Poznaj swojego Anioła

Każdy z nas posiada przy sobie Istoty Opiekuńcze, nazywamy je Aniołami, albo Przewodnikami Duchowymi. Opiekunowie towarzyszą nam przez cały czas. Możemy mieć tego samego Opiekuna przez całe życie, ale wielu z nas ma wielu Opiekunów. Tak jak my mamy wykonujemy różne zawody tak też Opiekunowie mają własne specjalizacje i powoływani są często tylko do określonych zadań. Jako dzieci zwykle jesteśmy ufni i otwarci na pomoc naszych Aniołów, ale dorastając coraz bardziej pochłania nas życie codzienne, sprawy materialne, uczucia, czy życie towarzyskie. Wtedy zapominamy o naszych Aniołach. Gonimy za pieniędzmi, karierą coraz bardziej zamykając wrota własnej świadomości przed kontaktami z naszymi Aniołami. Oni jednak zawsze stoją przy nas gotowi służyć radą i nieść pomoc w różnych sprawach. W sytuacjach krytycznych, kiedy nasz los lub egzystencja są zagrożone wysyłamy w przestrzeń bardzo mocne sygnały. Takie niewidzialne S.O.S. natychmiast odbierają nasi Opiekunowie ? błyskawicznie pomagając nam w opresjach. Ale kiedy problemy kończą się zazwyczaj ponownie zapominamy o naszych niewidzialnych Sprzymierzeńcach.

Za moim pośrednictwem możesz skontaktować ze swoimi Opiekunami Duchowymi. Jestem przekaźnikiem energii, jaką emanują Aniołowie, Niebiańscy Doradcy, Przewodnicy Duchowi. Posługuję się rysunkiem i pismem automatycznym, to znaczy, że podczas sesji ruchami mojej ręki starują Istoty Duchowe przekazujące w taki sposób bardzo ważne informacje dla osoby proszącej o kontakt z nimi.Przekaz Opiekunów to informacja wyjątkowo osobista. W trakcie sesji Opiekunowie zwracają uwagę na to, w jakim kierunku należy się rozwijać, udzielają odpowiedzi na zadane pytania, dają wskazówki jak żyć w szczęściu i zgodzie z samym sobą oraz innymi. W wielu przypadkach istoty Opiekuńcze określają, w jaki sposób najlepiej nawiązać z nimi kontakt. Kolorowy Portret Opiekuna ma właściwości terapeutyczne: uspokaja, harmonizuje, skłania do podejmowania działania, ułatwia cieszenie się życiem. Przekonaj się o tym, jak wyglądają twoi Opiekunowie, ilu ich masz i co mają do powiedzenia właśnie Tobie. Twoje życie może rozbłysnąć wszystkimi barwami tęczy już dziś.

Dlaczego warto mieć Portret swego osobistego Anioła i jego przekaz?

Dzięki portretowi :

  1. Dowiadujesz się jak wygląda Twoja Istota Opiekuńcza.
  2. Portret działa kojąco: napełnia pozytywnymi emocjami, uspokaja, łagodzi negatywne wpływy, działa uzdrawiająco.
  3. W portrecie pojawiają się wskazówki na temat tego, które z czakr rozwinięte a które są zablokowane. A także informacje na ten temat jak odblokować zablokowane czakry.
  4. Każdy pojawiający się w nim kolor i symbol interpretuje się podczas sesji.
  5. Portret jest żywym rysunkiem, zdarza się tak, że pewne kolory zmieniają stopień swego nasycenia, np. bledną lub stają się bardziej wyraźne. A to zawsze jest sygnałem stanu naszych czakram lub symbolem tego czy Istota Opiekuńcza zbliża się do nas bądź od nas oddala.

Przekaz zawiera informacje:

  1. Jakie jest imię Twej Istoty Opiekuńczej.
  2. Skąd pochodzi Twój Niebiański Opiekun.
  3. W jaki sposób się z nim kontaktować. Istoty Opiekuńcze same podają medytacje, formuły haseł kontaktowych z nimi, a czasami nawet godziny w których najlepiej z nimi rozmawiać.
  4. Przekaz zawiera wskazówki, jak uporać się z różnymi problemami.
  5. Dzięki słowom Opiekunów możesz rozwinąć się duchowo i dowiedzieć się jak otworzyć się na nowe możliwości.

Jak wygląda sesja ?

Po prostu siadasz, nawiązuję kontakt z Twoim Aniołem. Posługuję się przekazem automatycznym czyli channelingiem, w trakcie, którego rysuję i zapisuje a wszystko odbywa się bardzo szybko. Sama sesja trwa około 1 h-1.35 h ( a czasem dłużej).

Wioletta Ewa Tuchowska - Wella

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl