Mistyczna Brama

MISTYKA ROZKOSZY

Jak zachować młodość, witalność i stworzyć szczęśliwy związek partnerski czyli Tantra Joga i Tao Miłości.

Serdecznie zachęcam do przeczytania książki!
Miłość jest wyjątkową siłą, dzięki której potrafimy zmieniać nasze życie, przezwyciężać trudności i ograniczenia. Choć nosimy w sobie dar miłości i potrzebę bycia kochanym, zazwyczaj mamy trudności z okazywaniem tego uczucia. Równie często wydaje się nam, że nie zasługujemy na tak piękne i wzniosłe uczucie. Czasami boimy się kochać do tego stopnia, że sami skazujemy się na samotność. A kiedy już znajdziemy tę jedną jedyną dla siebie osobę, nie wiemy jak pielęgnować związek i w jaki sposób naturalnie wyrażać się w intymnej sferze naszego życia. W takich przypadkach z pomocą przychodzą nam prastare ścieżki: tantra joga i tao miłości. Nauczyciele i adepci tych nauk o miłości przez tysiące lat udowadniali, że miłości można się nauczyć tak samo jak każdej innej dziedziny.
"Mistyka rozkoszy" dostarczy Ci wiedzy, dzięki której poprawisz relacje z bliskimi, stworzysz szczęśliwy i trwały związek, zachowasz młodość i witalność przez długie lata, a także zyskasz pewność siebie i będziesz w stanie zaoferować partnerowi o wiele więcej niż wcześniej.
Mistyka Rozkoszy to poradnik,który nauczy Cię sterować najpotężniejszą mocą jaką dysponuje człowiek, czyli energią seksualną. Jeśli zdobędziesz tę umiejętność będziesz mógł czerpać wprost ze źródła eliksiru młodości, żyć w zdrowiu, szczęściu i obfitości, twórczo realizując swe marzenia. Kluczem do opanowania niewidocznej energii witalnej jest wykonywanie prostych ćwiczeń i zrozumienie uniwersalnego kosmicznego kodu, który odtajniany jest na kolejnych stronicach książki. Zawarta tu wiedza Tantrycznej Jogi i Tao Miłości, kultywowana jest od zarania dziejów. Choć do niedawna przekazywana była ona jedynie nielicznym wybrańcom. Książka zachęca do tego, abyś sam skorzystał z potęgi alchemicznej przemiany, czyniąc swoją rzeczywistość wyjątkową i piękną. Książka pomaga ona zrozumieć jak wielką siłę rażenia mają emocje i namiętność. Uczy wyrażania emocji oraz delikatnych uczuć a także trudnej sztuki dialogu. Uwrażliwia na cud przebaczenia i dar pojednania. Czytając dowiesz się jak realizować się duchowo, będąc jednocześnie ugruntowanym i czerpiąc z obfitości jaką karmi nas Ziemia. Poradnik Mistyka Rozkoszy wesprze Cię w rozwiązywaniu problemów partnerskich i pokaże jak żyć w błogości i szczęściu.
Ten poradnik stanowi świetną terapię dla strapionych, porzuconych, samotnych. Książka jest przeznaczona także dla tych, którzy ponownie pragną odzyskać radość bycia z własnym partnerem a także tych, którzy chcą odnaleźć swoją drugą połowę. Stare przekazy mówią, że pod koniec Kali Jugi - epoki ignorancji i zniszczenia, której częścią jest kończąca się właśnie Era Ryb, zawsze przychodzi Tantra ratując ludzkość przed upadkiem. Największe skarby kryją się w Tobie, możesz je znaleźć przekraczając tajemną Bramę Świata Mistyki Rozkoszy.

Tuchowska Wioletta Ewa - WELLA

Autorka jest psychologiem, parapsychologiem, publicystką. Prowadzi wiele szkoleń z wymienionego zakresu. Jej dar przekazu oraz własne głębokie emocjonalno - duchowe doświadczenia wiodą czytelnika w piękną podróż do krainy zmysłowej rozkoszy. Dzieląc się nimi uczy niezwykłego przeżywania intymności: od radosnych uniesień po wielopoziomową ekstazę łączącą ciała, serca i dusze kochanków w akcie boskiego zjednoczenia.
Masaż jąder
Ćwiczenie to daje wspaniałe efekty odmładzające i uzdrawiające. Można je wykonywać jedynie wtedy, kiedy członek znajduje się w zwisie, a moszna jest rozluźniona. Taki masaż wzmacnia erekcję, dzięki czemu fallus staje twardszy, co sprawia, że możesz też zadawać o wiele dłużej miłosne pchnięcia kobiecie. Pomaga on panować nad erekcją i wydłuża Korzeń Życia, co ma niebagatelny wpływ na samoocenę wielu mężczyzn.
Masaż jąder należy wykonywać po każdym stosunku płciowym. Najlepiej będzie, jeśli nauczysz tego swoją kochankę. Kobieca energia daje dodatkowy efekt, tonujący wzburzone po zespoleniu hormony. Dobrze jest stosować masaż także rano tuż po przebudzeniu. Przed przystąpieniem do ćwiczenia oraz po jego zakończeniu wykonaj masaż Huyin
  1. Pocieraj dłonie o siebie do czasu, kiedy poczujesz przepływające przez nie ciepło.
  2. Uciskanie. Obejmij prawą ręką jądro tak, aby kciuk odstawał na zewnątrz, starając się oddzielić ciało jądra od przydatków. Wykonuj ruchy masująco-uciskowe, balansując na granicy lekkiego bólu. Ilość ucisków każdego jądra powinna równać się ilości lat mężczyzny. Po wykonaniu masażu jednego jądra, przejdź do masażu drugiego.
  3. Potrząsanie. Ułóż dłoń w koszyczek obejmujący mosznę. Potrząsaj rytmicznie jądrami, rozluźniając je.
  4. Dojenie. Chwyć penis lewą ręką pod główką, unieś go do góry, podtrzymując tuż pod brzuchem. Palcami dużym oraz wskazującym obejmij podstawę moszny i odciągaj ją rytmicznymi ruchami w dół. Ten etap ćwiczenia prowadzi do przedłużania aktu miłosnego. Ponownie wykonaj potrząsanie.
  5. Oklepywanie. Ujmij Nefrytowy Trzon jedną ręką, a opuszkami palców drugiej dłoni delikatnie obstukaj boki jąder. Jeszcze raz wykonaj potrząsanie.
  6. Odciąganie. Obejmij Korzeń Życia wraz z moszną palcem wskazującym i dużym oraz odciągaj organ płciowy jednocześnie w dół i do przodu. Kolejny raz wykonaj potrząsanie.
  7. Sprawdź, czy wszystko jest w porządku, a jądra znajdują się na swoim miejscu.
Przeciwskazania:
Ćwiczenia można wykonywać tylko raz dziennie. Masażu jąder nie wolno wykonywać przed stosunkiem płciowym wtedy, gdy moszna jest naprężona i kiedy jądra są obolałe.
Ćwiczeniae
Modelowanie fallusa
Mężczyźni posiadają członki o różnych wielkościach i kształcie. Za doskonały uważa się fallus z szeroką żołędzią i wąskim trzonem, przypominający grzyb. Taki fallus potęguje przyjemne doznania, ułatwiając kobiecie osiągnięcie maksymalnej rozkoszy. Dzieje się tak, gdyż kapelusz grzyba lepiej masuje punkt G - miejsce największej wrażliwości kobiety. To ćwiczenie przyczynia się do powiększenia żołędzi. Stosowanie takiej praktyki obniża wrażliwość Nefrytowego Trzonu na bodźce, co przyczynia się do wydłużenia aktu miłosnego. Dzieje się tak dlatego, iż mniejsza wrażliwość jest równoznaczna z mniejszym podnieceniem, co korzystnie wpływa na czas stosunku. Dodatkowym efektem jest również znacznie głębszy i bardziej intensywny orgazm obojga kochanków.
  1. Ułóż lewą dłoń u nasady lingama i przesuń ją ku górze aż po nasadę żołędzi, w taki sposób, jakbyś go doił. Powtórz ten ruch 80 razy lewą ręką, następnie wykonaj 80 powtórzeń prawą ręką. Dzięki temu twoja żołądź zostaje dodatkowo ukrwiona i powiększona, co wzmaga erekcję i modeluje ją na kształt grzyba.
  2. Chwyć Korzeń Życia przy nasadzie i poruszaj nim energicznie tak, aby żołądź dotykała na przemian prawego i lewego uda. Uważając, aby nie sprawić sobie bólu.
Wstęp 9
   
CZĘŚĆ I. Wprowadzenie 11
Rozdział 1. Czego dotyczą Nauki o Miłości 13
Rozdział 2. Rys historyczny 17
Rozdział 3. Jak odzyskać marnotrawiony potencjał seksualny 21
   
CZĘŚĆ II. Struktura energetyczna człowieka 23
Rozdział 1. Tao - czyli dwoistość jedności 25
Rozdział 2. Aura i czakramy 29
Rozdział 3. Transformująca moc Kundalini 39
Rozdział 4. Emocje. Twój największy sprzymierzeniec czy ogromny wróg. 41
Rozdział 5. Wizualizacja. Klucz do uwrażliwienia zmysłów 47
   
CZĘŚĆ III. Alchemiczne procesy gromadzenia i transformacji energii 51
Rozdział 1. Punkt za Milion Dolarów 53
Rozdział 2. Mięśnie Miłości - twój generator witalności 57
Rozdział 3. Bandhy. Regulowanie przepływu energii. 63
Rozdział 4. Oddech 67
Rozdział 5. Orbita Mikrokosmosu. Cyrkulacja energii wewnątrz organizmu 77
Rozdział 6. Złota harmonia 83
   
CZĘŚĆ IV. Kobiecość 85
Rozdział 1. Moc kobiety 87
Rozdział 2. Cztery twarze bogini - czyli kobieta zmienną jest 93
Rozdział 3. Intymna geografia kobiety 97
Rozdział 4. Anatomia kobiety 103
Rozdział 5. Hormonalna alchemia 107
Rozdział 6. Ćwiczenia dla kobiet 111
   
   
CZĘŚĆ V. Męskość 123
Rozdział 1. Siła mężczyzny 125
Rozdział 2. Intymna geografia mężczyzny 133
Rozdział 3. Anatomia mężczyzny 137
Rozdział 4. Hormonalna alchemia mężczyzny 141
Rozdział 5. Ćwiczenia dla mężczyzn 143
Rozdział 6. Przezwyciężanie impotencji 151
Rozdział 7. Kontrola wytrysku i przedłużanie stosunku seksualnego 155
   
CZĘŚĆ VI. Partnerstwo, czyli we dwoje do wieczności 163
Rozdział 1. Istota miłosnego zespolenia 165
Rozdział 2. Komunikacja partnerska 169
Rozdział 3. Słownictwo erotyczne 171
Rozdział 4. Przygotowanie komnaty miłości 173
Rozdział 5. Inicjowanie gry miłosnej 177
Rozdział 6. Magia dotyku 181
Rozdział 7. Czar pocałunków 185
Rozdział 8. Zestrojenie 189
Rozdział 9. Mistyka seksu 195
Rozdział 10. Eliksir młodości 203
Rozdział 11. Różnice między orgazmem kobiety i mężczyzny 207
Rozdział 12. Wspinaczka na kolejne szczyty rozkoszy 213
Rozdział 13. Najwyższa ekstaza. Orgazm głębinowy 217
Rozdział 14. Łóżkowe uzdrawianie 223
Rozdział 15. Sekretne misterium 231
   
CZĘŚĆ VII. Zakończenie 235
Rozdział 1. Rezultaty praktyk 237
Rozdział 2. Najważniejsza jest miłość 241
   
Bibliografia 243
Kontakt

Skontaktuj się

telefon

+48 510 051 324

email

mistycznabrama@gmail.com

adres

Przyjmuję w gabinecie w centrum Warszawy.
Udzielam porad online przez: telefon, Skype, WhatsApp, FaceTime.

Możesz też skontaktować się przez formularz kontaktowy lub dopisać się do newslettera.