NOC KUPAŁY
W PRZYSTANKU MIŁOŚĆ
Warszawa Mokotów: 20.06.2018
Wioletta Ewa Tuc
howska

W programie:

- inspirujące opowieści o magii słowiańskiej kupały i Nocy Świętojańskiej,

- uzdrawiająca moc przyrody i roślinnych esencji,

- rozwijanie magnetyzmu kobiecości- powab, intuicja, obfitość,

- wzmacniani męskości

- wiedzy i sprawczości- tantryczne rozpalanie ognia miłości,

- taniec witalności Izydy- muzyka duszy i śpiew serca,

- błogi odmładzający masaż,

 

W okresie letniego przesilenia Niebo i Ziemia obdarowują najwyższą energią. Wysłuchamy prelekcji o tym radosnym i zmysłowym czasie, związanym z budzeniem witalnego piękna kobiecości oraz męskiego potencjału.

Nauczymy się budzić kobiecy magnetyzm, mający kluczowy wpływ na rozwój intuicji, powabu oraz kreowania obfitości. Poczujemy jak wzmacnianie męskiej witalności przekłada się na wewnętrzną wiedzę i sprawcze działanie mężczyzny. Dowiemy się jak rozpalać ogień miłości i utrzymać serdeczne relacje lub przyciągnąć właściwą osobę.

Praktykując wśród zielonych wzgórz Przystanku Miłość, będziemy pozbywać się stresu oraz negatywnych emocji, by lepiej odczuć magię tego wieczora. Zapleciemy wianki z traw oraz polnych kwiatów. Nauczymy się korzystać z odnawiających esencji roślin, które wesprą nas w odzyskiwaniu wewnętrznej harmonii. Przytulając się do drzew pojmiemy ich witalizującą oraz ochronną moc. Wypełnieni niezwykłą energią letniego przesilenia oddamy się radosnej celebracji ze wspólnym śpiewem. Zawirujemy w odmładzającym tańcu Izydy rozwijając naszą zdolność wymiany energii. By doświadczać ciepła i magii dobrego dotyku w praktykach słowiańskiej tantry. Poczujemy błogość płynącą z tworzenia wspólnoty serc w której każdy z nas ma swe miejsce. Chętni poznają tajniki odprężającego masażu i automasażu, by lepiej doświadczyć mistyki tego święta.Jeśli przyjdzie nam ochota wybierzemy się nocą nad Wisłę, by puścić nasze wianki z wodą.

ZAPRASZAMY SINGLI ORAZ PARY.

Zajęcia nie łamią ogólnie przyjętych norm etyczno-moralnych, budzą szacunek, radość.

Prowadzi: Wioletta Ewa Tuchowska

Psycholog duszy, parapsycholog, coach, wieszczka. Pierwsza polska nauczycielka tantry - jogi miłości, seksualności i szczęśliwych relacji. Autorka jedynego bestselerowego polskojęzycznego poradnika o tantrycznej jodze i tao miłości "Mistyka Rozkoszy" ( IV wyd.) oraz licznych publikacji prasowych m.in. "Wegetariański Świat" i "Gwiazdy Mówią". Od lat prowadzi konsultacje indywidualne oraz szkolenia w prestiżowych ośrodkach rozwoju osobistego i biznesu w Polsce oraz za granicą. Z pasją ucząc o tym jak harmonijnie rozwijać: ciało, duszę i umysł. Jako jasnowidząca channelerka maluje portrety Aniołów Osobistych i zapisuje płynące od nich przekazy. Opierając się na wielowiekowej mądrości różnych kultur i jasnowidczej intuicji Wiola chętnie wspiera ludzi w wydobywaniu wewnętrznego potencjału. Jej domeną jest rozwój świadomej kobiecości oraz dojrzałej męskości. Praktykuje numerologię, czytanie duszy, diagnostykę karmiczną, śpiew intuicyjny, taniec mocy Izydy i odmładzającą gimnastykę. Maluje Portrety Aniołów Osobistych - zapisując płynące od nich przekazy. Podczas warsztatów Wioletta harmonijnie łączy wiedzę z ciepłem przekazu, okraszając ją nutą radości.

Miejsce:

Przystanek Miłość ul. Racławicka 99 Warszawa Fort Mokotów.

20.06. 2018 w godz. 18.30 – 22.00 ( dłużej jeśli pojedziemy z wiankami nad Wisłę) 

Warto przyjść wcześniej i zarezerwować sobie wybrane miejsce oraz skorzystać ze zdrowych kulinarnych wspaniałości Przystanku Miłość.

Weź ze sobą :
Kocyk, skarpetki lub baletki do tańca, chustę do przewiązania na biodra, nie krępujący ruchów strój. Kobiety dobrze, aby założyły spódnicę lub sukienkę oraz chustę do przewiązania bioder dla siebie i drugą dla partnera. Ciepłe okrycie na chłodny wieczór. Jeśli masz obawy przed komarami lub kleszczami to środki zapobiegawcze.

Inwestycja :
Dobrowolne dotacje.

O prowadzącej:

Wioletta Ewa Tuchowska - Wella – terapeutka ciała i duszy, jasnowidz, nauczycielka duchowa, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii i Intercollegu Ezoterycznego w Moskwie. Ma ponad 20 letnią praktykę duchową. jest pierwszą polską nauczycielką tantry. Jej domeną jest czytanie duszy, diagnostyka karmiczna, praktyki z przodkami. Obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych uprawia channeling – maluje ich portrety i odczytuje płynące od nich przekazy. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, hipnoterapią, regresem, numerologią. Praktykuje taniec brzucha. Na swym koncie ma wiele publikacji prasowych (min. w „Gwiazdy Mówią”, „Feniks”, „Wegetariański Świat”). Jest autorką książki „Mistyka rozkoszy” oraz płyty „Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry”. Prowadziła programy w EZOTV, Radio RDC i Radio 97. Jako ekspert występowała się w wielu programach telewizyjnych. Jest pierwszą rodzimą nauczycielką tantrycznej jogi i wielu publikacji na ten temat. Wioletta posiada niezwykły dar przekazywania wiedzy, na kursach tworzy klimat ciepła i bezpieczeństwa, okraszony nutą dowcipu.

 

Informacje, zapisy tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com
mistycznabrama.net

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl