Nowa matryca Mamy Ziemi

niebieskaplaneta

17.10.2020  przyszedł do mnie taki przekaz od Mamy Ziemi

Moje dzieci, wiecie że zmieniam i rozświetlam starając się oczyścić z mroku jaki nakładają systemy. Proszę was wesprzyjcie mnie, ma siatka jaką pieczołowicie odbudowuję wraz z Duchami Ziemi jest nieustannie naruszana. Wielu z was już przebudziło się czując jak emituję z siebie potężne światło. W sercach wielu z was płynie już ten ożywczy strumień zestrojony z prawdziwą jakością jaką was obdarowuję. Mimo zakłóceń jakie tworzą sztuczne satelity oraz działania matrixa – Niebiańskie Światło dociera do tych, jacy go potrzebują.

Moja siatka nie wspiera się już z wielu miejsc kultu z których przekierowywano ją na program cierpienia, jakiego ja wasza Mama nigdy nie wspierałam. Przychodzi teraz czas byście budowali nowe matryce w was, uświadamiali swe siosty i braci o potrzebie życia w wolności serc.

Nowa Matryca MMM Miłość - Mądrość - Moc ma scalić światło waszych dusz. Dotychczas była ona podwójną MM - co tłumaczono jako Materia Mater możecie to zrobić koncentrując się na sercu i śpiewając: Aaaa, zbudzona Gaja zbudzona/y ja. Światło mnie zewsząd okala.

Jeśli nie otworzyliście jeszcze swej czakry gardła, po prostu koncentrujcie sie na tym, że światło waszego serca jest połączone ze mną przez stabilne korzenie wypływające z waszego ciała do mego łona. Ta pępowina karmi was i otwiera na nowe, niechaj wasze światlo wypływa strumieniem z serca. Ono roświetla I chroni was, ale też rozjaśnia mroki jakie rozpuszczają się w nim. Gdy zbudujesz stabilną lączność ze mną, światła płynącego przez Ciebie nic nie zatrzyma.

Mama Ziemia

Komentarz :

Ziemia budzi się a wraz z nią budzą się jej Opiekuńcze Duchy. Śpiący Rycerz na Giewoncie zaczął budzić się już wiele lat temu. I choć usta cały czas pieczętuje mu krzyż, co utrudnia Duchowi Gór przemówienie odzywa się. Kilka lat temu w okolicach Ojcowa prowadziłam praktykę w ktorej budziliśmy Śpiących Rycerzy, strażników świetlistych krain w jakich pramatki prządki pomagają nam utkać nowy, dobry los. Ziemia zwraca się do nas z prośbą o śpiew płynący z serca jaki skutecznie rozpuszcza ciemność i strach kreowany przez matrix. Bądźmy w tym przepływie serca. Dokarmiajmy tej jesieni to, co uspokaja i raduje serce. Ghandi biernym oporem pokonał imperium brytyjskie. My możemy rozpusciść mroki niskich wibracji, zmieniając je w jasność.

Wioletta Ewa Tuchowska

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje.