MALTA PODRÓŻ DO SERCA ZIEMI
szlakiem Marii Magdaleny
Malta: 5-11.11.218
Wioletta Ewa Tuchowska

Kiedy w Polsce na dobre zagości już jesień a jej wiatr przyniesie jesienne nastroje, zapraszam Cię w podróż na słoneczną Maltę. Wyspę u podnóża Włoch, słynącą ze wspaniałych, budowli z piaskowca, wielu megalitycznych świątyń – NAJSTARSZYCH BUDOWLACH NA ŚWIECIE a także 360 przepięknych kościołów.

Nasza podróż, odbędzie się w kameralnym gronie. Będzie w niej czas zarówno na relaks, medytację i śpiew duszy, ale też na odpoczynek na lazurowych plażach i zakupy. Podróż odprężającą, ale też głęboką. Ponieważ Malta niesie przekaz płynący z SERCA ZIEMI I ŁĄCZNOŚĆ Z PRAMATKAMI - opiekunkami Kobiecej Linii Przekazu. Czuć ten przekaz w każdym kamieniu megalitów jakie będziemy odwiedzać, rozbrzmiewa on w cegłach licznych świątyń, niesie go brzeg morza.

Malta związana jest z legendą o Marii Magdalenie jaka po odejściu Chrystusa pielgrzymowała po świątyniach swych sióstr z Prastarej Kobiecej Linii Róży. Na dłużej zatrzymując się na Malcie i Gozo. To ona będzie naszą przewodniczką po Krainie Pramatek , Świątyniach i Prastarych Katakumbach pierwszych Chrześcijan.

Podróż na Maltę jest podróżą do ŹRÓDEŁ KOBIECEJ MOCY. Moc tę łatwo rozproszyć w codziennym życiu, ale też można ją pięknie odbudować w przedwiecznych miejscach kultu – będących portalami do wyższych wymiarów świadomości. To podróż dla duszy, ciała i umysłu. Utkana naszym śmiechem, uważnością i wzrastaniem w dobrostajności.
W tę podróż może wyruszyć maksymalnie 4-5 osób łącznie ze mną, przewodniczką po Świecie Bogini Pramatki – spisującą Przekaz Marii Magdaleny. Dwie z nas mają już swe bilety.

Koszty pobytu nie są wysokie. Główną inwestycję stanowi tu wycieczka pobytowa jaką najtaniej nabyć w Exim oraz  drobna opłata dla mnie.
Ponieważ nie jest to formalny warsztat w każdej chwili możesz zrobić sobie przerwę na plażowanie, shopping  czy inne zajęcia.
Przywilejem Malty jest to, że całą wyspę zwiedza się miejskimi autobusami. Docierając nawet w najdalsze miejsca. Natomiast przeprawa na Gozo to około 20 minut rejsu.

Hotel jaki będzie naszą bazę, jest skromnym, czystym hotelem 3 gwiazdkowym. Jego atutem jest to, że:
- znajduje się 7 minut od jednego z dużych dworców autobusowych z jakiego codziennie będziemy wyruszać na nasze wyprawy.
- 5 minut od wspaniałych ruin starożytnej świątyni w których możemy codziennie bezpłatnie praktykować,
- w recepcji pracują tu dwie polsko- języczne osoby.
- na zamówienie serwuje dietetyczne dania.
- wokół sporo jest dobrze zaopatrzonych sklepów spożywczych oraz galeryjek zakupowych.

Wybrałyśmy w nim opcję tylko ze śniadaniami, by zostawić sobie swobodę czasową.

(Megalityczna Świątynia w odległości 5 min. od naszego hotelu)

Jeśli potrzebujesz wyższego standardu i dopieszczenia się luksusem, nieopodal znajdują się droższe hotele.

(Widok na morze w okolicach naszego hotelu ).

Ta niezwykle piękna i kojąca wyspa,  była częścią brytyjskiej korony. Dlatego słynie ona z powszechnej znajomości języka angielskiego, którym posługują się nawet najstarsze osoby, co jest wspaniałym ułatwieniem dla turysty.  A także  wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni i owoców morza oraz cudownych plaż, lazurowego morza i łagodnego klimatu.
W listopadzie zwykle jest tam około 20 stopni.

PROWADZI - WIOLETTA EWA TUCHOWSKA

Psycholog duszy, parapsycholog, coach, wieszczka. Pierwsza polska nauczycielka tantry - jogi miłości, seksualności i szczęśliwych realcji. Autorka jedynego bestselerowego polskojęzycznego poradnika o tantrycznej jodze i tao miłości "Mistyka Rozkoszy" ( IV wyd.) oraz licznych publikacji prasowych m.in. "Wegetariański Świat" i "Gwiazy Mówią". Od lat prowadzi konsultacje indywidualne oraz szkolenia w prestiżowych ośrodkach rozwoju osobistego i biznesu w Polsce oraz za granicą. Z pasją ucząc o tym jak harmonijnie rozwijać: ciało, duszę i umysł. Z jej eksperckiej wiedzy często korzystają telewizje . Wielokronie występowała m.in. w "Dzień Dobry TVN", "Mieście kobiet", "Rozmowach w Toku", "Dobrychnockach", "W Dobrym Stylu" . Prowadziła cykliczne programy autorskie w : "Radio 94", "RDC", "RSC." Jako jasnowidząca channelerka maluje portrety Aniołów Osobistych i zapisuje płynące od nich przekazy. Opierając się na wielowiekowej mądrości różnych kultur i jasnowidczej intuicji Wiola chętnie wspiera ludzi w wydobywaniu wewnętrznego potencjału. Jej domeną jest rozwój świadomej kobiecości oraz dojrzałej męskości. Praktykuje numerologię, czytanie duszy, diagnostykę karmiczną, śpiew intuicyjny, taniec mocy Izydy i odmładzającą gimnastykę. Maluje Portrety Aniołów Osobistych - zapisując płynące od nich przekazy. Podczas warsztatów Wioletta harmonijnie łączy wiedzę z ciepłem przekazu, okraszając ją nutą radości.

Jeśli poczujesz, że ta wyprawa jest dla Ciebie zadzwoń. Zapisy wyłącznie telefoniczne. Jeśli interesują Cię terminy przyszłoroczne także proszę o informację.

Dobrego czasu. Wioletta Ewa Tuchowska
tel. 510 051 324

 


 

Informacje, zapisy tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com
mistycznabrama.net

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl