SEKRETY SZCZĘŚCIA
Miejsca Mocy Krakowa i Jury Krakowsko Częstochowskiej
Wola Kalinowska pod Ojcowem: 30.07-05.08.2017
Wioletta Ewa Tuchowska

Zapraszam Cię w podróż w krainę wewnętrznej mocy i odkrywania skarbów duszy w czystej energetycznie przestrzeni Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Główne tematy jakie poruszymy podczas warsztatów to:

- Era Wodnika / Epoka Wilka a Twój wewnętrzny rytm,

- pierwotny pokarm duszy a odczuwanie smutku czy radości,

- alergie a brak zrozumienia praw przyrody jak je pokonać,

- uczucia i emocje dla harmonii istnienia,

- podróż do krainy przodków a energia życia,

- kreatorka, karmicielka, piewczyni miłości i mądrości, wieszczka czyli pełnia kobiecości,

- siewca, strażnik i opiekun – witalna moc mężczyzny,

- tantryczne zjednoczenie – dwoje na drodze do bliskości,

- odmładzający masaż,

- taniec witalności Bogini Izydy,

- muzyka serca i śpiew duszy.

Będziemy sycili się naturą, odżywiając ciało i umysł wegańskimi i wegetariańskimi posiłkami kuchni makrobiotycznej. Pełnymi świeżych ziół. Odbędziemy podróże w niezwykłe przestrzenie. Korzystając z potencjału Miejsc Mocy Słowian w których praktykowały wszystkie ważne kultury i religie jakie istniały na naszych ziemiach.

Tak bawiliśmy się w poprzednich latach kliknij tu

lub na mistycznabrama.net/galeria

KLIKNIJ I OBEJRZYJ FILM POKAZUJĄCY NIEZWYKŁOŚĆ  NIEKTÓRYCH MIEJSC JAKIE ODWIEDZIMY.

Zobaczymy, poczujemy i będziemy praktykować m.in:

- Na Wawelu doświadczając energii czakry oraz w Katedrze wzmacniając się przy relikwiach Króla Jadwigi. Kliknij, popatrz i posłuchaj : Film 1 i Film 2.


- Na Kopcach: Kraka, Babki Kraka, Wandy i opcjonalnie: Kopiec Kościuszki i Kraka II – miejscach kreacji marzeń. Film 3

- Zharmonizujesz się na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego skąd jak wskazuje nazwa pochodzą nasi przodkowie. W pobliżu którego będziemy mieszkali.

- Przekroczysz próg obaw i trudnych emocji tańcząc na Pustyni Błędowskiej.

- Poznasz uzdrawiające miejsca krakowskich sanktuariów (tzw. pomniejsze czakry).

- Będziesz mógł doświadczyć mocy wspaniałych władczyń tej Ziemi praktykując przy Stópce Króla Jadwigi.

- Zwiedzisz wspaniały zakon w Wieliczce a jeśli starczy czasu także tchnący celtycką kulturą Tyniec.


- Poczujesz potencjał Słowiańskich Przodków w jurajskim zamku.

- Otworzysz się na ożywcze i uzdrawiające oddziaływanie Mamy Ziemi, odkrywając pierwotne potrzeby duszy w jaskini neandertalczyków.  


- Będziesz mieć okazję pozbyć się starych ograniczających cię programów, odnawiając swą strukturę krzemową w przedchrześcijańskim sanktuarium na Podgórzu.

- Wzmocnisz swój aspekt kobiecości ( intuicję, moc ukorzenienia, uzdrawiania, kreacji szczęścia oraz dobrobytu) praktykując przy Pradawnej Babie Kurhanowej.

- Będziesz rozwijać męski aspekt wszechwiedzy, jasności- widzenia, prawości i męstwa przy Światowidzie ze Zbrucza.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK STARE SĄ CYWILIZACJE KTÓRE ZAMIESZKIWAŁY OKOLICE KRAKOWA. Film 4,

Film 5.

Prowadzi: Wioletta Ewa Tuchowska.

Psycholog duszy, parapsycholog, numerolog, coach, wieszczka. Pierwsza polska nauczycielka tantry jogi miłości, seksualności i szczęśliwych relacji. Autorka jedynego bestselerowego polskojęzycznego poradnika o tantrycznej jodze i tao miłości "Mistyka Rozkoszy" ( IV wyd.) oraz licznych publikacji prasowych m.in. "Wegetariański Świat" i "Gwiazdy Mówią". Wioletta od lat prowadzi konsultacje indywidualne oraz szkolenia w prestiżowych ośrodkach rozwoju osobistego i biznesu w Polsce i za granicą. Z pasją ucząc o tym jak harmonijnie rozwijać; ciało, duszę i umysł. Z jej wiedzy często korzystają telewizje, zapraszając ją jako eksperta . Wielokrotnie występowała m.in. w "Dzień Dobry TVN", "Mieście kobiet", "Rozmowach w Toku", "Dobrychnockach", "W Dobrym Stylu" . Prowadziła cykliczne programy autorskie w "Radio 94", "RDC", "RSC." Jako jasnowidząca channelerka maluje portrety Aniołów Osobistych i zapisuje płynące od nich przekazy. Jej domeną jest rozwój świadomej kobiecości i dojrzałej męskości, w którym korzysta z tantry, praktyki z ciałem, śpiewu intuicyjnego, tańca mocy i odmładzającej gimnastyki. Używając wielowiekowej mądrości różnych kultur i wspaniałej intuicji chętnie wspiera ludzi w wydobywaniu ich wewnętrznego potencjału oraz rozwijaniu bogactwa duszy. Podczas warsztatów Wioletta harmonijnie łączy mądrość wielowiekowych tradycji z ciepłem przekazu, okraszając ją nutą radości.

Gotuje: Adam Lisiak.

Pasjonat i propagator zdrowego stylu życia, aktywnie działający w obronie czystej planety. Wiedzę  zdobywał u Wioletty Ewy Tuchowskiej. Bioterapii i biostymulacji uczył się m.in. u  Andrzeja Lisiaka i innych znanych bioterapeutów. Naturalną pasję gotowania wzbogacił o praktyczne umiejętności, jako uczeń i asystent Stefana Poprawy - jednego z pierwszych w Polsce kucharzy wegańskiej kuchni pięciu przemian. Jest propagatorem starej wiedzy zielarskiej oraz naturoterapii, którymi samodzielnie wyleczył się z nowotworu. Podczas warsztatów będzie też wykonywał relaksacyjne i ajurwedyjskie masaże uszu oraz twarzy, z elementami klawiterapi – akupunktury bez igieł. Podobnie jak Wiolettę inspiruje, go kultura i tradycja Słowian, dlatego chętnie opowiada o prastarym języku Lechitów – głągolicy.

Informacje organizacyjne :

1. Zajęcia rozpoczynają się 30.07.2017 o godz.10.30 a kończą 5.08.2017 w godzinach popołudniowych ( +- 15.00-16.00).

Do agro-turystyki  Osypiec ul. Ojcowska 81 w Woli Kalinowskiej (gm. Sułoszowa) pod Ojcowem przyjeżdżamy na noc wcześniej czyli: 29.07.17 - kwaterunek od godz.18.00 ( pierwszy posiłek to śniadanie 30.7.17- najbliższy sklep jest około 3 km od kwatery).

Dojazdy busem z Krakowa Gł.( z ulicy Ogrodowa lub Kamienna) - do Woli Kalinowskiej w sobotę 29.07 GODZ. 13.40 - 19.00 KLIKNIJ TU. Można prosić o zatrzymanie się pod domem Pana Staronia po zgłoszeniu kierowcy. TEL DO PRZEWOŹNIKA 502 170 548.

Po uprzedzeniu telefonicznym na najlepiej na 1 dobę przed przyjazdem i długim oczekiwaniem na busa. Możliwy odbiór z Krakowa Głównego lub z okolic Woli Kalinowskiej przez właściciela Agroturystyki Osypiec Pana Staronia tel. 506 241 387. Za dodatkową opłatą. NALEŻY INFORMOWAĆ GO WCZEŚNIEJ.

2. Zabierz ze sobą: karimatę lub /i kocyk do siedzenia lub okrycia, wygodny strój do ćwiczeń, skarpetki oraz chustę na biodra do tańca, dla kobiet także spódnicę lub sukienkę z szerokim dołem, przybory do pisania oraz notowania, parasol lub płaszcz przeciwdeszczowy. Pod Ojcowem jest trochę zimniej wieczorami niż w Krakowie wyposaż się w coś ciepłego. Jeśli masz obawę przed kleszczami czy komarami odpowiednie preparaty(dobrze sprawdzają się kompozycje olejków). Jeśli korzystasz z komputera PEN DRIVE do przerzucenia zdjęć.

Na dary weź: minimum 0,5 kg mieszanki ziaren + suszone owoce czy orzechy ( typ mieszanka studencka, czy eko -ziarna dla ptaków, ale możesz ją też stworzyć na bazie produktów domowych) .  dobry humor :-)

3. Zapisy: telefoniczne lub mailowe. Podaj: imię, nazwisko, wiek, adres, telefon, e- mail, podaj czy palisz i czy jedziesz autem?

W cenie: Warsztaty (do 8 godz. dziennie) praktyki w miejscach mocy materiały, dyplom ( dla osób jakie były na wszystkich zajęciach) oraz noclegi w pensjonacie agroturystycznym i  3 pyszne makrobiotyczne, wegańskie posiłki.

Inwestycje dodatkowe :

- rozliczenie samochodów jakimi jeździmy na wycieczki z kierowcami z grupy  (max. 100 zł - w zależności od samochodu).

- dobrowolne datki w miejscach świętych objętych programem a trochę ich będzie np. świeczka w Katedrze Wawelskiej to 2 zł, w klasztorach warto zostawić więcej do puszki. Im więcej potrzebujesz wziąć z miejsca tym więcej tam zostawiasz.

- płyta Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry z dedykacją Wioletty Tuchowskiej 35 zł.

- energetyzatory indywidualne (około 5 zł)

- profesjonalne kadzidła żywiczne: 4-5 zł za opakowanie.

- sesje masażu głowy ustalenia indywidualne z Adamem.

- sesje z Wiolettą Tuchowską tylko dla osób, które zgłosiły się przed warsztatem (lista zamknięta). 

Informacje i zapisy :

tel. 510 051 324, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

www. mistycznabrama.net


 

Informacje, zapisy tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com
mistycznabrama.net

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl