Szungit - kamień zdrowia, młodości, talizman szczęścia, pożeracz elektro-smogu

szunga 1

Szungit to kamień niezwykle przydatny w naszych czasach. Jest on rodzajem prastarego węgla o ciekawych właściwościach pro-zdrowotnych. Wykazuje on silne działanie przeciwzapalne oraz bakteriobójcze. Woda jaka do jakiej wrzuci się szungit nabiera niezwykłych właściwości, staje się przejrzysta niczym woda z czystego, górskiego źródła. Ten rodzaj węgla chłonie do wewnątrz wszelkie zanieczyszczenia płynu, naturalnie go filtrując a w zamian nasyca wodę wieloma cennymi mikro i makroelementami. Szungit likwiduje obrzęki i zastoje limfatyczne a także wspiera pracę nerek.

Spożywanie dobrej jakości wody jest podstawą zdrowia, harmonii wewnętrznej i witalności. Istotne jest, aby spożywać szungitową wodę codziennie, tym samym w prosty sposób odtruwając organizm i podnosząc jego wibracje.

Jest on też znany jako odmładzający kamień, ponieważ bardzo dobrze wpływa na cerę spłyca zmarszczki, odżywczo wpływa na zmęczoną i ziemistą cerę, rozświetlając ją.

 

Likwidowanie szkodliwego wpływu urządzeń elektrycznych i elektronicznych

 

Niezwykle ważne jest w, że szungit chłonie też fale radiowe i smog-elektromagnetyczny emitowany przez wszechobecne sprzęt elektroniczny oraz urządzenia GSM. Picie szungitowej wody, obniża poziom emanacji szkodliwych fal w organizmie. Takie promieniowanie przenikając przez komórki zaburza pracę większości organów, degenerując układ nerwowy, mózg, serce, nerki, organy płciowe i inne organy odpowiadające za zdrowie, witalność oraz długowieczność.

Noszenie tych kamieni w kieszeni wraz z telefonem komórkowym pomoże nam bronić się przed szkodliwym polem elektromagnetycznym emitowanym przez komputery.

Spokojny, zdrowy sen

 

Kładziony w papierowych torebkach pod poduszką, poprawia jakość snu, dzięki czemu lepiej regenerujemy się, pracujemy wydajniej i i znacząco zwalniamy procesy starzenia.

Pierwszy raz prezentowano szungit w Polsce na Międzynarodowej Giełdzie Minerałów w Warszawie na początku 2001. Reklamowano, go jako kamień jakim okładane były powierzchnie radzieckich łodzi podwodnych, dzięki czemu były one nie wykrywalne dla radarów. Szungit chłonąc fale przesyłane przez radary i wodne sonary, robił to tak dobrze, że łódź podwodna stawała się dla nich niewidzialna. Nic dziwnego, że może doskonale chronić przed radiacją i usuwać szkodliwy smog z tak wielu urządzeń.

 

Kamień wzmacniający Trzecie Oko, intuicję oraz jasnowidzenie

 

Podczas pierwszej prezentacji szungitu w Polsce, owiane legendą niezwykłej mocy szlachetne okazy kamienia, jako nowość sprzedawano bardzo drogo. Udało mi się, kupić kilka egzemplarzy szlachetnego szungitu w okazyjnej cenie. Kiedy zaniosłam je do mojej koleżanki jasnowidz, zdziwiło mnie, że mocno nagrzewają się trzymane w dłoni. Potem, kiedy położyła ona szungit na Trzecim Oku, zobaczyła dwa walące się wieżowce. Wizja potwierdziła się za kilka miesięcy, gdy runęły wieże World Trace Center w Nowym Jorku.

 

szungit

Szungit wspiera leczenie boreliozy

 

Jestem wrażliwa na smogi elektromagnetyczne i urządzenia GSM. Po pewnym czasie odczułam, że na moje zdrowie bardzo niekorzystnie wpływa fakt, gdy korzystam z łóżka, za cienką ścianą drugiego pokoju przez wiele godzin w dzień i w nocy jest włączony komputer jaki emituje chorobotwórcze fale. Noc jest czasem regeneracji i wędrówki duszy. Aury otwierają się a ciało rozluźnia jeśli, śpiąca w tym czasie osoba jest systematycznie ” bombardowana” złowrogim promieniowaniem elektro-magnetycznym, może znacząco podupaść na zdrowiu. Zauważyłam to po pewnym czasie, że mój układ nerwowy i krążenie osłabiło się. Rano wstawałam zmęczona z podpuchniętymi oczami, przez zatrzymaną w ciele limfę i problemy z krążeniem oraz nerkami.

Przez systematyczne ładowanie falami, spadła ma odporność i odnowiła mi się też zaleczona rok wcześniej neuro-borelioza. Wiedziałam, że bakterie borelii są wyjątkowo odporne, mają potrójną błonę komórkowąi, są w stanie przetrwać bardzo długo w stanie uśpienia w pozornie zaleczonych ogniskach zapalnych.

Wtedy zaczęłam szukać przyczyny tego, czemu borelia rozwinęła się moim śródmózgowiu, wątrobie oraz nerkach. Po pewnym czasie zrozumiałam, że te trzy ograny, gdy śpię w obrębie promieniowania komputera, sieci WI-Fi i dwóch włączonych potężnych monitorów działających za ścianą. Nie mając możliwości przestawienia łóżka w inne miejsce, zaczęłam szukać rozwiązania i wówczas przypomniałam sobie o tym, że kiedyś kupiłam niezwykłe kamienie - szungity. Odnalazłam kamienie i zrobiłam eksperyment kładąc szungit na czole w okolicach Trzeciego Oka. Mały węgielek zadziałał jak „pijawka” czułam, jak silnie wyciąga wszystko, co zbędne z mojej głowy. Byłam pewna, że borelioza znika – wynik został potwierdzony na kolejnym teście, przy okazji badania. Szungit, był przysłowiową „wisienką na torcie”,, oczyścił organizm z boreliozy. Odtąd zaczęłam pić szungitową wodę, zaś zapakowane w papierową torebkę kamienie, kłaść na łóżku na noc. Kiedy w dzień pracuję przy komputerze, obok także leży kilka szungitów. Jakie przepłukuję pod wodą, co jakiś czas, a po kilku miesiącach zmieniam na nowe.

 

szungit 500 g naturalny filtr wody biosna rozmiar s male kawalki granulacja s fulereny

Szungit na kamicę, problemy żołądkowo - jelitowe

 

Od wieków znany jako kamień aspidynowy, był wykorzystywany przez ludność Zaonieża do leczenia rozstroju żołądka i biegunki, grypy żołądkowej, czy też szkorbutu.

Szungit zwany też ze względu na swą czarną barwę czarcim kamieniem, był ludowym kosmetykiem. Tymże czernidłem malowały oczy i brwi kobiety, jakie chciały zrobić wrażenie na innych. Filtrowana przez aspidynowe kamienie woda wyleczyła cara Piotra I z zaawansowanej kamicy nerkowej. Uwolnienie władcy Rosji od związanego z nią bólu było wtedy niezwykłym cudem ludowej medycyny. Po którym Piotr I wydał nakaz zobowiązujący każdego żołnierza do noszenia przy sobie kamienia aspidynowego. Aspidynowa woda jaką z dekretu cara pili wojujący ze Szwedami carscy żołnierze, uchroniła rosyjską armię przed skutkami śmiertelnej zarazy. Jaka zdziesiątkowała szwedzkie wojska, gdy podczas potopu na ziemiach wroga pili zanieczyszczoną, stęchłą wodą z jezior oraz stawów, jaka zakwitła na wiosnę glonami. Jak to się nie raz zdarzało w historii Rosji Matka Natura obdarowując wojsko szungitem opanowała Potop Szwedzki u naszych sąsiadów.

 

0009PBNR6446KD5M C122 F4

Szungit - kamień z kosmosu

Właściwości szungitu został potwierdzone na początku XX wieku, kiedy oficjalnie odkryto go dla nauki w rosyjskiej miejscowości Szunga w republice Karelii. Natomiast w latach 90-tych zbadano szungit pod specjalistycznymi mikroskopami, wykrywając, że ten rodzaj węgla posiada w sobie cząsteczki wygasłych gwiazd oraz pozostałości po meteorytach. Ten kosmiczny przybysz zadomowił się na Ziem już bardzo dawno, ponieważ uważa się za najstarszy na naszej planecie węgiel.

 

Szungit pomocny jest w leczeniu :

- przeziębieniu, grypy, zapalenia oskrzeli,

- chorób bakteryjnych i wirusowych nawet tych ciężkich,

- zmian zapalnych i obrzęków,

- alergii skórnych oraz pokarmowych,

- problemów z przemianą materii i nadwagą,

- nadkwasoty,

- cukrzycy,

- artretyzmu,

- piasku i kamieni nerkowych,

- łysienia i słabych włosów przywracając im jedwabistość i blask,

- trądziku młodzieńczego i zmian zapalnych na skórze,

- przywraca skórze elastyczność wygładza zmarszczki i odmładza.

 

Szungit, redukuje i usuwa:

- wirusy oraz bakterie,

- pestycydy,

- metale ciężkie – jakie są przyczyną wielu poważnych chorób m.in. Alzhaimera, parkinsona, autyzmu,

- może wpierać oczyszczenie organizmu po używaniu produktów pakowanych w puszki oraz podgrzewanych w folii aluminiowej.

- azotany i azotyny (powstające w wodzie wyniku skażenia gleby nadmierną ilością nawozów),

- dioksyny i fenole (zaburzające gospodarkę hormonalną)

- związki chloroorganiczne – m.in. pestycydy o właściwościach żrących,

- produkty naftowe – jaki są bazą m.in. kosmetyków nawet dziecięcych.

Szungit oczyszcza oczyszcza i mineralizuje wodę. Nadaje wodzie unikalny, krystaliczny smak.

 szungit woda

Jak przygotować szungitową wodę?

 

Weź garść szuntigu, wymyj kamyki pod bieżącą wodą pozbawiając je osadu. Zalej kamienie wodą ( 1 l 1,5 litra) na garść nie szlachetnej odmiany węgla. Daj kamykom 3 dni, aby oczyściły i nasyciły wodę cennymi składnikami mineralnymi, po czym możesz używać jej do picia codziennie. Jeśli odlewasz wodę do picia, od razu napełniaj naczynia nową i pij na bieżąco.

Po 2-3 tygodniach oczyść kamyki pod wodą z kranu i zalej ponownie naczynie wodą do pełna. Mniej więcej po 1max 1,5 miesiącu kamienie należy wymienić na nowe.

Starym można dać nieco odpocząć wystawiając je przez dłuższy czas na światło słońca i gwiazd, najlepiej w słonecznych miesiącach lub zakopując je na kilka miesięcy w dużej ogrodowej donicy. Potem można je wykorzystywać jako naturalne odpromienniki kładąc przy komputerze, czy blisko telewizora. Pamiętaj jednak, żeby raczej ponownie nie używać ich do wody.

 

szungitjpg
                                                                           

MAGICZNY TALIZMAN WITALNOŚCI, INTUICJI I SZCZĘŚCIA

DEDYKOWANY DLA CIEBIE

Szungit wspiera nas w medytacji i podróżach w inne wymiary. Nie ma w tym nic dziwnego, szungit zanim dotarł na Ziemię podróżował przez kosmos ,co potwierdza gwiezdny i pył i opiłki meteorytów w jego składzie.

Kamień relaksu i medytacji

Zamawiając dedykowany szungit otrzymasz kamień, jaki ułatwi ci medytację i poprowadzi w podróże w wyższe wymiary.

Dedykowany specjalnie dla Ciebie szungit – będzie też wzmacniał twą intuicję i jasnowidzenie. Wspierając cię w podejmowaniu właściwych decyzji, dobieraniu przyjaznych osób , czy przyciągnięciu właściwego partnera.

Odpowiednio przygotowany kamień specjalnie dla Ciebie pozwoli ci podnieść wibracje Trzeciego Oka , ale też pozbyć się ograniczających kodów, jakie blokują twój wewnętrzny potencjał.

Matrix często wyciągający po nas macki „podczepia się” bardzo często pod Trzecie Oko i splot słoneczny (brzuch) wtłaczając nas w programy bólu i cierpienia.

Talizman specjalnie dla Ciebie

Na podstawie twej daty urodzenia, zdjęcia oraz specjalnej ankiety, jaką wypełnisz przed zakupem dodatkowo naenergetyzuję kamienie specjalnie dla Ciebie.

Kamień jest wspaniałym amuletem.

Nosząc szungit, będziesz mógł zmniejszyć lub pozbyć się ograniczeń związanych z:

- słabą odpornością i zdrowiem – wzmacniając je,

- brakiem wiary we własne możliwości – otwierając się na nie,

- problemy związane z niskim poczuciem własnej wartości- otwierając się na własną unikalność,

- brakiem bezpieczeństwa materialnego lub egzystencjalnego,

- wzmacniając intuicję będziesz dobrze decydować oraz przyciągać właściwe osoby,

- otwierając przestrzeń serca możesz, dzięki szungitowi tworzyć bardziej harmonijne związki,

- oczyścić swe życie z destrukcyjnych toksyn i usunąć emocjonalnych wampirów,

- kamień zapewni ci spokojniejszy sen.

W pakiecie otrzymasz przygotowaną dla ciebie inwokację dzięki której powtarzaniu będziesz mieć lepszą komunikację ze sobą i ze swą duszą otwierając się na piękno i skarby jakie niesie życie.

Szungit ułatwia przejście z Ery Ryb – epoki dualizmu i cierpienia do Ery Wodnika l czasów rozwijania unikalnych możliwości duszy żyjąc w harmonii i szczęściu ze sobą oraz innymi.

 Wioletta Ewa Tuchowska 12.03.2021

  SZUNGIT PALECZKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje.