Porada ogólna

Jest konsultacją często wybieraną jako pierwsza. Ułatwia odnalezienie przyczyny problemów: emocjonalnych, uczuciowych, duchowych, zawodowych, zdrowotnych czy partnerskich a także doboru właściwych metod dla ich rozwiązania i przywrócenia stanu równowagi.

Podczas konsultacji używam metod takich jak numerologia, jasnowidzenie, wgląd w pole rodu ( obciążenia wynikające z nie przepracowanych traum przodków), diagnostyka pola energetycznego czakr oraz aur - wahadło radiestezyjne a czasami karty.


W uzasadnionych przypadkach wspomagam się diagnostyką eliminującą szkodliwe produkty żywieniowe obciążające psychikę a także destrukcyjnie wpływające na kreatywność oraz zdrowie.

W zależności od potrzeb sesja trwa: 55 min do 1 h20 minut.

Opinie klientów:

Trafiłam do Pani Wioletty w ciąży jako osoba korzystająca od wielu lat z metod alternatywnych. Okazało się, że przyczyną mojego bardzo kiepskiego stanu w ciąży są problemy z nietolerancją kilku produktów. Usunęłam je natychmiast z diety, co z w ciągu tygodnia poprawiło mój stan a po kilku kolejnych sesjach pracy z duszą byłam jak nowo narodzona. Przyszła mama ze Stolicy

 

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl