Anioły
Kryształ duszy

W każdą z czakr wbudowane są kryształy które niosą określone wzorce informacyjne. Te kryształy tworzą naszą duszę. Niektóre z kryształów bywają niszczone. Często zdarza się też, że mają niewłaściwe zapisy, które wpływają na to w jaki sposób postrzegasz życie i jakie ograniczenia w sobie nosisz.
Anielskie Uzdrawianie pomaga wymienić stare kryształy na nowe, abyś mógł powrócić do naturalnego stanu harmonii ciała, umysłu i duszy.

Więcej…
 
Wróżby Anielskie

Anioł Stróż Jeśli chciałbyś rozwiązać jakiś problem, lub dowiedzieć się co Cię czeka możesz prosić o poradę swego Anioła. Oto najprostsze wróżby jakie możesz zastosować.

Więcej…
 
Modlitwy i inwokacje dla Ciebie

Istoty Opiekuńcze pełnią w naszych czasach pomocników w rozwoju a czasem wspierających nauczycieli. Mądrość jaką przekazują w modlitwach Istoty Opiekuńcze: pomaga łatwiej kroczyć przez życie. Anielskie Modlitwy są żywymi afirmacjami-  pomagają otworzyć się na błogosławieństwa Nieba i Ziemi.  Kodują to, co jest dla dobre i ważne, pomagają przekraczać obawy - podnosząc wibracje. Dzięki nim łatwiej otworzyć się na doświadczanie pełni oraz dobrobytu.

Każdy z nas jest unikalny ? dlatego też, stworzone z przekazu modlitwy i inwokacje odpowiadają temu ,co ważne jest dla nas akurat na tym etapie życia.

Mogę zapisać dla Ciebie słowa Świetlanych Przewodników.

Oto jedna z modlitw.

Z Niebiańskiego Domu na Ziemię przybyłam.

Tu w miłości rodu oczy otworzyłam.

Błogosławię życie, ono piękne jest.

Lubię jasność Słońca, odnawia mnie deszcz.

Wiatr powiewem świeżym nowe daje mi.

Burza dynamikę darowuje mi.

Cieszę się o Boże za tę zmienność życia, bo tworzy nadzieję, bo dobrem przenikam.

Światło mojej duszy wypełniasz swą łaską a Ziemia dobrami obdarza mnie swymi.

Dzięki za to życie tak wiele już mam, sukcesy osiągam, marzenia spełniam.

 

Opinie klientów :

Pani Wiola spisała Anielską modlitwę, dla mnie i mojego męża.  Chcieliśmy mieć takie błogosławieństwo dla naszej pary.  Modlitwa od razu wpadła nam która wpadła nam w ucho.  Zaś Pani Wiola powiedziała, że możemy ją wyśpiewywać i choć nie mam talentów muzycznych dobrałam własną melodię, Teraz śpiewamy tę Modlitwę - Afirmację codziennie wieczorem z mężem. I dostrzegłam, że od czasu jej wprowadzenia lepiej nam się układa.

Wdzięczna Rysia z  województwa mazowieckiego.

 
Archanioł Uriel

Rubinowoczerwone światło Archanioła Uriela wnika w najbardziej skryte zakamarki duszy, pokazując nam prawdę o naszych emocjach oraz usuwając z niej to, co zbędne. Uriel należy do najwyższych rangą Aniołów. Jest regentem Słońca, Aniołem obecności, zbawienia, światła, poezji, muzyki i śpiewu, erotyzmu. Włada krainą ciemności, czyli hadesem oraz trwogą i gromami. Jego imię tłumaczy się jako "Ogień Boży". Starodawne Ąródła podają, że Uriel z ognistym mieczem strzegł bram raju. Pomógł uzyskać skruchę Adamowi i Ewie. A póĄniej pogrzebał Adama i Abla. Żydzi wierzą, że to on wysuszył Morze Czerwone, aby naród Izraela mógł przez nie przejść. Proszą go o pomoc w zrozumieniu słów świętej księgi Tora.

Więcej…
 
Przekaz Archanioła Rafaela

Nad  Polską Niebo jaśnieć zaczyna.  I rozpuszczają się ciemne osłony. Padać będą iluzje jakimi was karmiono. Miej oczy szeroko otwarte a uszy Twe niechaj słuchają. Oto Niebiańskie Iskry działają. A serce dzwonu Zygmunta się budzi, dźwięk jego z armat wykuty. Dzwoń dzwonie Wielkiego Narodu wskaż drogę dla Nowych Ludzi. Niech serce Twe pieśni zaśpiewa radosne - by marazm i zastój przekroczyć. To jest czas powstawania. To jest czas nowych mocy.  Budź się do cudu człowieku w Tobie jest wielka moc, która marzenia spełnia, rozprasza duchową noc.  Przekazuj swą radość rodakom - nie każdy ją w sobie ma. Choć tyle możesz uczynić ten wymiar tak się właśnie tworzy. Nie jesteś nigdy za biedny, gdy w Tobie jest duch prawdziwie  Boży. Niechaj Twa dusza słucha i karmi Ziemię z czułością. To jest czas powstawania on zowie się Niebios Miłością.

Przekaz Archanioła Rafaela spisała Wioletta Ewa Tuchowska

Skierniewice 03.02.4014

 
Archanioł Rafael

Kiedy zasilona wiosennym słońcem przyroda przyciąga naszą uwagę promieniując soczystą zielenią, warto zwrócić się do Księcia Zielonego Promienia - Archanioła Rafaela. Jest on jednym z siedmiu Aniołów, którzy mają prawo przebywać przed majestatem Boga. Jak podają stare przekazy, tajemnicza siła władcy zielonego promienia zawiera się w mocy napełniania ludzi wielką, radosną witalnością. Właśnie taką, jaką posiadają wzrastające wiosną rośliny, których wola życia jest tak wielka, że pokonują wszelkie przeszkody, aby wzrosnąć, rozkwitnąć i wydać pożywne owoce. Samo imię Rafael oznacza "Bóg uzdrawia". Zadaniem tego Archanioła jest wymiatanie wszelkich chorób ciała i duszy. Jego uzdrawiający promień ma zdolność skanowania naszego ciała. Potrafi dokonywać bezkrwawych operacji, przyśpiesza proces gojenia ran w ciele fizycznym oraz w strukturach energetycznych (aurze i czakramach). Dlatego często jest pomocnikiem uzdrowicieli. Archanioł Rafael pomaga także zakończyć niekorzystne sytuacje, koi ból rozstania. Pozwala szybko zregenerować siły.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl