MAGICZNE WAKACJE W MIEJSCACH MOCY
Esencja Mądrości Duszy i Światło Boskiego Ducha
JURA KRAKOWSKO CZĘSTOCHOWSKA: 5-12.08.2018
Wioletta Ewa Tuchowska

Nasza dusza niesie wspaniałe esencje światła, świadomości i rozwoju. Natomiast obecność Boskiego Ducha prowadzi nas ku przestrzeni łączności z całym Kosmosem. Gdy te dwie części są zjednoczone w nas żyjemy owocnie, harmonijnie płynąc w radości i zrozumieniu przez życie.
Niestety współczesny świat oddala nas od pełni swej mocy, gubimy się w jego pozornych urokach świawa, często rozpraszamy się na sprawy mało istotne, zaprzedajemy się za nieadekwatne do naszego wysiłku pieniądze. Zatracamy w emocjach - gubiąc nasze światło.
Dlatego od wieków ludzie podróżowali i pielgrzymowali do niezwykłych miejsc wyznaczonych przez naszych praprzodków. Większość tych miejsc zwanych jest obecnie miejscami mocy lub miejscami świętymi. Na naszych ziemiach najwspanialszym zagłębiem takich miejsc jest Jura Krakowsko Częstochowska i Kraków.

O prowadzącej:

Wioletta Ewa Tuchowska - Wella – terapeutka ciała i duszy, jasnowidz, nauczycielka duchowa, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii i Intercollegu Ezoterycznego w Moskwie. Ma ponad 20 letnią praktykę duchową. jest pierwszą polską nauczycielką tantry. Jej domeną jest czytanie duszy, diagnostyka karmiczna, praktyki z przodkami. Obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych uprawia channeling – maluje ich portrety i odczytuje płynące od nich przekazy. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, hipnoterapią, regresem, numerologią. Praktykuje taniec brzucha. Na swym koncie ma wiele publikacji prasowych (min. w „Gwiazdy Mówią”, „Feniks”, „Wegetariański Świat”). Jest autorką książki „Mistyka rozkoszy” oraz płyty „Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry”. Prowadziła programy w EZOTV, Radio RDC i Radio 97. Jako ekspert występowała się w wielu programach telewizyjnych. Jest pierwszą rodzimą nauczycielką tantrycznej jogi i wielu publikacji na ten temat. Wioletta posiada niezwykły dar przekazywania wiedzy, na kursach tworzy klimat ciepła i bezpieczeństwa, okraszony nutą dowcipu.

 

Informacje, zapisy tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com
mistycznabrama.net

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl