BOSKA MATRYCA
- NOWY ZASIEW ZIEMI -
Warszawa : 26-27.11.2016 
Wioletta Ewa Tuchowska

-   ROK 2016/9 i 2017/1 - świt Epoki Dziecka

-  rozpuszczanie napięć mięśniowych - wsparcie Arch. Rafaela

-  Medytacja  Słonecznej Kąpieli  - gwiezdna witamina D3

-  Świadomość Bogini, kobieta łączniczką z Praoceanem Istnienia

-  Galaktyczny  Siewca –  mężczyzna nowego wymiaru 

-  Drzewo Życia a Matryca Boskiej Obfitości 

-  nowe wzorce DNA a odbudowa układu hormonalnego

-  dźwięki duszy a moc Słowian 

-  Taniec Izydy  -  radość istnienia

-  Masaż Prenatalny

Zapraszam Cię do Tworzenia Boskiej Matrycy Nowego Wymiaru. Numerologiczny Rok 2016/9 symbolicznie wieńczy bardzo długi cykl ewolucji planety, otwierając poziom Uniwersalnej Miłości. Koniec tego roku jest czasem wyjścia z wielowiekowych schematów uwikłań i odbudowywania Boskiej Matrycy Obfitości. Jaka przejawi się tylko dzięki naszym działaniom. Właśnie teraz powracają do nas Słowian pierwotne głoski Duszy, których przyjęcie odnawia zapomnianą przez wieki moc – zapisaną w naszym DNA. Na zajęciach skorzystamy ze Słonecznych Medytacji, by wymyć z naszych pól niskowibracyjne emocje. Będziemy zasilać się kosmiczną Witaminą D3, odnawiając nasze kości i wzmacniając układ nerwowy. Archanioł Rafael wesprze nas w rozpuszczaniu napięć mięśniowych, co przyda się nam zarówno dla codziennej regeneracji, jak i absorbowania coraz wyższych kosmicznych energii. Tak przygotowani odbędziemy galaktyczną podróż przyjmując Źródlaną Esencję Bogini, jaką obdarują nas Niebiańskie Matki. Praktyka przy Drzewie Życia zakotwiczy nas rzeczywistości „tu i teraz” a jego owoce wniosą odmłodzenie i nową strukturę układu hormonalnego. Natomiast podróż w Krainę Galaktycznych Siewców, będzie spotkaniem z męskością nowego wymiaru, by mogła ona przejawić się na Ziemi. Subtelny dotyk miłości, jakiego będziemy doświadczać podczas Masażu Prenetalnego, połączy nas ze wspaniałą przestrzenią Praoceanu Istnienia. Zaś taniec Izydy wypełni komórki radością, którą wypromieniujemy w świat.


O prowadzącej:    Wioletta Ewa Tuchowska - Wella – terapeutka ciała i duszy, jasnowidz, nauczycielka duchowa, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii i Intercollegu Ezoterycznego w Moskwie. Ma ponad 22- letnią praktykę duchową. Jest pierwszą rodzimą nauczycielką tantrycznej jogi i  wielu publikacji na ten temat. Jej domeną jest czytanie duszy, diagnostyka karmy, numerologia, praktyki z przodkami. Obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych uprawia channeling – maluje ich portrety i odczytuje płynące od nich przekazy. Zajmuje się wspieraniem ludzi w odkrywaniu ich potencjału, poradnictwem psychologicznym, numerologią. Praktykuje taniec brzucha – ucząc kobiet integrowania ich pełni. Na swym koncie ma wiele publikacji prasowych (min. w „Gwiazdy Mówią”, „Feniks”, „Wegetariański Świat”). Jest autorką książki „Mistyka rozkoszy” oraz płyty „Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry”. Prowadziła programy w EZOTV, Radio RDC, RSC i Radio 97. Jako ekspert występowała się w wielu programach telewizyjnych. Wioletta posiada niezwykły dar przekazywania wiedzy, na kursach tworzy klimat ciepła i bezpieczeństwa, okraszonym radością.

Niezbędne informacje o warsztacie:
Zajęcia odbywają się w: Gimnazjum nr 20 w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 22. Dojazd z Dworca Centralnego autobusem 175 (kolejny przystanek za Hotelem Sobieski). Sobota: 10.00-20.30, niedziela 9.00-17.00

Inwestycja:

- 375 za warsztat + materiały dla osób, które uczestniczyły co najmniej 3 raz w mych warsztatach w latach 2012- 2016. Przy wpłacie zadatku do: 23.11.16. W późniejszym terminie 410 zł za zajęcia.

- 410 zł dla osób nowych, przy wpłacie zadatku do 23.11.2016.  W późniejszym terminie 450 zł.

Promocja:

- 10% zniżki  dla osoby wprowadzającej nową ( wyłącznie po wcześniejszej akceptacji prowadzącej).

- 20% zniżki dla par będących w stałym związku

W zależności od  pełnej kwoty kursu zadatek: 170 lub 175 zł wpłacony na konto z dopiskiem BM. Konto podane zostanie po zapisaniu się na listę telefonicznie lub mailowo.

Wyżywienie: zazwyczaj cathering, różne opcje do wyboru .

Nocleg: Dla osób z poza Warszawy proponuję  miejsce w wieloosobowym pokoju w  Hostelu Krokodyl ul. Czapelska 24 (www.hostelkrokodyl.pl), gdzie zwykle nocuje grupa z warsztatów. Wcześniej trzeba zgłosić to u prowadzącej. Tam też można rezerwować mniejsze pokoje.

Weź ze sobą : Strój nie krępujący ruchów, chusty do przewiązania bioder, skarpetki, coś do pisania i notowania, karimatę + kocyk, dary dla wspólnoty ( owoce, mieszanki słodkich ziarenek itd.)

 

Informacje, zapisy tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com
mistycznabrama.net

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl