Moje CD

Przekazuję w Twe ręce swoją ulubioną medytację, pierwszą, którą wiele lat temu podyktowały mi Anioły. Zawsze, kiedy ją prowadzę, odczuwam anielską błogość, a uczestniczące w "Podróży przez czakry" osoby doświadczają kontaktu z Istotami Opiekuńczymi.

"Podróż przez czakry" to medytacja synchronizująca wszystkie czakry (siedem głównych centrów energetycznych) człowieka. W podróży tej towarzyszyć Ci będzie Twój Anioł Opiekuńczy. Podczas jej kolejnych etapów, doświadczysz oczyszczenia wszystkich czakr. Rozświetlone, odblokowane i zsynchronizowane ze sobą czakramy ułatwią Ci pozbycie się starych wzorców, przyczyniając się do uzdrowienia ciała, umysłu i duszy. A Ty otworzysz się na miłość, mądrość, moc i obfitość płynącą do Ciebie wprost z Boskiego Źródła. Jeśli zechcesz, Twe wewnętrzne dziecko wtuli się w kojące Anielskie ramiona doznając miłości, poczucia bezpieczeństwa oraz ochrony. Następnie Twój Anioł Stróż wysłucha Twych próśb i udzieli Ci wspaniałych wskazówek na przyszłość. Dając Ci możliwość pełnego rozwinięcia swego potencjału, abyś żył w zgodzie z Boskim Planem. A, kiedy zechcesz znów spotkać się z Aniołem, wystarczy tylko włączyć płytę.

 

CD zawiera:

1. Medytacyjne preludium

2. Czerwony czakram mocy

3. Kwiat młodości i piękna

4. Taniec na słonecznej łące

5. Uzdrowienia wewnętrznego dziecka

6. Niebieskie światło - wezwanie Anioła

7. Fioletowe promienie przeistoczenia

8. Przekroczenie tajnych wrót - rozmowa z Aniołem

 

 

Sponsorzy medialni:

 

 

Opinie Klientów :

Wczoraj ponownie włączyłam płytę ?Podróż przez czakry?. Moja wyobraźnia  uruchomiła się, widziałam podczas medytacji światełko z promieniami. W czasie medytacji nie zobaczyłam mojego Anioła. Za to  ukazał on mi się po medytacji. Za każdym razem słuchanie Pani płyty  niesie wspaniały to był czas. Zamierzam kontynuować swe podróże przez czakry. Dzięki temu ,że Anioł  mnie chroni poczułam się szczęśliwie i bezpiecznie.

Miłego dnia.Iwona

Kiedy jest mi źle, wchodzę pod koc i włączam sobie Panie płytę. Wówczas przenoszę się w piękny świat i mam poczucie, że oddychając i wizualizując czakry one się oczyszczają. Mój Anioł czasem dotyka mnie tak namacalnie, że sama się wręcz tym dziwię. Rano budzę się jak nowo narodzona, bo mam poczucie, że Anioł cały czas przy mnie był. Czekam na kolejne płyty.

Warszawianka przybyła z Mazur, lat 28

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl