Masaż
Masaże

MASAŻ DOTYK ANIOŁA CZYLI DOTULENIE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA


Jest niezwykłą podróżą w krainę błogości dzieciństwa podczas której doświadczysz nie tylko dotyku ciała, ale i o dbałości o duszę. W trakcie sesji przywołuję Anioły Opiekuńcze, które w sposób najlepszy dla Ciebie rozpuszczają to powinno być usunięte. Koronnym specjalistą od Anielskiego Uzdrawiania jest Rafael Archanioł zdrowia, witalności i radości. W tym masażu nie ma siłowego likwidowania napięć. Miękkie, ciepłe i kojące ruchy połączone z delikatnością będą uspokajać i dopieszczać wszystkie przestrzenie w Tobie. Ciepłe olejki wprowadzą rozluźnienie odrywając cię od problemów codzienności a otulenie miękkimi ręcznikami sprawi, że łatwiej będziesz mógł przenieść się do raju dzieciństwa. Ten masaż odbywa się zarówno na poziomie fizycznym jak i energetycznym. Ułatwiając odpuszczenie starych urazów i zranień a także prowadząc w krainę nieskrępowanej bliskości jaką niesie przestrzeń serca. 

W zależności od umowy lub potrzeb sesja trwa: 1,30 do 2 h.

MASAŻ INTUICYJNY


Jest połączeniem wielu form masażu manualnego oraz energetycznego z autorskimi technikami stosowanymi przeze mnie. Sam zabieg nie ma określonej sztampy. Za każdym razem jest dostosowywany do twoich potrzeb tak, aby jak najlepiej odprężyć i ukoić Twe ciało i zregenerować umysł. W razie potrzeby w trakcie zabiegu można odprężać także głębokie napięcia mięśniowe. Dodać techniki oddechowe, które znacznie poprawiają efekty. Często włączam tu także niezwykle kojący masaż głowy jaki usuwa nadmiar niespokoju umysłu i kamertony. Osoby korzystające z niego chętnie wracają na kolejne spotkania, czując karmiące efekty sesji.

Zwykle trwa:  1 do 1,30 h.

AROMATERAPEUTYCZNY MASAŻ RELAKSACYJNY

Jest znakomitą formą odprężenia ciała i duszy. Usuwa zmęczenia i napięcia, daje wytchnienie, pozwala zapomnieć o trudach. Podczas masażu wykorzystywane są naturalne oleje połączone z relaksującymi olejkami eterycznymi min. różanym, pomarańczowym melisowym, które regenerują tkanki,  odmładzają i ujędrniają ciało, delikatnie je detoksykując. Masaż relaksacyjny świetnie uspokaja i odpręża. Daje zastrzyk dobrej energii.

Masaż ten jest przeznaczony dla ludzi w różnym wieku oraz różnej kondycji. Znakomicie wspiera osoby przemęczone i zapracowane a także pomaga

pokonać stres , odzyskać spokój i dobry nastrój. Lubią go osoby troszczące się o siebie, które preferują dotyk delikatny i subtelny ? jaki często  lepiej rozluźnia ciało, niż bardziej wysiłkowy masaż klasyczny.

W zależności od potrzeb w masażu mogą być wykorzystywane następujące typy olejków:

- Odprężające i uspokajające

- energetyzujące i przywracające dobry nastrój.

W zależności od potrzeb masaż może trwać : 1 h lub 1,30 h.

MASAŻ TANTRYCZNY

W tantrze dotyk pełni rolę wyjątkową, jest nośnikiem  ciepła, przyjemności, bezpieczeństwa, relaksu. Natomiast intymne części ciała mają wymiar sakralny. Tantryczny masaż jest wyrazem szacunku dla wyjątkowości ludzkiego ciała. Masaż

tantryczny jest czymś znacznie ciekawszym niż masaż relaksacyjny. Masaż który proponuję nie jest masażem erotycznym, jego celem jest napełnienie ciała energią i doświadczenie błogości.

Obejmuje on:

  • wstępne oczyszczenie wykonywane w zależności od preferencji i potrzeb przy pomocy świętych ziół i kadzideł lub kamertonów ( oczyszczenie dźwiękiem).
  • masaż czakr oraz aur
  • masaż ciała fizycznego
  • pobudzanie kundalini

Masaż pomaga uporać się z wieloma problemami ciała i duszy. Niesie odprężenie oraz delikatną przyjemność. Budzi do życia ciało i uaktywnia przepływy energii w strukturach subtelnych (meridianach, czakrach, aurze). Dla wielu osób jest podróżą w nowy wymiar rzeczywistości. Dzięki sesjom masażu można otworzyć się na zupełnie inne - wyjątkowe doświadczanie dotyku.

Często masaż jest kolejnym lub wieńczącym etapem tantrycznych sesji.

Masaż trwa około 1,3 do 2 h i jest doświadczeniem wyjątkowym.

 

TANTRYCZNY MASAŻ - BUDZENIE WITALNOŚCI I RADOŚCI

Ten niezwykły masaż budzi generuje przypływ energii w ciele fizycznym i budzi ciała subtelne. Dzięki zastosowaniu kamertonów w masażu stosuje się techniki o rozwijające czakramy ? centra energetyczne jakie odpowiadają za: zdrowie pewność siebie, bogactwo, seksualność, wewnętrzną moc radość, uczucia, wyrażanie siebie, intuicję i łączność z Wszechświatem. Zastosowanie różnorodności ruchów dłoni, przedramion i całego ciała pozwala wydobywać zasoby witalności, otwierając na radość życia. Masaż delikatnie pobudza energię seksualną, która odpowiednio przekierowana niesie efekty w postaci przypływu sił  a czasami uzdrowienia, lub odblokowania zastojów. Jego efektem jest głęboki relaks całego ciała. Zabieg  może odbywać się na łóżku do masażu lub macie.

W zależności od stanu w jakim przychodzisz potrzebne jest odbycie jednego lub serii masaży.

Masaż poprzedzony jest wstępnym oczyszczeniem i może trwać: 1,30 lub 2 h.

 

TANTRYCZNY  MASAŻ PIÓRAMI, PĘDZELKAMI, PERŁAMI, OLEJAMI

Jest ceremonią przynoszącą zestrojenie ciała, umysłu i duszy. Przeznaczoną dla osób gotowych do wejścia w świat tradycji tantrycznej z szacunkiem dla ciała i wzajemności. Wstępem do niego jest nauka technik oddechowych oraz praktyka podnoszenia energii seksualnej ? wprowadzająca w krainę mistyki tantrycznej. Praktyka odbywa się w subtelnej przestrzeni serca i duszy, gdzie dotyk pełni rolę wyjątkową. Wykorzystanie piór, pędzelków, pereł, szklanych kulek i innych materiałów prowadzi osobę masowaną w stan błogości, dając głębokie doświadczenie odprężenia a czasami przenosi w wyższe stany świadomości. Nie łatwo jest oddać istotę tej ceremonii, najlepiej doświadczyć jej samodzielnie.  Masaż ten pomaga nam otworzyć zmysły na bogactwo otaczającego nas świata, by pełniej korzystać z życia. Jego ważnym celem jest wzbudzenie stanu harmonii i doświadczanie wewnętrznego piękna.

Masaż może trwać: 1,30 lub 2 h.


NAUKA TANTRY I TANTRYCZNEGO MASAŻU DLA SINGLI I PAR


Masaż jest wspaniałą formą na wyrażenie uczuć.  Podczas sesji  partnerzy uczą się brania i dawania różnych form dotyku. Poznają je naśladując ruchy masażystki, która koryguje i naprowadza na osiąganie właściwych skutków. Pary poznają  tantryczne sposoby oczyszczania, techniki oddechowe, metody transformacji i przekazywania energii. Otwierają się na nowy wymiar bliskości a przede wszystkim odnawiają  relację wprowadzając do niej ożywczy powiew świeżości. Kultywacja tantry jest nie tylko inspirującą przygodą, ale wejściem w nową zadziwiającą, piękną przestrzeń akceptacji i zjednoczenia, która pozwala uleczyć zranienia i istnieć ze sobą w harmonii oraz akceptacji dla odmienności dwojga. Wspólne sesje to wrota do nowego wymiaru bliskości między partnerami.

Sesja trwa : 2- 3,5 h. Dla osiągnięcia właściwego efektu potrzebne jest odbycie serii sesji.

 


Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl