MASAŻ TANTRYCZNY

Jest głębokim doświadczeniem rozbudzania zmysłowej świadomości przez harmonijne połączenia ciała, umysłu oraz ducha. Jako prastary masaż świątynny niesie szacunek dla wyjątkowości całego ciała. W tantrze dotyk pełni rolę wyjątkową, jest nośnikiem: ciepła, przyjemności a także relaksu. W zależności od potrzeb subtelnie budzi życiową siłę, ale i wspaniale relaksuje. Forma którą proponuję nie jest masażem erotycznym, jej celem jest przebudzenie kreatywnej energii i doświadczenie błogości. Zastosowanie określonych form oddechu i płynne ruchy pomagają rozprzestrzenić energię seksualną na całe ciało, budząc nowe doznania. Taki masaż przyczynia się do rozpuszczenia blokad, detoksykuje i wycisza. otwiera bramy do świata subtelnych uczuć, budzi błogą radość.  Niosąc niezwykłe odprężenie,  przenosi niektóre osoby w  światy duchowe, ale przede wszystkim daje możliwość doświadczania błogiej harmonii.

Obejmuje on:

  • wstępne oczyszczenie wykonywane w zależności od preferencji i potrzeb przy pomocy świętych ziół i kadzideł lub kamertonów ( oczyszczenie dźwiękiem)
  • masaż ciała fizycznego
  • masaż ciał subtelnych czyli czakr i aur
  • pobudzanie energii kundalini

Masaż pomaga uporać się z wieloma problemami ciała i duszy, odpręża, energetyzuje i odmładza, pozwala uporać się z problemami intymnymi u mężczyzn oraz kobiet, przyczynia się do uzdrowienia zranionej seksualności, detoksykuje, harmonizuje układ hormonalny oraz nerwowy, o.

Dzięki sesją pary mogą uczyć się podstaw masażu a także budować dobrostajne relacje.

Niekiedy jest kolejnym etapem tantrycznych sesji. Ponieważ, aby przebiegał właściwie potrzebne jest jest poznanie zasad przepływu energii.

Masaż trwa około 1,5 do 2 h ? zazwyczaj, aby osiągnąć  optymalne rezultaty potrzebne jest odbycie minimum 6 -8 sesji w odstępach 1 -2 tygodniowych.

Zapraszam mężczyzn, kobiety a także pary.

 

TANTRYCZNY MASAŻ BUDZENIE WITALNOŚCI I RADOŚCI


Ten niezwykły masaż budzi generuje przypływ energii w ciele fizycznym i budzi ciała subtelne. Dzięki zastosowaniu kamertonów w masażu stosuje się techniki o rozwijające czakramy ? centra energetyczne jakie odpowiadają za: zdrowie pewność siebie, bogactwo, seksualność, wewnętrzną moc radość, uczucia, wyrażanie siebie, intuicję i łączność z Wszechświatem. Zastosowanie różnorodności ruchów dłoni, przedramion i całego ciała pozwala wydobywać zasoby witalności, otwierając na radość życia. Masaż delikatnie pobudza energię seksualną, która odpowiednio przekierowana niesie efekty w postaci przypływu sił  a czasami uzdrowienia, lub odblokowania zastojów. Jego efektem jest głęboki relaks całego ciała. Zabieg  może odbywać się na łóżku do masażu lub macie.

W zależności od stanu w jakim przychodzisz potrzebne jest odbycie jednego lub serii masaży.

Masaż poprzedzony jest wstępnym oczyszczeniem i może trwać: 1,30 lub 2 h.

 

TANTRYCZNY MASAŻ PĘDZELKAMI, PIÓRAMI, PERŁAMI


Jest ceremonią przynoszącą zestrojenie ciała, umysłu i duszy. Przeznaczoną dla osób gotowych do wejścia w świat tradycji tantrycznej z szacunkiem dla ciała i wzajemności. Wstępem do niego jest nauka technik oddechowych oraz praktyka podnoszenia energii seksualnej ? wprowadzająca w krainę mistyki tantrycznej. Praktyka odbywa się w subtelnej przestrzeni serca i duszy, gdzie dotyk pełni rolę wyjątkową. Wykorzystanie piór, pędzelków, pereł, szklanych kulek i innych materiałów prowadzi osobę masowaną w stan błogości, dając głębokie doświadczenie odprężenia a czasami przenosi w wyższe stany świadomości. Nie łatwo jest oddać istotę tej ceremonii, najlepiej doświadczyć jej samodzielnie.  Masaż ten pomaga nam otworzyć zmysły na bogactwo otaczającego nas świata, by pełniej korzystać z życia. Jego ważnym celem jest wzbudzenie stanu harmonii i doświadczanie wewnętrznego piękna.

Masaż może trwać: 1,30 lub 2 h.


NAUKA TANTRY I TANTRYCZNEGO MASAŻU DLA SINGLI I PAR

Masaż jest wspaniałą formą na wyrażenie uczuć.  Podczas sesji  partnerzy uczą się brania i dawania różnych form dotyku. Poznają je naśladując ruchy masażystki, która koryguje i naprowadza na osiąganie właściwych skutków. Pary poznają  tantryczne sposoby oczyszczania, techniki oddechowe, metody transformacji i przekazywania energii. Otwierają się na nowy wymiar bliskości a przede wszystkim odnawiają  relację wprowadzając do niej ożywczy powiew świeżości. Kultywacja tantry jest nie tylko inspirującą przygodą, ale wejściem w nową zadziwiającą, piękną przestrzeń akceptacji i zjednoczenia, która pozwala uleczyć zranienia i istnieć ze sobą w harmonii oraz akceptacji dla odmienności dwojga. Wspólne sesje to wrota do nowego wymiaru bliskości między partnerami.

Sesja trwa : 2- 3,5 h. Dla osiągnięcia właściwego efektu potrzebne jest odbycie serii sesji.


 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl