoniczne lub mailowe, podaj: imię, nazwisko, wiek, adres, telefon, e- mail, czy jedziesz samochodem i dysponujesz wolnymi miejscami, oraz czy jesteś osobą palącą.

4.Inwestycja:

1160 zł - całość płatna do 10.07.2015 + prezent specjalna praktyka w Grzybnicy lub Polanowie
1260 zł - zadatek do17.07.2015
1320 zł - zadatek od 18.07.2015 jeśli będą wolne miejsca

W cenie: zajęcia m.in. 7-8 godz. dziennie, materiały, dyplom, praktyki w miejscach mocy, nocleg, 3 pyszne Wegetariańskie posiłki Makrobiotycznej Kuchni Pięciu Przemian.

Zniżki dla osób które :

- były na moich warsztatach wakacyjnych w zeszłym roku: zniżka 60 zł (tylko przy płatności do 10.07)
- przyjeżdżają ze znajomym/znajomą zniżka 60 zł (dla osoby wprowadzającej nową)
- są związkami partnerskimi,120zł zniżki na parę

Można skorzystać tylko z jednej zniżki.

5.Zadatek w wysokości 500 zł lub całość, należy wpłacić na konto: Wioletta Ewa Tuchowska ul. Sucharskiego 11/3, 96-100 Skierniewice PKO BP nr: 46 1020 4580 0000 1502 0032 9888, z dopiskiem ”PS”.

6.Dojazd : najlepiej dzwonić do Barbary Greve tel.kom: + 48 605 827 496
- Osoby niezmotoryzowane po wcześniejszym zgłoszeniu do Pani Greve i prowadzącej będą odbierane z dworca w Koszalinie lub Nacławiu ( za dodatkową opłatą).

7.Zabierz: przybory do pisania i notatnik, strój do ćwiczeń, chustę lub szal na biodra, spódnicę, karimatę, na dary : ziarna suszone owoce i orzechy( np. mieszanka studencka). Małą, ozdobną czarkę ( jak do lodów – stali uczestnicy warto, aby zabrali tę, którą miałeś rok temu, nowi kupują specjalną) blok techniczny i kredki świecowe, pasek na jogę ( może być długi bawełniany do odzieży lub pasmanteryjna szarfa szerokości min4 cm długość ponad 1,20m). Rezerwowo: ubiór przeciwdeszczowy, preparat na komary oraz kleszcze( zdarzają się ekstremalnie, ale warto).

8.Konsultacje dodatkowe w miarę wolnych miejsc po zapisie przed kursem u prowadzącej: portret i przekaz Anioła, diagnostyka karmy, czytanie duszy, portret reinkarnacyjny, numerologia.

9.Dyplom uczestnictwa dla zdyscyplinowanych, którzy ukończą warsztaty.

Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu na warsztat decyduje data wpłaty.

Informacje, zapisy:

tel. 510051324, mail; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
www.mistycznabrama.net

Zasady rezygnacji z warsztatów :

  1. Zadatek jest bezzwrotny. Jest on niezbędny jest na pokrycie kosztów organizacji warsztatów.
  2. Jeśli uczestnik chce zrezygnować z warsztatów może poszukać na swoje miejsce innej osoby na której rzecz sceduje możliwość uczestnictwa w zajęciach.
  3. Zwrot zadatków lub całości kwot wpłaconych na poczet warsztatów przez organizatora jest możliwy tylko z powodu odwołania zajęć ( co w przypadku warsztatów wakacyjnych jeszcze nigdy się nie zdarzyło). W tym roku jest już wystarczająca ilość uczestników dla przeprowadzenia zajęć.
  4. Brak zwrotu kwoty wpłaconej na warsztaty jest zasadą stosowaną przez większość organizatorów podobnych zajęć i pobytów wakacyjnych (min.warsztaty rozwoju osobistego, psychologiczne, wakacje w biurach podróży). Organizator przyjmuje, że osoby uczestniczące w zajęciach są dorosłe i całkowicie odpowiedzialne za swe świadome decyzje inwestowania w rozwój osobisty.

 

 

Informacje, zapisy tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com
mistycznabrama.net

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl