O mnie

Wioletta Ewa Tuchowska - jestem: psychologiem, parapsychologiem, nauczycielką tantry, life-coachem, publicystką, duchową podróżniczką, plastykiem.

W swojej pracy łączę duchowość z medycyną naturalną oraz głęboką psychologiczną wiedzą o człowieku . Od prawie trzydziestu lat mój świat przepełnia rozwój duchowy . Wspieram ludzi w powrocie do harmonii i zdrowia oraz odnalezieniu drogi duszy. Posługuję się wieloma technikami: channelingiem, diagnostyką energetyczną, hipnozą, regresem, numerologią, kamertonami, wróżeniem i jasnowidzeniem, komunikacją z Istotami Opiekuńczymi. Ukończyłam prestiżowy kurs kształcący trenerów biznesowych. Współpracowałam ze znanymi firmami szkoleniowymi m.in. z Centrum Kreowania Liderów. Odnosiłam sukcesy jako doradca personalny - propagując grafologię i numerologię.

Podczas konsultacji diagnostycznych - ustalam przyczynę problemu w odniesieniu do ciała i duszy oraz stosuję metody przywracające harmonię.

Jestem obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych, maluję ich portrety i zapisuję płynące od nich przekazy.

Uczę porozumiewania z duszą i wspieram w odnajdywaniu własnej drogi w świecie. Odkrywając poprzednie wcielenia - pomagam zmienić ograniczające wzorce w  nowe, tworzące szczęście.

Praktykując alchemię wewnętrzną wspieram w wyzwalaniu naturalnej mocy istnienia w przestrzeni miłości, szczęścia, zdrowia oraz obfitości. Otwierając ludzi na radość płynącą z praktyki tańca kobiecości - zwanego też Tańcem Izydy oraz płynących z duszy pieśni przekazowych ( jakie są afirmacją naszych marzeń czy też dobrą intencją wysyłaną do bliskich osób.

Praktyki z kobietami wyzwalają je z poczucia winy, otwierając na świadome życie w  dbałości o siebie i twórcze oraz harmonijne życie, by mogły one się stać się kapłankami domowego ogniska a przede wszystkim realizować się na każdym poziomie.

Tantryczne konsultacje z mężczyznami wspomagają ich otwieranie się na uczucia, budując prawdziwą męską siłę, rozwiązując intymne problemy oraz wspierając zdrowie i witalność.

Podczas sesji tantry uczę pary jak piękną podróżą może być tantryczna seksualność. Otwierając partnerów na nowe pokłady dobrostajności jakie niesie świadomy dotyk czy praktyki we dwoje.

Na swoim koncie mam też współpracę z prestiżowymi ośrodkami rozwoju osobistego  na terenie całego kraju oraz w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Grecji. Wielokrotnie prezentowałam też swoje umiejętności na targach ezoterycznych. Od wielu lat wspieram ludzi na sesjach indywidualnych oraz prowadzę kursy związane z rozwojem wewnętrznym ułatwiające powrót do naturalnego stanu harmonii, szczęścia a także równowagi.

Napisałam wiele tekstów prasowych m.in. do "Gwiazdy Mówią",  "Wegetariańskiego świata", "Wróżbity", "Feniksa" . Na swoim koncie mam także książkę "Mistyka rozkoszy", jaka ukazała się nakładem Studio Astropsychologii w Białymstoku. Wydałam własną płytę "Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry".  Współtworzyłam program kobiecy w Radio dla Ciebie. Współpracowałam z Radiem 94. Przez kilka lat wróżyłam na łączach EZO TV. Jestem często zapraszana jako ekspert do programów telewizyjnych ( Dzień Dobry TVN, Miasto Kobiet, Rozmowy w Toku, Dobrenocki, TV Opole, Jeszcze Bliżej i innych).  Pojawiam się także na festiwalach na kongresach i festiwalach ezoterycznych, m.in. na Harmonii Kosmosu -  imprezie Niezależnej Telewizji.  Podróżując po kraju oraz świecie badam miejsca mocy, odkrywając ich potencjał i uczę innych z niego korzystać - odnawiając krystaliczną siatkę Ziemi.

Więcej o mnie przeczytasz w Magicznym CV

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl