O mnie

Wioletta Ewa Tuchowska - jestem psychologiem, parapsychologiem, publicystką, plastykiem.

W swojej pracy łączę konwencjonalną psychologię z nurtami niekonwencjonalnymi. Od ponad dwudziestu lat mój świat przepełnia rozwój duchowy. Posługuję się wieloma technikami: hipnozą, regresem, numerologią, grafologią, kamertonami, wróżeniem i jasnowidzeniem. Ukończyłam prestiżowy kurs kształcący trenerów biznesowych. Współpracowałam ze znanymi firmami szkoleniowymi m.in. z Centrum Kreowania Liderów. Odnosiłam sukcesy jako doradca personalny - propagując grafologię.

Jestem obdarzona unikalnym darem postrzegania istot duchowych, maluję ich portrety i zapisuję płynące od nich przekazy. Na swoim koncie mam też współpracę z prestiżowymi ośrodkami ezoterycznymi na terenie całego kraju. Wielokrotnie prezentowałam też swoje umiejętności na targach ezoterycznych. Od kilku lat pomagam ludziom na sesjach indywidualnych oraz prowadzę kursy związane z rozwojem duchowym.

Dwiema kluczowymi dziedzinami, na jakich się skupiam, są kontakty z Aniołami oraz tantryczna joga. Napisałam wiele tekstów prasowych m.in. do w "Wegetariańskiego świata", "Wróżbity", "Feniksa", "Gwiazdy Mówią" . Na swoim koncie mam także książkę "Mistyka rozkoszy", jaka ukazała się nakładem Studio Astropsychologii w Białymstoku. Współtworzyłam program kobiecy w Radio dla Ciebie. Współpracowałam z Radiem 94.

Więcej o mnie przeczytasz w Magicznym CV

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl