Wakacje w miejscach mocy

ALFABET SZCZĘŚCIA

Drohiczyn,  Św. Góra Grabarka i okolice:  30.07- 06.08.2016
prowadzi: Wioletta Ewa Tuchowska
gotuje i muzykuje: Stefan Poprawa

- Era Wodnika/Epoka Wilka – znajdź najlepszy rytm

- pierwotny pokarm duszy

- emocje  i ich rola dla spełnionego życia

- harmonizowanie aur przy Drohiczyńskiej Czakrze

- zmiana negatywnych przekonań w pozytywne przy czakramie w Skiwach Małych

- przemienienie w świętym ogniu Celtów w Cecelach

- przywracanie świetlistości dzięki cudownej wodzie w

Grabarce

- rodowe talenty a moc przodków praktyki w Narojkach

- kreacja rzeczywistości przy kamieniu spełniających się

marzeń

- współdziałanie męskości i kobiecości u Słowian

- magnetyczny wpływ Strażników Ziemi medytacje w

Rogawce

- uaktywnianie wewnętrznych darów w portalu

Galaktycznych Stwórców

- wieczność jest w nas – droga Jezusa i Marii Magdaleny

- wieczorne biesiady z muzyką serca i śpiewem duszy

- tantryczny masaż czterech żywiołów

- słowiańskie odmładzanie i taniec radości Bogini Izydy

Zapraszam cię na wakacje w szczególne miejsca Podlasia słynącego z wielu magicznych przestrzeni. Gdzie Twa dusza będzie się rozwijać, a ciało i umysł regenerować się w  słońcu oraz  otoczeniu dzikiej przyrody Bugu. A wszystko to na po wiekach odkrytym Świętym Wzgórzu - gdzie przestrzeń podnosi Twe wibracje i uzdrawia. Obędziemy wiele sycących dusze podróży po niezwykłych i niezwykłych a co ważniejsze "nie zadeptanych" przez ignorantów miejscach mocy. Wzbogacisz się o cenną wiedzę  wspaniałą makrobiotyczną, wegańską kuchnią oczyszczającą i krzepiącą kuchnię,  przygotowywaną przez Stefana Poprawę.

Drohiczyn jest miastem magicznym, gdzie żyje się w przestrzeni duszy i zgodnie z rytmem natury. Drohiczyn należy do najsilniejszych wibracyjnie miast w Polsce. Posiada wspaniale aktywną czakrę (podobnie jak Wawel). W samym mieście oraz wokół niego jest wiele pełnych mocy kurhanów (najstarsze sprzed X tyś. lat). Znany z Trylogii Drohiczyn jest jednym z czterech koronacyjnych miast Polski, historyczna stolica Podlasia, miasto ważne dla dawnej Rzeczpospolitej tak jak Wilno.

Obecnie to miasteczko wyjątkowej urody i niezwykłego mikroklimatu związanego z dziką energią dorzecza Bugu. Zamieszkałego przez wiele gatunków zwierząt. Pełne bielących się w słońcu  kościołów , cerkwi i urokliwych drewnianych domków.Wszyscy którzy poczuli jego klimat chętnie tu wracają i szybko się w nim regenerują.

Mieszkać będziemy na Świętym Wzgórzu, na którym niegdyś stały trzy drewniane cerkwie.  Do dyspozycji mamy  dwa niosące zdrowie drewniane domki. Stojące na pełnej przyrody działce, gdzie swobodnie będziemy mogli praktykować. A wszystko to w tętniącym życiodajną siłą zakolu Bugu (prawdziwe miejsce mocy).  W którym ciało i dusza szybko się regeneruje. Co daje nam idealne miejsce na praktyki.


Odbędziemy praktyki w miejsca mocy:

-  w Drohiczynie : czakra, świątynie, kurhany.

- doświadczymy niezwykłości portalu Niebiańskich Ogrodników nad Bugiem,

- będziemy usuwać negatywne przekonania w Skiwach 

- odnowimy swe zasoby sycąc się praktykami i cudowną wodą w Grabarce ( prawosławna Częstochowa)

- w Korczewie poprosimy o błogosławieństwo Kamienia Spełniających się Marzeń łącząc się z Opiekunami Przyrody w tamtejszym rezerwacie,

- poczujemy magię Ceceli – poceltyckiej wsi w której od wieków widywany jest nocami płonący, żywy ogień ( zdj. kurhanu),

- pomedytujemy z Przedwiecznymi Strażnikami Kurhanów w Rogawce ,

- popłyniemy w rejs parostatkiem po Bugu,

- jeśli Wszechświat będzie sprzyjał spotkamy się z Szeptunką ( prawosławną uzdrowicielką i odpędzającą złe moce).

Dodatkowo dla chętnych:

- uczestnictwo w wieczornej imprezie miejskiej Dni Drohiczyna,

- możliwość prawosławnej celebracji  Święta Marii Magdaleny (4.08.2016),

Prowadzą:

Wioletta Ewa Tuchowska - Wella – terapeutka duszy, jasnowidz, pedagog, coach, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii i Intercollegu Ezoterycznego w Moskwie. Ma ponad 20 letnią praktykę duchową. Prowadzi warsztaty na terenie Polski i Europy. Jej domeną jest czytanie duszy, kontakt z przodkami i channeling. Obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych – maluje ich portrety i odczytuje płynące od nich przekazy. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, hipnoterapią, regresem, numerologią, grafologią, diagnostyką energetyczną. Na swym koncie ma wiele publikacji prasowych (min. w „Gwiazdy Mówią”, „Feniks”, „Wegetariański Świat”). Jest autorką książki „Mistyka rozkoszy” oraz płyty „Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry”. Prowadziła programy w EZOTV i Radio RDC i Radio 97. Jako ekspert pojawiała się w wielu programach telewizyjnych. Jest pierwszą rodzimą nauczycielką tantrycznej jogi i autorką książek i wielu publikacji na ten temat. Wioletta posiada niezwykły dar przekazywania wiedzy, na kursach tworzy klimat ciepła i bezpieczeństwa, okraszony nutą dowcipu.

Gotuje i muzykuje, uczy: Stefan Poprawa – mistrz wegetariańskiej Kuchni Pięciu Przemian, absolwent a potem wykładowca Instytutu Makrobiotyki w Kiental. Artysta muzyk, obdarzony niezwykłą umiejętnością gry trzech fletach jednocześnie, praktyk rozwoju duchowego. Naturoterapeuta i nauczyciel masażu shiatsu.

Info i zapisy :

tel.510 051 324, mail. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Kliknij i zobacz jak to było w latach poprzednich.

Przebudzenie galaktycznej Świadomości 2015

Galeria 2015

Siedem Sekretów Szczęścia 2014

Galeria2014

 

Informacje, zapisy tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com
mistycznabrama.net

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl