O mnie

Wioletta Ewa Tuchowska - jestem: psychologiem, parapsychologiem, nauczycielką tantry, life- coachem, publicystką,duchową podróżniczką, plastykiem.

W swojej pracy łączę duchowość z medycyną naturalną oraz głęboką psychologiczną wiedzą o człowieku . Od prawie trzydziestu lat mój świat przepełnia rozwój duchowy . Wspieram ludzi w powrocie do harmonii i zdrowia oraz odnalezieniu drogi duszy. Posługuję się wieloma technikami: channelingiem, diagnostyką energetyczną, hipnozą, regresem, numerologią, kamertonami, wróżeniem i jasnowidzeniem, komunikacją z Istotami Opiekuńczymi. Ukończyłam prestiżowy kurs kształcący trenerów biznesowych. Współpracowałam ze znanymi firmami szkoleniowymi m.in. z Centrum Kreowania Liderów. Odnosiłam sukcesy jako doradca personalny - propagując grafologię.

Jestem obdarzona unikalnym darem postrzegania istot duchowych, maluję ich portrety i zapisuję płynące od nich przekazy. Na swoim koncie mam też współpracę z prestiżowymi ośrodkami ezoterycznymi na terenie całego kraju. Wielokrotnie prezentowałam też swoje umiejętności na targach ezoterycznych. Od wielu lat wspieram ludzi na sesjach indywidualnych oraz prowadzę kursy związane z rozwojem wewnętrznym oraz odnajdywaniem harmonii i szczęścia.

Dwiema kluczowymi dziedzinami, na jakich się skupiam, są kontakty z Aniołami oraz tantryczna joga. Napisałam wiele tekstów prasowych m.in. do w "Wegetariańskiego świata", "Wróżbity", "Feniksa", "Gwiazdy Mówią" . Na swoim koncie mam także książkę "Mistyka rozkoszy", jaka ukazała się nakładem Studio Astropsychologii w Białymstoku. Wydałam własną płytę Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry.  Współtworzyłam program kobiecy w Radio dla Ciebie. Współpracowałam z Radiem 94. Przez kilka lat wróżyłam na łączach EZO TV. Jestem dość często zapraszana jako ekspert do programów telewizyjnych ( Dzień Dobry TVN, Rozmowy w Toku,Dobrenocki, TV Opole). Pojawiam się także na festiwalach na kongresach i festiwalach ezoterycznych, m.in. na Harmonii Kosmosu ( imprezie Niezależnej Telewizji).  czy Podróżując po kraju oraz świecie badam miejsca mocy odkrywając ich potencjał i uczę innych z niego korzystać - odnawiając krystaliczną siatkę Ziemi.

Więcej o mnie przeczytasz w Magicznym CV

 

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl