przykładowe zdjęcie z warsztatów

Edyta z Poznania

Najlepsze z warsztatów, w jakich uczestniczyłam, a było ich wiele. Wiedza teoretyczna dociera do duszy i rozumu. Przekazana umiejętnie, z dużym przekonaniem. Bardzo pozytywne wrażenia z medytacji!

Anna P.

Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w warsztacie i dziękuję Tobie za jego zorganizowanie!!!! Czuję, że dzięki niemu zyskałam nową świadomość ? otworzył moje oczy i mam nowe spojrzenie na Świat. Poczułam przepływ energii, oświecenie, zrozumienie dotarcia do duszy i umysłu.

Monika S.

Wiola, dziękuję Ci, że dałaś mi tą możliwość uczestniczenia w tym warsztacie,
chociaż bezpośrednio po nim nie byłam zbyt podniesiona na duchu. Ale to dzieje się teraz, nadal i czuję zmiany, czuję obecność św Graala we mnie i to kiedy się napełnia oraz inne zmiany.

Kursantka z Mazowsza

Na pierwsze warsztaty przyszłam zmęczona i przytłoczona. Energia jaka panowała w grupie pomogła mi znaleźć nowe zasoby sił witalnych i odkryć wspaniałe możliwości czerpania przyjemności. Wracałam na zajęcia jeszcze wielokrotnie, na każdym budząc w sobie Boginię i wynosząc wiele optymizmu.

Beata G.

Wioletta Ewa Tuchowska to wyjątkowa kobieta z ogromną dozą ciepła, wewnętrznego piękna i miłości, nie tej zwykłej, ale tej najpiękniejszej. Jest cierpliwa, ale gdy trzeba potrafi utrzymać kursantów w ryzach. Wiola potrafi stworzyć rodzinną atmosferę. Nawiązują się przyjaźnie na lata. Na kolejnych zajęciach spotykam koleżanki ? przyjaciółki, mamy dla siebie tyle ciepła i szacunku. Na jej warsztaty, zawsze jadę z ogromną dozą ciekawości, co też nowego się wydarzy? Spotkania są niesamowite. Wioletta przekazuje nam tyle wiedzy, która potrafi zdziwić, rozweselić, ale i łzy też się pojawiają. Odkrywamy siebie na nowo, rodzimy się na nowo, dla tego lepszego świata. Rodzimy się dla miłości tej najpiękniejszej, uniwersalnej, dla Boga, dla naszych partnerów, rodzin, przyjaciół. Czasami boli to o czym dowiadujemy się o sobie, ale warto, naprawdę warto, dzięki temu, robimy się lepsi. Sami narzucamy pewne granice na ile możemy sobie pozwolić, na ile się otworzyć. Na zajęcia jedziemy, bo chcemy, a nie dlatego że musimy, przy tym bawimy się doskonale.

Renata Ś,

Tantra u Wioletty Ewy Tuchowskiej to wejście w świat miłości i duchowego rozwoju. Przesłaniem tych warsztatów jest prezentacja sposobów pracy z energią seksualną. Zarówno technik zwiększających sprawność seksualną, jak i technik umożliwiających transformowanie seksualnej energii.  Te zajęcia  to "Tantra", "Tao Miłości" i "Kamasutra" w jednym. Wiola wyjaśnia podejścia Wschodu i Zachodu do "Nauki o Miłości". Prowadząca przekazuje wiedzę o tajemnicach ?małżeńskiej alkowy?, wyjaśnia co dzieje się między kochankami. Warsztaty na których byłam wzbogaciły moje życie intymne, wpłynęły na rozwój pozytywnych relacji partnerskich, ale i odmłodziły mnie i poprawiły kondycję psychiczną i fizyczną. Te kursy to również bezpieczeństwo psychiczne i fizyczne oraz duża dawka dobrego humoru.

Marcin W.

Na warsztaty tantry trafiliśmy z Agą ponieważ szukaliśmy pomocy w odnalezieniu sensu bycia w związku. Dużo pracy, stresu, gonitwa za materialnymi potrzebami spowodowały, że zaczęliśmy być obok siebie a nie z sobą. Najpierw umówiłem się na indywidualne spotkanie w gabinecie z Wiolą. Pierwsze Agi warsztaty "Moc kobiety" spowodowały, że zaczęliśmy inaczej postrzegać nasz związek. Jej zaproszenie na warsztaty tantry przyjęliśmy z wielką radością ale także z wielkimi oczekiwaniami. Jadąc do Warszawy zastanawialiśmy się czy nie oczekujemy zbyt dużo? To czego się nauczyliśmy i czego doznaliśmy przerosło nasze oczekiwania. Oboje odetchnęliśmy a nasze uczucia pogłębiły się . Dwa miesiące po pierwszych warsztatach okazało się, że Aga jest w ciąży, na którą długo czekaliśmy. Kolejne warsztaty odbyliśmy już w trójkę.  Mi warsztaty tantry pomogły znaleźć kompromis pomiędzy życiem rodzinnym o pracą zawodową. Zacząłem skupiać się na szczęściu naszym, a pracę traktować jako czynnik sprzyjający szczęściu. Nauczyłem się dawać przyjemność kobiecie, skupiać się na jej potrzebach oraz otwarcie wyrażać swoje pragnienia. Teraz seks nie sprowadza się tylko do ejakulacji jest teraz ucztą dla duszy i ciała.

 

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje.