Powitanie Wiosny

RYTUAŁ TOPIENIA MARZANNY NAD WISŁĄ
WARSZAWA: 21.03.2019
Wioletta Ewa Tuchowska

Zapraszam na rytuał Powitania Wiosny nad Wisłą.

Tradycja Palenia Marzanny jest prastarą tradycją przedchrześcijańską. Rytuał ma pomagać przyrodzie wprowadzać nową, słoneczną jakość.Ma też oczyszczać nas z tego co przynależy do atrybutów Mary - Zimy, czyli smutku, niepokojów, zastojów, problemów emocjonalnych, partnerskich, zdrowotnych, finansowych itd.

Własnoręcznie zrobiona kukła jest rodzajem totemu jaki nasycamy niskimi wibracjami nosząc wcześniej przy sobie na sercu lub brzuchu, lub wdmuchując w nią to, co chcemy oddać żywiołowi Ognia i Wody.

PRASTARE RYTUAŁY MAJĄ POTĘŻNĄ MOC.

PONIEWAŻ ŻYJEMY NA PRZEDWIOŚNIU ERY WODNIKA/ WODNICZKI I SŁOWIAŃSKIEJ  EPOKI WILKA/WILCZYCY POWRÓT DO PRASTARYCH TRADYCJI MA SZCZEGÓLNĄ SIŁĘ WSPIERANIA MAMY NATURY. JAKA CZĘSTO ODWDZIĘCZA SIĘ NAM ZA TO, ŻE DZIĘKUJEMY ZIMIE I PRZYWOŁUJEMY WIOSNĘ - CZAS RADOŚCI I ODNOWY DUSZY ORAZ CIAŁA.

Tradycja Marzanny to nawiązanie do Bogini Śmierci Mary i jej męża Marzanina - niosącego strach, agresję i śmierć Wtórnego Marsa.

W najstarszych tradycjach palono tylko męską kukłę, pozbywając się tym samym wzorców agresji, przemocy, manipulacji i destrukcji - jakimi skażona została męskość.  Męska energia często dominuje teraz w kobietach, jakie zmuszane przez podstępne narzucenia społeczne i ekonomiczne muszą walczyć o godny byt, karierę czy z ospałą i nieszczącą męskością. Dlatego warto zamiast kukły żeńskiej zrobić kukłę męską i nasycić tym co chcemy zakończyć w życiu.

Sprowadzając też na Ziemię nowy wzorzec męskości i kobiecości w nas i naszych partnerach.

Miejsce:

Warszawa : 21.03. 2019 pod Mostem Poniatowskiego nad Wisłą, po stronie przystanku  tramwajowego z Centrum na Pragę.

OKOŁO GODZ 18.40 - DOKŁADNA GODZINA ZOSTANIE PODANA PO TELEFONICZNYM ZGŁOSZENIU.

Weź ze sobą: własnoręcznie zrobioną małą Marzannę lub Marzanina- najlepiej z łatwopalnych eko-materiałów, dobre zapałki lub zapalniczkę ( jeśli masz tzw szturmówki to jeszcze lepiej).  Garść mixu ziaren lub/i orzechów czy suszonych owoców ( np typu mieszanka studencka).  Pozytywny nastrój.

Inwestycja dobrowolne datki. ILE DAJESZ TYLE DOSTAJESZ.

O prowadzącej:

Wioletta Ewa Tuchowska - Wella ? terapeutka ciała i duszy, jasnowidz, nauczycielka duchowa, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii i Intercollegu Ezoterycznego w Moskwie. Ma ponad 20 letnią praktykę duchową. jest pierwszą polską nauczycielką tantry. Jej domeną jest czytanie duszy, diagnostyka karmiczna, praktyki z przodkami. Obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych uprawia channeling ? maluje ich portrety i odczytuje płynące od nich przekazy. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, hipnoterapią, regresem, numerologią. Praktykuje taniec brzucha. Na swym koncie ma wiele publikacji prasowych (min. w ?Gwiazdy Mówią?, ?Feniks?, ?Wegetariański Świat?). Jest autorką książki ?Mistyka rozkoszy? oraz płyty ?Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry?. Prowadziła programy w EZOTV, Radio RDC i Radio 97. Jako ekspert występowała się w wielu programach telewizyjnych. Jest pierwszą rodzimą nauczycielką tantrycznej jogi i wielu publikacji na ten temat. Wioletta posiada niezwykły dar przekazywania wiedzy, na kursach tworzy klimat ciepła i bezpieczeństwa, okraszony nutą dowcipu.

TEL. 510 051 324

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje.
Ta strona używa plików cookies. Przeglądając moją stronę, zgadzasz się na zawarte w niej pliki cookies.