Mistyczna Brama

23 czerwiec Jana 2

 

Zbliża się PRZESILENIE LETNIE, jakie będziemy celebrować z 20 na 21 czerwca 2020R. Jest to najdłuższy dzień w roku, więc energia Ziemi oraz Nieba jest najwyższa w całym roku. Nic dziwnego, że właśnie ten dzień nasi przodkowie jacy bacznie obserowali zjawiska zachodzące w przyrodzie nazwali NOCĄ KUPAŁY. Nazwa pochodzi od imienia patronującego dacie słowiańskiego boga KUPAŁY. Jak sama nazwa wskazuje, data kojarzona jest z rytualnymi kąpielami. Wierzono, iż tego dnia NIEBO ZAPŁADNIA ZIEMIĘ i jeszcze w XIX wieku chucznie celebrowano to święto na łonie natury w większości naszych wsi. Współcześni miłośnicy rdzennej kultury ludowej nazywają to święto SŁOWIAŃSKIMI WALENTYNKAMI. Tradycyjnie jest ono bowiem świętem radości, miłości i zabawy. Pali się podczas niego ogień, tańczy, śpiewa. Celebranci plotą na tę okazję wianki, jakie niezamężne kobiety puszczają potem na wodę, w intencji sprowadzenia do swego życia wspaniałego partnera. Wszystko sprzyja w tym czasie miłości. Ludzie jacy wchodzą w tym dniu w wibracje natury, łaskawiej spoglądają na siebie. Dzięki czemu mogą w tym czasie odnaleźć wybranka lub wybrankę. Zaś ci, którzy są już w relacjach mogą doświadczyć odnowienia płomienia namiętności, podczas zabawy przy ŚWIĘTYM OGNIU MIŁOŚCI jaki płonie w tę noc dla wszystkich.

 

PRZESILENIE LETNIE

jest tradycyjnym świętem dla uczczenia płodności Ziemi. W tym dniu prosi się Ziemię oto, aby obdarzyła nas obfitymi plnonami, co może przyczynić się też do naszego dobrobytu. Jeśli skierujemy do Ziemi taką intencję prosto z serca lub/i rozkołysanych bioder (jakie w tańcu imitują to, że Ziemia rodzi) możemy liczyć na to, że bogactwo będzie nam towarzyszyć w najbliższym roku. W roku 2020 w którym ludzkość została poddana szczegółnym próbom jest to niezawykle ważne. Zwłaszcza, że rezonans Schumanna (częstotliwość drgań Planety oraz przyrody) niezwykle dynamicznie wzrasta i w wielu miejscach przekroczył on już ponad 27,5 Hz ( rezonans Schumanna do lat 90 tych XX wieku przez tysiace lat wynosił 7,8 Hz, gdy Ziemia zaczęła wchodzić w przednówek Ery Wodnika zaczął szybko rosnąć i wzrasta cały czas). Co oznacza, że z Ziemi płyną do nas bardzo wysokie wibracje do których możemy się dostroić znacznie łatwiej właśnie w tak szczególnym czasie.

 noc kupaly 3 20180715 1417262208

 

Co możesz zrobić, aby skorzystać ze wspaniałej energii PRZESILENIA LETNIEGO.

1. Jak najczęściej chodź boso po Ziemi. To harmonizuje ciało, stabilizuje chaotyczne myśli, oraz koi nerwy. Dzięki temu dostrajasz się do właściwej częstotliwości planety, a więc zyskujesz witalność i zdrowie.

 

2. Wykonaj symboliczny wianek najlepiej z polnych lub łąkowych kwiatów czy traw.

 

3. Jeśli jesteś w domu weź oczyszczającą kąpiel podczas, której poczujesz, że zmywasz z siebie troski a twe ciało staje się bardziej lekkie i świetliste. Oczyszczenie jest początkiem ceremonii.

 

4. Zapal żywy ogień, najlepiej ognisko, ale może być to też świeczka, czy grill. Ogień warto palić w intencji przywołania nowej energii do działania. Tej nocy możesz też uznać ogień za symbol Ognia Miłości jaki przyciągasz do swojego życia.

 

5. Wyrażaj radość tego dnia w sposób twórczy, najlepiej tańcz i śpiewaj spontanicznie, dla Ziemi, Nieba. W trakcie tańca skupiaj się na swoich intencjach.

 

6. Jeśli nie czujesz potrzeby tańca lub śpiewu, przynajmiej włącz muzykę i chłoń z głębokim oddechem piękno Ziemi i Nieba, śmiejąc się do przyrody. Najbardziej odpowiednia jest muzyka z silnymi akcentami na bębnach, czy też słowiańska muzyka ludowa.

noc kupaly sztuka dobrego zycia 4 20170716 1916241118

7. We Wszechświecie istnieje zasada wymiany. Zgodnie z nią warto złożyć ofiarę dla Niebiańskich i Ziemskich Opiekunów tego święta np. zapalić dla nich dodatkową świecę lub przygotować im specjalny posiłek (w którego wykonanie włożysz sporo dobrej energii). Gdy taki posiłek spożyje się myśląc o Prastarych Strażnikach tego święta, wówczas Wszechświat łaskawiej przyjmie twe intencje (więcej o Istotach Opiekuńczych).

 

8. Kobiety stanu wolnego mogą puścić w tym dniu wianek w rzece lub strumieniu, by przyciągnąć miłość.Jeśli nie możesz być nad rzeką, po prostu wykonaj wizualizację w której puszczasz wianek.

 

9. Wolni mężczyźni mogą poprosić o właściwą partnerkę, wyszeptując z serca taką prośbę nad wodą, by woda ją poniosła. Podobnie jak w przypadku kobiet można zrobić relaksację w której mężczyzna łapie wianek z płynącej wody a następnie znajduje jego właścicielkę.

 

10. Osoby będące w relacjach, dobrze, aby w tym czasie zatopiły się w morzu miłości dbając o to, aby ich zbliżenie było nieśpieszne i romantyczne. Tej wyjątkowej nocy warto kochać się lub zainicjować grę wstępną na łonie przyrody. Więcej o tym kliknij tu.

 

11. Odważni mogą tej nocy wybrać się do lasu na poszukiwanie legendarnego Kwiatu Paproci. Jest z nim związana baśń o tym, iż znalezienie go zwiastuje szczęście oraz obfitość. 

 

12. Im więcej dajesz tym więcej dostajesz. Wedle tej zasady, jeśli intencje a także wykonane praktyki będą skierowane nie tylko na nasze osobiste cele, ale też na dobro Ziemi i ludzkości. Ziemia pobłogosławi nasze starania obfitością jaka może przejawić się na różnych polach. Zachowaj więc uważaność na to, co dziać się będzie na długo po PRZESILENIU LETNIM.

 

Jeśli ważne powody utrudniają ci wykonanie rytuałów tego dnia zrób je w poprzedzające lub kolejne po KUPALE dni.

 

 noc kupaly 2017 8 20170630 1895619936

 

Sama niejednokrotnie doświadczałam magii Przesilenia Letniego. Kilka lat temu podczas niego wyleczyłam skąplikowane zapalenie stawu biodrowego jakie ciągnęło się długi czas.  Uzdrowienie było spektakularne, ból nie tylko ustąpił, ale następnego dnia doświadczyłam wielkiej energii do działania, przeszły też towarzyszące mi w tej duchowej pozróży zawroty głowy. Na tej samej KUPALE na której doświadczyłam spektakularnego uzdrowienia, poznałam religioznawcę z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jaki długo pytał mnie o to, czym się zajmuję  a potem podał mi nazwę jednego z najciekawszych miejsc mocy zwiazanych z prastarą legendą. Odtąd byłam tam już nie jeden raz sama i też z moimi kursantami. Za każdym razem doświadczaliśmy wspaniałego katharsis (odrodzenia).

Wiele lat temu mój przyjaciel dał się wyciagnąć na KUPAŁOWĄ DOMÓWKĘ. Zaufał mi i złożył swą ofiarę obdarowując miłością przyrodę a uczestników imprezy serdecznością. I choć jako racjonalista nie wiedział, jak to zrobić po prostu zaufał moim słowom.  Chociaż "nie było mu do śmiechu", bo miesiac wcześniej stracił pracę - więc szedł na imprezę w depresji. Tej nocy poznał na domówce czlowieka, jaki dał mu dobrą pracę.

noc kupaly sztuka dobrego zycia 3 20170716 1842381076

 

Moja kursantka podczas Kupały widziała niezwykłych Opiekunów tego święta, czyli Strażników Świata Natury, co wprawiło ją w ogromne zadziwienie.

Natomiast podczas PRZESILENIOWYCH WARSZTATÓW jakie prowadziłam w Irlandii, spotkało nas wiele niezwykłych minifestacji. Pojawiały się i odzywały Zwierzeta Mocy, wtedy kiedy o nich mówiłam. Podczas NOCY KUPAŁY w Przystanku Miłość suczka uczestniczącej w imprezie celebrytKI, wydawała orgazmiczne dźwięki, gdy odpowiadałam o zbliżeniach seksualnych. Mała urocza "Stokrotka"  charakterystycznie zareagowała tyle razy na słowa o miłosnym uniesieniu, że wszyscy kilkadziesiąt osób śmiało się do rozpuku. Wiedząc , że ona nas rozumie. Cała natura reaguje tej magicznej nocy. Więc jeśli poczuliście celebrujcie to święto a może znajdziecie czarodziejski kwiat paproci?

                                                                                                                       noc kupaly sztuka dobrego zycia 1 20170716 1992658894

Wioletta Ewa Tuchowska - Wella 

14.06.2020

                                           

 

Kontakt

Skontaktuj się

telefon

+48 510 051 324

email

mistycznabrama@gmail.com

adres

Przyjmuję w gabinecie w centrum Warszawy.
Udzielam porad online przez: telefon, Skype, WhatsApp, FaceTime.

Możesz też skontaktować się przez formularz kontaktowy lub dopisać się do newslettera.