Czytanie duszy

Dusza ma swe barwy i głos, niesie wielką mądrość. Są w niej zapisy dotyczące tego jak realizować się w życiu. Dusza zawiera też wiele ciekawych symboli dotyczących poprzednich wcieleń,  które pomocne są w odkrywaniu potencjału na to życie.  Gdy wzrastasz w kierunku jaki  wybrała Twa dusza, zyskujesz możliwość życia pełną piersią. Pomogę Ci nauczyć się rozmawiać ze swą duszą i odczytać, zapisane w niej informacje.

Wszystko co dzieje się podczas konsultacji wynika z potrzeb i podpowiedzi  Twej duszy.  W trakcie sesji rozmawiam z Twą duszą odkodowując informacje zapisane w polu energetycznym ( czakrach oraz aurach) i pismem przekazowym. Spisuję to, co dyktuje Twa dusza  dodając do tego ciekawe rysunki przekazowe ? pokazujące Twe poprzednie wcielenia.  Jeśli jest taka potrzeba rysuję też mandalę jaka pokazuje piękno Twej duszy, odkodowując kolory wzmacniające ją w rozwoju. Nie rzadko rysuję także mandalę duszy.  Dusza jest wieczna a jej piękno , może promieniować na ciało i umysł swym wspaniałym światłem.  Zapraszam Cię na spotkanie z duszą,  abyś odkrywał swą świetlistość i niósł ją w świat.

SESJE PRZEZNACZONE SĄ DLA OSÓB, KTÓRE POTRZEBUJĄ:

-  odkryć lub pogłębić swój potencjał,

-  dowiedzieć się skąd pochodzi ich dusza i co niesie,

-  poznać cele jakie wybrała dusza do realizacji w tym wcieleniu,

-  rozwijać się,

-  pełniej wykorzystać swe możliwości,

-  poznać  moc pochodzącą z dawnych inkarnacji i odkryć jak wprowadzić ją w tym życiu,

-  zrozumieć zakodowane w duszy pomocne dla Twego wzrostu symbole i kolory,

-  pozbyć się trudnych wzorców i karmy,

- odnowić kontakt z Niebem i Ziemią,

-  cieszyć się każdym dniem.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sesję warto połączyć czytanie duszy z numerologią lub portretem i przekazem Anioła Opiekuńczego.

 


Opinie klientów:

Czytanie duszy uświadomiło mi, że miałam wiele pięknych wcieleń na Ziemi i w innych systemach planetarnych a ich iskry niosę cały czas w sobie. I jest to zdecydowanie bardziej ważne niż to co nazywamy obciążającą karmą. Bo dzięki tej wewnętrznej mądrości mogę się pełniej rozwijać.

Grzesiek pracownik tv z opolskiego


Spodziewałem się, że moja dusza jest stara i spotkanie z Wiolą to potwierdziło. Ucieszyło mnie to,  pochodzi z Syriusza, zdarzyło się to, że usłyszałem nazwę Syriusz podczas medytacji. W czasie sesji dowiedziałem się o swym wcieleniu ze Starożytnego Egiptu i tym, że byłem tam kapłanem, krewnym Echnatona - stąd  nieco wydłużona czaszka jaką mam w tej inkarnacji i wielka chęć podróży do Egiptu. Dzięki sesji uświadomiłem sobie jak wielkie są możliwości mego umysłu, poznałem ochronne symbole, teraz łatwiej jest mi stosować tę wiedzę w życiu.

Kinga prawnik z małopolskiego

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl