PIERWOTNY POKARM DUSZY
wzmocnienie energii życia
Warszawa: 23-24.04.2016
Wioletta Ewa Tuchowska

-  mądrość światła i cienia w wibracjach roku 2016 -

-  pokarm duszy a odczuwanie: miłości, tęsknoty, pożądania

-  alergie i ich wpływ na życie oraz zdrowie -

-  wyrażanie emocji i ich konsekwencje dla rozwoju -

-  jak uporać się ze złością -

-  ciało i piękno a wewnętrzny wzrost -

-  alchemia Słonecznych Aniołów -

-  matematyka serca – dwoje na drodze do bliskości -

-  tantryczny masaż wspólnej przestrzeni  -

-  taniec z miłością -

-  joga śmiechu

Zapraszam Cię do odkrywania pierwotnego pokarmu duszy. Jest to ważne w roku 2016, jaki jest rokiem integracji światła i cienia. Dołączając do wspólnoty osób rozwijających się, będziesz rozpoznawać scenariusze, które Cię ograniczały. Poznasz ciekawe sposoby na wyrażanie emocji, dla uwolnienia ekspresji i wewnętrznej mocy. Dowiesz się jakie skutki powoduje brak dokarmiania duszy oraz jak oczyszczać się z alergii psychicznych i pokarmowych. Gdy  będziesz gotów wspólnota wesprze Cię w odpuszczeniu schematów, które możesz zostawić dla lepszego jutra. Zrozumiesz jak potężne jest Twe ciało –  które zawsze dąży do głębokiego uzdrowienia. Praktyki ze Słonecznymi Aniołami doenergetyzują Twe biopole. Tobie. Poczujesz jaki wpływ na karmiącą bliskość mają zasady matematyki serca. Natomiast tantryczny masaż wzajemności przeniesie Cię w przestrzeń błogostanu. Joga śmiechu wypełni Twe komórki odmładzającą energią życia.  Zaś taniec z miłością pozwoli wyrazić Ci szczęście. Kreując pozytywną energię wszyscy będziemy tworzyć lepszą Ziemię.

O prowadzącej:

Wioletta Ewa Tuchowska - Wella – terapeutka ciała i duszy, jasnowidz, nauczycielka duchowa, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii i Intercollegu

Ezoterycznego w Moskwie. Ma ponad 22- letnią praktykę duchową. Jest pierwszą rodzimą nauczycielką tantrycznej jogi i  wielu publikacji na ten temat. Jej domeną jest czytanie duszy, diagnostyka karmy, numerologia, praktyki z przodkami. Obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych uprawia channeling – maluje ich portrety i odczytuje płynące od nich przekazy. Zajmuje się wspieraniem ludzi w odkrywaniu ich potencjału, poradnictwem psychologicznym

, numerologią. Praktykuje taniec brzucha – ucząc  kobiet integrowania ich pełni. Na swym koncie ma wiele publikacji prasowych (min. w „Gwiazdy Mówią”, „Feniks”, „Wegetariański Świat”). Jest autorką książki „Mistyka rozkoszy” oraz płyty „Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry”. Prowadziła programy w EZOTV, Radio RDC, RSC i Radio 97. Jako ekspert występowała się w wielu programach telewizyjnych. Wioletta posiada niezwykły dar przekazywania wiedzy, na kursach tworzy klimat ciepła i bezpieczeństwa, okraszonym radością.

Niezbędne informacje o warsztacie:

Zajęcia odbywają się w: Ośrodku NOWOLIPIE ul. Nowolipie 25 b. Dojazd z śródmieścia lub Dworca Centralnego tramwajami lub autobusami do przystanku Kino Femina lub Nowolipie. Ośrodek znajduje się między blokami KLIKNIJ NA MAPĘ.
Sobota: 10.00-20.30, niedziela 9.00-17.00.

Inwestycja:
- 410 za warsztat + materiały dla osób, które uczestniczyły co najmniej 1 raz w mych warsztatach w latach: 2012- 2015. przy wpłacie zadatku do: 19.04.16. W późniejszym terminie, inwestycja 440 zł.
- 460 zł dla osób nowych, przy wpłacie zadatku do 19.04.16. a potem 490 zł. Zasady zwrotów kliknij.

Promocja:
10 % zniżki dla osoby wprowadzającej nowego uczestnika (osobę znajomą, rodzinę).
15 % zniżki dla emerytów bez dodatkowych dochodów oraz studentów studiów dziennych.
25% zniżki dla jednej osoby z pary będącej w stałym związku intymnym.

Można skorzystać tylko z jednej zniżki.

Niezbędny zadatek w wysokości 200 zł - z dopiskiem PPD.
Konto podane zostanie po zapisaniu się na listę telefonicznie lub mailowo.

Wyżywienie:
Zazwyczaj zamawiamy na miejsce cathering w porze obiadu (rodzaj kuchni i dań vege lub nie tylko do wyboru).

Nocleg:

Osoby spoza Warszawy mogą  nocować w pokojach gościnnych w Ośrodku Nowolipie ul Nowolipie 25 b. wcześniej trzeba to zgłosić do kierownik Wandy Wosińskiej tel.606 327 197 powołując się na warsztaty i prowadzącą .

Weź ze sobą :
Strój nie krępujący ruchów, chusty do przewiązania bioder, skarpetki, coś do pisania i notowania, kredki, karimatę + kocyk, dary dla wspólnoty ( owoce, mieszanki słodkich ziarenek itd.).

Zapisy:

tel. 510051324, mail; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
www.mistycznabrama.net

 

Informacje, zapisy tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com
mistycznabrama.net

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl