Mistyczna Brama

Kupała dla ducha i ciała

 

Stara Bukówka pod Warszawą : 19.06.2021

23 czerwiec Jana 2

Zapraszamy na celebrację NOCY KUPAŁY – święta miłości, wolności, zjednoczenia ognia i wody, zwanego też Słowiańskimi Walentynkami. W ten najdłuższy dzień w roku, jakim jest letnie przesilenie, Ziemia i Niebo obdarzają nas najwyższą energią w roku. Jak nasi przodkowie, zbierzemy się w Kupałę wokół ognia. Plotąc wianki, wysłuchamy opowieści o magii tego radosnego, zmysłowego święta, dowiemy się jakich ziół używali Słowianie, by zachować życiodajne siły, zdrowie i urodę. Poczujemy jak wzmocnić magnetyczną moc kobiecości i potencjał męskości, by przyciągnąć do siebie wybraną osobę lub rozniecić ogień miłości w już istniejącym związku. Poznamy tajniki słowiańskiej tantry, jaka poniesie gotowych w krainę błogości. Towarzyszyć nam będzie dźwięk bębna, który łącząc nas z sercem Mamy Ziemi wyzwoli w nas  żywiołowość. Jeśli przyjdzie nam ochota będziemy śpiewać płynące z serca pieśni oraz zawirujemy w intuicyjnym tańcu dusz i ciał. Puścimy też wianki do wody. Wszystko to w atmosferze karmiącej wspólnoty w której każdy ma swe miejsce.

Wydarzenie organizowane jest z myślą o wszystkich. Zapraszamy zarówno osoby wolne jak i pary.

noc kupaly 2017 ewa

Zobacz jak bawiliśmy się w poprzednich latach:

Noc Kupały w Przystanku Miłość 2018

Noc Kupały w Przystanku Miłość 2017

Noc Kupały w Madajach pod Łodzią 2017

noc kupaly her 
W programie:

Sobota

16.00:

-  rozpoczęcie uroczystą praktyką dla Nieba i Ziemi

-  pleciemy wianki i przygotowujemy poczęstunek

17– 18.00
Małgorzata Worsztynowicz - Witalność jest zapisana w ciele – czyli ziołolecznictwo w praktyce.

18.00 – 20.30
Wioletta Ewa Tuchowska
- opowieści o Kupale i Nocy Świętojańskiej
- wzmacnianie magnetyzmu kobiecości i potencjału męskości,
- słowiańska sztuka uwodzenia,
- jak ponownie rozniecić ogień miłości w związku czyli słowiańska tantra
- taniec witalności w atmosferze radości

20.40 Tańce intuicyjne, hulanki, śpiewy, swawole i radość, kwiatowe masaże

22.00 - 22.30  Topimy wianki i jeśli przyjdzie nam ochota bawimy się dalej

Niedziela  ( jeśli będą chętni ):

9.30 - 11.00 wspólne śniadanie

 11.00  praktyka z energią drzew

z14131529ICRWalentynki Milosc w lutym Brrr Z calego serca p

Informacje organizacyjne:

Miejsce :

Stara Bukówka pod Warszawą ul Warszawska 32 na wysokości Grodziska Mazowieckiego (30 min autem od centrum Warszawy), teren prywatnej posiadłości pełnej pięknej przyrody i życzliwych właścicieli, połączony z małą rzeką.

b5 b3

Dla kogo:
-  zapraszamy singli i singielki
-  ludzi w stałych związkach i tworzących się dopiero relacjach
-  osoby młode i dojrzałe wiekiem
-  osoby poszukujące i rozwijające swą świadomość
-  osoby gotowe wspierać planetę i ludzkość w wyjściu z matrixa
-  ludzi jacy chcą celebrować ten wyjątkowy przy vege jadle i bez używek
-  ludzi otwartych na współdziałanie i chętnych do współtworzenia kręgu serc

 

noc kupaly her
Praktyki odbywają się w szacunku dla granic każdej osoby. Nie przekraczają ogólnie przyjętych norm  moralnych, budzą świadomość ciała. W zależności od potrzeb możesz mniej lub bardziej uczestniczyć w praktykach.

Weź ze sobą:
- pozytywne nastawienie :-)

- dary na wspólny stół, koniecznie vege, mogą być warzywa, owoce, gotowe jedzenie np. sałatki. Na miejscu mamy nawet piec do pizzy więc zrobić można tam wiele wspanialych rzeczy. (nie zabieramy używek, najpojów gazowanych ale chętnie soki ). Podaj sms-em, co ze sobą zabierzesz?

- ostre nożyczki lub nóż i wstążkę lub sznurek do związania wianka

- karimatę, odpowiednie ubranie, kobiety najlepiej by zabrały sukienki lub spódnice, czy też chusty do przewiązania na biodra, preparaty przeciwko komarom dla wrażliwych

 

noc kupaly wianki

Dar w zamian za pobyt :
88 zł za 1 osobę  płatne do 18.06. 2021 na konto: Wioletta Ewa Tuchowska PKO BP 91 1020 4580 0000 1102 0064 4815 z dopiskiem KDiC.

128 zł za 1 osobę płatne na miejscu gotówką (weź ze sobą odliczoną kwotę) pod warunkiem, że będą wolne miejsca i wcześniejszego zapisania się na listę.

Nocleg:

Na miejscu jest przestrzeń do spania dla kilku osób, za symboliczną kwotę 25 zł  za jedną osobę z własnym śpiworem ( konieczne wcześniejsze zgłoszenie do organizatorki), można też będzie rozbić namiot.

Miłośnicy bardziej komfortowego noclegu, mogą zatrzymać się w Hotelu Palatium w Żabiej Woli (okolo 1km od naszego miejsca). Więcej o hotelu kliknij tu.

Można też znaleźć tańsze noclegi pracownicze w okolicach Radziejowic i Grodziska Maz.

Dojazd :

- Dla kierowców, Nie wpisywać do nawigacji adresu (Warszawska 32), gdyż GPS poprowadzi do Żabiej Woli, gdzie jest dokładnie taki sam adres.
Najlepiej wpisać nazwę firmy Bogdan Hłasko, czyli bHb Efektywne Systemy Naprawy i Ochrony Budowli.
 * Inaczej Jadąc trasą S8 w kierunku Radziejowic i Mszczonowa, zjazd #52, na rondzie drugi zjazd  ( na Starą Bukówkę ) i już jest się na ulicy Warszawskiej i za 1km jest  posesja.
 
- Dla podróżujących busami z przystanku autobusowego Warszawa Aleja Krakowska P+R   ( koło stacji BP )  busy firmy MiM Trans w kierunku Mszczonowa.  Przystanek docelowy, to Stara Bukówka ( rozkład jazdy na stronie przewoźnika ).
 

- Istnieje możliwość, podwiezienia osób ze stacji PKP w Grodzisku Maz, za niewielką opłatą, po wcześniejszym zgłoszeniu u prowadzącej.

Informacje, zapisy :

Osoby jakie są pierwszy raz na mojej imprezie proszone są o telefoniczne zapisanie się, pozostałe mogą to roblć zarówno telefonicznie na,          nr: 510 051 324,  jak i mailem .

O prowadzących:
Wioletta Ewa Tuchowska -  Wella

noc kupaly sztuka dobrego zycia 1 20170716 1992658894

Kobieta mocy, psycholog duszy, parapsycholog, artystka, coach. Pierwsza polska nauczycielka tantry - jogi miłości, seksualności i szczęśliwych relacji. Autorka jedynego polskojęzycznego poradnika o tantrze i tao "Mistyka Rozkoszy" oraz licznych publikacji prasowych (m.in. "Wegetariański Świat" i "Gwiazdy Mówią").  Od 25 lat zajmuje się rozwojem osobistym, prowadzi  konsultacje indywidualne oraz szkolenia w Polsce oraz za granicą. Z pasją wspierając ludzi w rozwoju wewnętrznego potencjału. Z jej eksperckiej wiedzy chętnie korzystają telewizje . Wielokrotnie występowała m.in. w "Dzień Dobry TVN", "Mieście kobiet", "Rozmowach w Toku", "Dobrych nockach", "W Dobrym Stylu". Prowadziła cykliczne programy autorskie w : "Radio 94", "RDC" oraz Ezo TV. Obdarzona unikalnym darem jasnowidzenia maluje Anioły i zapisuje ich przekazy. Jej domeną jest rozwój świadomej kobiecości, uczy tantrycznego tańca Izydy. Praktykuje numerologię i wróżenie, ma wgląd w poprzednie wcielenia, czyta duszę, wykonuje oczyszczenia energetyczne. Jako dziedziczka wielopokoleniowej linii uzdrowicielskiej leczy modlitwą i śpiewem.
Więcej o niej: www.mistycznabrama.net


Małgorzata Worsztynowicz

Gosia duża
Od ponad 30 lat zajmuje się szeroko rozumianą radiestezją, bioenergoterapią, chirurgią fantomową, ziołolecznictwem, dietetyką , jasnowidzeniem, pasjonuje ją homeopatia. Jest znaną zielarką i producentką cenionych ziołowych suplementów diety oraz kosmetyków naturalnych. Jej wiedzę i doświadczenie cenią lekarze z jakimi wiele lat współpracuje. Od  lat publikuje w miesięczniku "Czwarty Wymiar ". Jako pedagog w szkołach ezoterycznych oraz na kursach medycyny naturalnej przekazuje autorską metodę "Nauczyć się czytać człowieka ". Dzięki swej wiedzy i praktyce sama wyszła z ciężkiego nowotworu, wyleczyła córkę z sepsy, gdy ta była już skazana na śmierć.
<Więcej o niej: www.biofil.net

Infomacje zapisy :

Wioletta Ewa Tuchowska  tel . 510 051 324, 

noc kupały paula

Więcej w tej kategorii: « Zioła i Miejsca Mocy Andrzejki 2023 »
Kontakt

Skontaktuj się

telefon

+48 510 051 324

email

adres

Przyjmuję w gabinecie w centrum Warszawy.
Udzielam porad online przez: telefon, Skype, WhatsApp, FaceTime.

Możesz też skontaktować się przez formularz kontaktowy lub dopisać się do newslettera.