Kryształ duszy

W każdą z czakr wbudowane są kryształy które niosą określone wzorce informacyjne. Te kryształy tworzą naszą duszę. Niektóre z kryształów bywają niszczone. Często zdarza się też, że mają niewłaściwe zapisy, które wpływają na to w jaki sposób postrzegasz życie i jakie ograniczenia w sobie nosisz.
Anielskie Uzdrawianie pomaga wymienić stare kryształy na nowe, abyś mógł powrócić do naturalnego stanu harmonii ciała, umysłu i duszy.


Z SESJI WARTO SKORZYSTAĆ, GDY:

- ciągnie się za Tobą trudna przeszłość
- posiadasz niskie poczucie własnej wartości
- łatwo ulegasz manipulacji i wpływom silniejszych osobowości
- w Twym otoczeniu są lub byli toksyczni ludzie, którzy świadomie lub podświadomie wpływają

na Ciebie ( także zawody np. profesje handlowe, związane z prawem, korporacje, sekty).
- czujesz, że nie jesteś sobą ? dostrzegasz, że widzisz świat innymi oczami
- jesteś lub w ostatnim czasie stałeś się osobą lękliwą, nerwową
- od jakiegoś czasu masz koszmarne sny lub cierpisz z powodu depresji
- masz lub miałeś problem z nałogiem ( także pracoholizmem czy uzależnieniem od internetu).

Aby skorzystać z tej sesji potrzebna jest zgoda Aniołów Opiekuńczych, którą uzyskuję kiedy umawiam się na sesję przez bezpośrednio lub przez telefon.

 

Ciekawe przypadki :

Od dwóch tygodni zaobserwowałam, że dzieje się ze mną coś niepokojącego, miałam koszmarne sny, nie potrafiłam wypocząć. Będąc w przymierzalni odzieży ku swemu zdziwieniu dostrzegłam, że patrzę na siebie w dziwny sposób, negowałam swe ciało. Miałam skrzywiony obraz siebie co wcześniej mi się nie zdarzało.
Na konsultacji okazało się, że przyczyną był zabrudzony kryształ Trzeciego Oka. Kiedy Wiola dzięki pomocy Aniołów wymieniła go na nowy wróciła do mnie radość życia.

Ewa z województwa łódzkiego

Parę dni po wymianie kilku Kryształów Duszy, pierwszy raz w życiu o osiągnęłam spełnienie w sferze intymnej. To było dla mnie istotne bo, jestem młodą aktywną kobietą odnoszącą sukcesy w wielu dziedzinach a ta sfera życia była tak deficytowa że bardzo męczyło to mnie i mojego ukochanego. Teraz choć czasem bywają i gorsze dni jest już znacznie lepiej.

Żyjąca coraz bardziej radośnie Ola.

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl