KRYSZTAŁOWA ŚWIADOMOŚĆ
w magicznej Jurze Krakowsko - Częstochowskiej
Kraków, Ojców: 28.07- 03.08.19
Wioletta Ewa Tuchowska


-  Kody szczęścia a wyjście z matrixa

-  Podróż w głąb siebie w pieczarach Mamy Ziemi

- Kryształy duszy a harmonia i zdrowie

-  Wiedźmą być czyli świadoma kobiecość

-  Moc męskości a mądrość Słowian

-  Portale świadomości - podróże w wyższe wymiary

-  Spotkania ze Świetlanymi Opiekunami Natury

- Esencje roślin, woda życia i błogi masaż

- Taniec witalności, malowanie sercem i śpiew duszyZobaczymy, poczujemy i będziemy praktykować:

W jurajskich dolinach – sycąc się mocą natury i uzdrawiającymi esencjami roślin oraz skał.
W Ojcowskim Parku Narodowym - przy którym będziemy mieszkać.
- Przy Bramie Krakowskiej i wśród tamtejszych skalnych strażników –podróżując w czasie i przestrzeni.

- Przy Źródełku Miłości – aktywując kody szczęścia.
- W Zamku w Ojcowie – łącząc się ze Złotą Erą Słowian.
- W Dolinie Kobylańskiej - aktywując kryształy duszy i nić życia.
W  Grodzisku, Dolinie Będkowskiej i innych prastarych, kobiecych miejscach mocy:

- W kobiecej pustelni – budząc świadomość serca serca i łona.
- Przy Cudownej Skalnej Madonnie – korzystając z mądrości Pramatek.
- Przy niezwykłym źródełku - wzmacniając kryształy duszy  oraz dar jasnowidzenia i jasnoczucia.


W Krakowie :
- Na Wawelu – doświadczając unikalnej energii jednego z najbardziej  tajemniczych  miejsc na Ziemi.


-  Poznamy sekrety sanktuariów i unikalnych miejsc mocy.
-  Krzemionki – integracja światła i cienia w sobie.

Opcjonalnie jeśli grupa będzie chciała i starczy czasu:
Zamek w Mirowie i Bobolicach -potęga Słowian.

Jaskinia Neandertalczyków - mądrość epoki lodowcowej.

Zapraszam cię w podróż do usianej magicznymi miejscami mocy Jury Krakowsko -Częstochowskiej, pełnej dzikiej przyrody i mądrości słowiańskich przodków. Podczas warsztatów będziemy rozświetlać kryształy duszy, by doświadczać spełnienia oraz szczęścia. Mama Natura obdaruje nas uzdrawiającymi esencjami roślin, regenerując czakry i aury krystaliczną, źródlaną wodą. Poznamy kody szczęścia pomocne w wychodzeniu z matrixa. Odkryjemy świadomą kobiecość, wgłębiając się mądrość wiedźm rozpalających święty ogień, dla dobra całej społeczności. Dowiemy się jak aktywować sprawczą siłę męskości, a także kim jest prawdziwy siewca i strażnik obfitości. Czując, że jesteśmy duchową istotą poznamy tajniki tworzenia harmonijnych relacji oraz integracji światła i cienia.

Będziemy praktykować w wielu niezwykłych miejscach mocy, pogłębiając intuicję oraz jasnowidzenie czy jasnoczucie. Korzystając ze skalnych portali przeniesiemy się do wyższych wymiarów na spotkania ze Świetlistymi Opiekunami. Zrozumiemy się jak tkać nić życia – dzięki której można kształtować swój los.

Malując sercem uaktywnimy w sobie artystę. Flirtując z życiem w radosnym tańcu, pobudzimy odmładzające i witalizujące wibracje. Śpiewając intuicyjne pieśni poczujemy moc szamańskiego przekazu. Mieszkając w gościnnej agroturystyce doświadczać będziemy piękna łąk, słońca i odżywczego vege jadła. Wieczory wypełnione ciepłem i błogim masażem sprawią, że wzajemnie obdarujemy się dotykiem i mądrością, tworząc piękno dla siebie i Ziemi.


Informacje organizacyjne:

1.
Warsztat odbędzie się w malowniczo położonym pensjonacie agroturystycznym KALISIANKA w Woli Kalinowskiej ul. Kaliski 60, gmina Słoszowa. Osoby przyjeżdżające wcześniej lub zostające dłużej zgłaszają to wcześniej do prowadzącej. Dojazd do Woli Kalinowskiej busami z Krakowa . Proszę zgłaszać to prowadzącej minimum 7 dni przed przyjazdem, aby dojechał odpowiednio duży bus.

2.
Przyjazd i zakwaterowanie w niedzielę 28.07. 19 do  godz.14.00. Pierwszego dnia zajęcia rozpoczynają się o godz. 15.00. Kończymy wczesnym obiadem: 03.08.19.

3.
Zapisy telefoniczne lub mailowe.  DLA OSÓB NOWYCH WYŁĄCZNIE ZAPISY TELEFONICZNE. Podaj imię, nazwisko, wiek, adres, telefon, mail, to czy palisz oraz czy jedziesz autem (ile ewentualnie masz w nim miejsc i czy możesz kogoś zabrać) .

4.
Inwestycja (w zależności od terminu wpłaty oraz zniżek):
- 1250 zł – całość płatna do 10.07.2019 + prezent.
- 1340 zł – zadatek do 16.07.2019
- 1440 zł – zadatek po 16.07.2019 jeśli będą jeszcze wolne miejsca.


5. W cenie:
zajęcia, materiały, praktyki w miejscach mocy, nocleg , 3 pyszne vege posiłki  ( z uwzględnieniem diety wegańskiej lub bezglutenowej czy bezlaktozowej , konieczne informacje przy zapisie). Dyplomy  dla osób jakie harmonijnie będą uczestniczyć w całym programie.

Zniżki dla osób które:

-
były na mych warsztatach w latach : 2017-2018 , zniżka 70 zł ( przy wpłacie całej kwoty do 10.07.19),
- przyjeżdżają ze znajomą/ znajomym -zniżka 70 zł (dla osoby wprowadzającej lub wielokrotność, przy kilku osobach)
- są związkami partnerskimi  -140 zł zniżki za parę.
Można skorzystać tylko z jednej zniżki.


570 zł to koszt pobytu osoby towarzyszącej korzystającej tylko z noclegów oraz posiłków, tylko po wcześniejszym zgłoszeniu u prowadzącej.

6.
W zależności od wybranej opcji całą kwotę lub zadatek w wysokości 650 zł, należy wpłacić na konto Wioletta Tuchowska ul. Sucharskiego 11/3 , 96-100 Skierniewice PKO BP z dopiskiem wakacje. KONTO ZOSTANIE PODANE PO ZAPISIE NA WARSZTATY.

7.
Zabierz ; przybory do pisania oraz notatnik, strój do ćwiczeń, chustę lub szal na biodra, spódnicę, karimatę, na dary (minimum 40 dkg suszonych ziaren, orzechów, owoców). Butelki na wodę źródlaną. Rezerwowo: strój przeciwdeszczowy, okrycie głowy, preparat na kleszcze lub komary (zdarzają się ekstremalnie) latarka np. w telefonie.

8.
Konsultacje dodatkowe przy zapisie przed kursem u prowadzącej.

9.
Na miejscu będzie można zakupić:

- płytę "Medytacje z Aniołami, podróż przez czakry" 35 zł.

10. Dojazd: busy do Woli Kalinowskiej odjeżdżają z centrum Krakowa. Przejazd trwa 40 minut. Można poprosić kierowcę ,by za dodatkową dopłatą podjechał pod Kalisiankę.


Dokładny dojazd: www.jakdojade.pl/krakow

Kontakt do właściciela busów Andrzej Muzyk tel. 502 170 548.

O prowadzącej:

Wioletta Ewa Tuchowska - Wella – terapeutka ciała i duszy, jasnowidz, nauczycielka duchowa, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii i Intercollegu Ezoterycznego w Moskwie. Ma ponad 20 letnią praktykę duchową. jest pierwszą polską nauczycielką tantry. Jej domeną jest czytanie duszy, diagnostyka karmiczna, praktyki z przodkami. Obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych uprawia channeling – maluje ich portrety i odczytuje płynące od nich przekazy. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, hipnoterapią, regresem, numerologią. Praktykuje taniec brzucha. Na swym koncie ma wiele publikacji prasowych (min. w „Gwiazdy Mówią”, „Feniks”, „Wegetariański Świat”). Jest autorką książki „Mistyka rozkoszy” oraz płyty „Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry”. Prowadziła programy w EZOTV, Radio RDC i Radio 97. Jako ekspert występowała się w wielu programach telewizyjnych. Jest pierwszą rodzimą nauczycielką tantrycznej jogi i wielu publikacji na ten temat. Wioletta posiada niezwykły dar przekazywania wiedzy, na kursach tworzy klimat ciepła i bezpieczeństwa, okraszony nutą dowcipu.

Informacje, zapisy:

tel. 510 051 324

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Informacje, zapisy tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com
mistycznabrama.net

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl