DRZEWO ŻYCIA, MĄDROŚCI I OBFITOŚCI


Dusza w swej naturze podróżuje między Ziemią a Niebem, w prastarych przekazach łącznikiem z nią jest DRZEWO ŻYCIA. Przedwieczny symbol wewnętrznej mądrości, witalności ? łączący nas ze wszelaką obfitością.
Dlatego nasz system bio-energetyczny odzwierciedla drzewo. Znajdująca się u podstawy kręgosłupa czakra korzenia układa się w wir przypominający korzenie. Łączy nas ona z darami Ziemi: ugruntowaniem, zasobami witalnymi, niesie zdrowie, pogłębia bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój, daje dostęp do zasobów Ziemi, materialnej obfitości.
Natomiast znajdująca się na czubku głowy czakra korony ? łączy nas z Niebem, wewnętrzną mądrością  Boskiego Ducha jaki nas przenika niosąc inspirujące pomysły, ułatwia nam kreowanie marzeń, daje wsparcie Istot Opiekuńczych, poczujcie, że jesteśmy dzieckiem kosmosu a nasze możliwości kreowania są ogromne. Boska Esencja Ducha ułatwia nam odczucie, że wszystkie istoty są ze sobą w łączności, mogąc wspólnie tworzyć dobrostajną przestrzeń.

Drzewo Życia wzmacnia duszę oraz jej możliwości. Wprowadza nas na właściwą ścieżkę życia, sprowadzając rozproszone światło duszy do jej domu czyli ciała. Niesie radość istnienia w rzeczywistości, otwiera nas na dary Nieba oraz Ziemi.

Wszystkie prastare kultury miały swe Drzewo Życia, Mądrości i Obfitości. Słowianie oraz Celtowie czcili Święte Gaje a w nim Święte Drzewa (zazwyczaj dęby ale często też brzozy). Znane było one w Sumerze, Babilonii, Egipcie, Grecji, Persji Babilonii, Indiach. Drzewo Mądrości oraz Obfitości mieli Celtowie. Świętym Drzewem jest nordycki Yggdrasil na którym Odyn zobaczył runy.

Odcięcie nas od Drzewa Mądrości i Obfitości bardzo utrudnia duszy osiągnięcie pełni. Przez to światło duszy jest rozczłonkowane i nie ma jak do nas wrócić.Co przekłada się na liczne problemy uczuciowe, materialne, psycho- emocjonalne, oddala nasze spełnienie na właściwej ścieżce życia.

SESJA DRZEWO ŻYCIA JEST OTWARCIEM WRÓT DO HARMONII, WEWNĘTRZNEJ MĄDROŚCI,  ZDROWIA, WITALNOŚCI, BOGACTWA ORAZ SZCZĘŚCIA.

Współczesny świat zwany popularnie Matrixem, bardzo często rozprasza energię Duszy. Wtłaczając oraz utrwalając w nas program cierpienia, traum, życia w dramacie, konfliktach, czy też zmuszając do podejmowania nadmiernych wysiłków, by żyć na odpowiednim poziomie. Światło duszy rozpraszają także różne technologie oraz urządzenia np. Stacyjki telefonii komórkowej, komputery oraz sprzęt wytwarzający szkodliwy smog elektromagnetyczny.  TO WSZYSTKO ROZCZŁONKOWUJE DUSZĘ. SESJA DRZEWO ŻYCIA POZWALA ZINTEGROWAĆ PIĘKNĄ ESENCJĘ DUSZY.

Sesje pomocne są dla osób:

-  jakie chcą poczuć swą duszę oraz jej potrzeby
-  lepiej porozumieć się z duszą
-  znaleźć właściwą drogę życia
-  wzmocnić swoje zasoby witalne oraz zdrowie
-  rozwinąć pełnię swych możliwości twórczych
-  zadbać o większe bezpieczeństwo
-  poczuć swą zdolność kreacji materii
-  wzmocnić zdrowie oraz witalność
-  zharmonizować się wewnętrznie
-   nawiązywać lepsze relacje z przyrodą, ludźmi, wszechświatem

 

Opinie klientów:

W moim życiu panował marazm, trudno było mi odnaleźć jego sens. Wróciłam więc do pracy z Panią Wiolą jaką miło wspominałam. Połączenie z Drzewem Życia i Obfitości stało się istnym objawieniem. Poczułam, że moja dusza zaczyna wracać, zaczynam ją czuć i wreszcie zaczęłam się cieszyć drobnymi rzeczami. To było dla mnie prawdziwe odkrycie i początek nowej duchowej przygody.

Natalia manager z Warszawy , lat 32.

Zawsze chciałem usłyszeć mą duszę, ale przeszkadzał mi racjonalizm. Przewertowałem sporo stron www, w tym mistycznąbramę.net i udałem się na spotkanie z Wiolettą Tuchowską. Byłem sceptyczny, jednak okazało się umiem podróżować w głąb siebie i jak to określiła prowadząca scalać energię duszy. Zrozumiałem, że pracoholizm i zaprzedanie się materii, bardzo ją osłabiło. Zrozumiałem, że jedna konsultacja nie wystarczy. Jestem bardzo zadowolony z tych spotkań. Moje życie jest spokojniejsze i pełniejsze.

Norbert właściciel serwisu komputerowego.

 

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl