Czarny Diament - czyli narodziny, tej która niesie wiedzę

obsydian czarny 06072016 1

Jestem w nieustannej przemianie. Każdego dnia budzę się i dotykam życia. Miasto w którym mieszkam i jest mi potrzebne, po woli, coraz bardziej staje się odległe. Codzień mieszkająca we mnie Wilczyca,coraz bardziej lgnie do przyrody i nieskrępowania. I choć ma miesięczna krew płynie dziś do Matczynej Ziemi, wiem, gruntując się w niej i tworząc energetyczne kryształy. Uznaję, że me ciało i dusza są w nieustannym wirze przemian. Po woli staję się, Czarnym Diamentem - jaki pączkuje w kobiecie w czasie menopauzy. Moje trzewia odbierają ten społeczny nacisk, jaki pobrzmiewa w tyle głowy. Staniesz się mniej atrakcyjna, twoja skóra przestanie być tak jędrna, zęby żółkną od nadmianu ziół jakie tak często mielą. Twój poziom hormonów obniża się i nie będziesz mieć już tak wielkiej ochoty działać, ale dzieki temu unikniesz wielu ruchów pozornych. W zamian za to, co odchodzi narodzi się coś piękniejszego, prawdziwa moc  wewnętrzna ( temat omijany przez większość mass mediów - w krajch gdzie stawia się na młodość). I choć czasem tak trudno jest tej mocy dopilnować w tumulcie zakłóceń jakie niesie miasto, ona po prostu dojrzewa w mym łonie, by wydać nowe i piękne owoce. Staję się Czarnym Diamentem, pięknym i twardym - bo choć pozornie me ciało z wiekiem słabnie, mój duch wzmacnia się i rozwija. Przestaję sugerować się konwencjami, tańczę w środku miasta, śpiewam z duszy dla swych sióstr i braci jacy przyszli do mnie po wzmocnienie. Przemawiam z wewnętrznej wiedzy i doświadczenia. Kiedy patrzę w swe oczy patrzę też w swą duszę, kiedy patrzę w Twe oczy dostrzegam Twą głębię i potencjał. Narodziny Wiedźmy- czyli tej, która wie w kobiecie, trwają długie lata. Obudzić mądrość, miłość i moc oparcia na sobie, wcale nie jest tak proste. Wymaga to od nas troski i dopilnowywania tego, co tak ważne i co tak bardzo chce zniszczyć matrix - zagrzebując w nas świadomość wieczności i mocy, jaka wcale się nie gubi, ale wzrasta wraz z wiekiem. Przecież każda z nas niczym Wenus jest Gwiazdą Wieczności. Każda może oddychać pełną piersią i być wolną, tworzyć związki z miłości a nie z przymusu opartego na współuzależnieniu, czy kredycie. Nie piętnować się za to, że wybieramy świadomą wolność, bo wybór jest radością a nie koniecznością. Nie porównywać się z innymi, tylko kultywować swą unikalność i ścieżkę piękna. Być w szczerej prawdzie ze sobą i otoczeniem i głosić ją, na ile jest to możliwe.

Mówią, że wolność ma swą cenę - to prawda ma. Ma też niezwykły smak, jaki nasyca wszelkie me tęsknoty, za swobodą. Daje mi skrzydła na których latam jak Izyda. A kiedy spojrzę na siebie z mądrością serca, zawsze mam wybór, by poczuć że to, co dziś dusi me gardlo to nie choroba, tylko okruchy lęku wypalanego przez wewnętrzny żar, który cały czas we mnie płonie. Żar miłowania jaki przyniosłam i niosę, przez życie, ten który niosły też me Pramatki i  który niosą me siostry z klanu Kobiecej Mądrości jaki wspólnie tworzymy dla siebie i Nowej Ziemi.

Wioletta Ewa Tuchowska

Warszawa, ul. Wilcza 15.07.2021  

 

Czarny Diament - czyli narodziny, tej która niesie wiedzę

Jestem w nieustannej przemianie. Każdego dnia budzę się i dotykam życia. Miasto w którym mieszkam i jest mi potrzebne, po woli, coraz bardziej staje się odległe. Codzień mieszkająca we mnie Wilczyca,coraz bardziej lgnie do przyrody i nieskrępowania. I choć ma miesięczna krew płynie dziś do Matczynej Ziemi, wiem, gruntując się w niej i tworząc energetyczne kryształy. Uznaję, że me ciało…

Oczyszczanie wątroby - detox ciała i emocji, czyli od złości do radości

powiekszona watroba czy jest grozna

Wątroba a zdrowie i emocje

Wiosna to idealny czas na oczyszczenie wątroby. Ten największy, ważący około półtora kilograma organ należy do kluczowych narządów ciała. Wątroba jest niezbędna jest dla produkcji krwi, wytwarza enzymy trawienne. Do problemów z tym organem przyczynia się niewłaściwa dieta (ciężkostrawna, przesycona cukrem i nadmiarem białka, pokarmy martwe- czyli pełne konserwantów i chemii, używki), napięcie, stres, pośpiech, wiele leków, czy życie w pełnym spalin i smogu elektromagnetycznego mieście.

W świetle tradycyjnej medycyny chińskiej problemy z wątrobą wpływają na wydzielanie żółci (wtórnie na trawienie), ale też powstawanie wszelkiego rodzaju alergii i nietolerancji pokarmowych, łącznie z bardzo poważną celiakią (skrajną nietolerancją glutenu).

Osłabiona wątroba, to słaba krew oraz różnego rodzaju pasożyty wewnętrzne a także problemy ze wzrokiem.  

Tłumienie emocji i ich wpływ na organizm

W tradycyjnej dalekowschodniej medycynie wątroba kojarzona jest z emocjami zarówno pozytywnymi jak: radość oraz ekscytacja, jak i trudniejszymi tj. złość, gniew, frustracja, zazdrość, chciwość.

Jeśli mamy problem z adekwatnym do sytuacji wyrażaniem emocji, gromadzą się one w wątrobie osłabiając ją i blokując. Będzie się tak działo zarówno, kiedy jesteśmy zbyt emocjonalni, jak i wtedy, gdy obawiamy się wyrazić duże emocji np. porządnie się zezłościć.

Jeżeli nie potrafimy uporać się z emocjami, wątroba przestaje je trawić – pojawiają się więc problemy gastryczne czy jelitowe. W dalszej kolejności z tego tytułu powstają nietolerancje i alergie. Wiele osób używa określeń typu mam alergię na szefa, nie toleruję władzy. Tego typu sformułowania obrazują nasze nie radzenie sobie z określonymi sprawami. A ponieważ myśli i słowa materializują się zwrot typu mam alergię na szefa staje się rzeczywistością. Pokazuje się w naszym życiu dodatkowo osłabiając tak potrzebną nam wątrobę. Kiedy zaś nabawimy się „psychicznej nietolerancji” wiele z naszych organów trawiennych m.in. wątroba, żołądek, czy jelita niszczą się, co w wieloletniej perspektywie może się przyczyniać do powstawania guzów a nawet nowotworów.

objawy problemow z watroba ktomalek

Nieopanowany gniew i toksyczne relacje

W medycynie wschodniej istnieje też pojęcie „dużego ognia w wątrobie”. Posiadacz takiej przypadłości jest cholerykiem, który w stresie wybucha niczym wulkan, destruuje ten jakże ważny narząd. Choleryk często tworzy toksyczne relacje z innymi. Nie zawsze muszą być one oparte na problemach z alkoholem i innymi używkami, jakie są ogromnym wrogiem wątroby. Nierzadko osoba o temperamencie cholerycznym po prostu przyzwyczaiła się wywierać presję na innych, być wiecznie z byle powodu sfrustrowana i nadmiernie kontrolująca. Potocznie o takiej osobie mówi się, że żółć ją zalewa ze złości.

Totalna biologia podkreśla, że w woreczku żółciowym osoby agresywnej wewnętrznie powstają kamienie, bo w ataku złości podświadomie chciałby ona rzucić w kogoś kamieniem. W ten sposób nie ukierunkowane odpowiednio emocje tworzą najpierw piasek a potem kamienie, jakich też możemy się pozbyć podczas kolejnych oczyszczeń wątroby.

Problemy z wątrobą, będą też wpływać na pogorszenie wzroku. Nie bez powodu mówi się, że gniew, złość czy chciwość potrafią nas zaślepić – czyli niszczyć wątrobę.

Wątroba uczestniczy w przemianie krwi w organizmie – więc nieadekwatne wyrażane nadmiernie lub tłumione ze strachu emocje zatruwają naszą krew a zatrucie krwi to zatruwanie całego organizmu. Dlatego dla człowieka współczesnego jaki poddawany jest tak wielu skrajnym bodźcom oczyszczanie wątroby staje się niezbędną praktyką, wzmacniającą jego ogólny stan i zdrowie.

cache 14494004

 Lwia bruzda i sińce pod oczami

Zewnętrznym objawem problemów z wątrobą jest tzw. lwia bruzda między oczami. Sama zauważyłam, że zmniejsza się ona po kolejnych oczyszczeniach wątroby. Innym typowym objawem są brązowawe sińce pod oczami. Kiedy rozmawiam o tym na konsultacjach, wiele osób mówi mi, że ma takie sińce od zawsze. Niestety prawdą jest, że w czasach współczesnych część osób rodzi się już z genetycznie osłabioną wątrobą. Ponieważ w ich rodzinie od pokoleń był problem z wyrażaniem emocji, przodkowie nadużywali alkoholu, czy ciężkich leków.

Świadomy człowiek dba o wątrobę

Coraz więcej osób dba o wątrobę, odpowiednią dietą, ziołowymi herbatkami, coraz więcej producentów, idzie nam z pomocą wypuszczając na rynek wiele suplementów skierowanych właśnie na ten organ.

 

Prostymi sposobami na wzmacnianie i odtruwanie wątroby są:

- wyrażanie emocji adekwatnych do sytuacji,

- transformacja emocji, kiedy zezłościmy się można np.:

* pospacerować lub poćwiczyć, by wydzieliły się endorfiny

* włączyć sobie kabaret, by rozproszyć gniew.

- korzystanie z technik medytacyjnych i oddechowych

- picie nadczczo łyżki oleju z łyżką soku ze świeżego grapefruita lub cytryny,

- dodawanie oliwy z oliwek oraz wysoko gatunkowych olei do potraw,

- dodawanie do posiłków ostropestu w postaci posypki czy oleju,

- używanie gorzkich ziół, np. mniszek lekarski jakiego suszony korzeń, gryzie się między posiłkami niczym chipsy, można też robić sałatki z liści świeżego mlecza,

- używanie ziół i preparatów odrobaczających na bazie piołunu, wrotycza, orzecha włoskiego, goździka, czy olejku oregano,

- można zastosować zapper by pozbywać się ciała „niechcianych lokatorów”,

- przyjmowanie czystej ornityny czy suplementu zawierającego ornitynę hepatilu ( do kupienia w aptekach),

- sauna – jaka sprzyja ogólnej detoksykacji,

- ciepłe okłady z oleju rycynowego na wątrobę.

Warto jednak uwzględnić, że w zatrutym środowisku w jakim żyjemy, podlegając wielu zmiennym emocjom, dbałość o kondycję wątroby to podstawa dobrego zdrowia ciała oraz duszy.

Ja polecam opisaną poniżej procedurę oczyszczania wątroby jaką stosuję kilka razy do roku. Porami najlepszymi na oczyszczanie jest wiosna lub jesień czas 2 dni po pełni księżyca lub czas kiedy księżyc się zmniejsza, czyli idzie do nowiu.

Jak dla mnie największą nagrodą wynikającą z tego że czyszczę wątrobę jest to, co ze mnie uchodzi. Zwykle są miękkie, zielone kamienie bilirubinowe, jakie widzicie na zdjęciu, ale mogą też pojawić się zupełnie inne ciekawe odkrycia.

                                  kamienie moneta 2    

Pełna procedura oczyszczania wątroby, zainspirowana metodą Małachowa

Uwaga: W przypadku stwierdzonej obecności kamieni w pęcherzyku żółciowym lub uzasadnionych podejrzeń w tym kierunku, przed tym zabiegiem należy najpierw zastosować odpowiednią kurację ziołową a przedewszystkim do dobrego naturoterapeuty a najlepiej lekarza ze specjalizującego się w medycynie naturalnej.

Czas trwania kuracji - 2 dni.

Wątroby kamienie wew

Przygotowanie:

* Kurację przeprowadzamy wówczas, gdy nasz organizm nie jest osłabiony przeziębieniem lub grypą.

* Przed kuracją oczyszczenia wątroby wskazana jest ziołowa kuracja przeciw pasożytom i oczyszczenie nerek.

* Próchnica i bakterie w jamie ustnej także utrudniają proces oczyszczenia.

* Wątroby nie warto oczyszczać kiedy temperatura powietrza jest poniżej 7 stopni.

* kurację należy ustawić od dwóch dni przed pełnią lub kiedy księżyc zmniejsza się czyli idzie do nowiu lub w sam nów.

Ważne jest co najmniej trzykrotne przeprowadzenie kuracji lub powtarzanie jej do uzyskania pożądanego efektu. Między kuracjami powinno być 2 do 5 tygodni przerwy, tym bardziej, że nasz organizm kontynuuje proces samooczyszczania do 5 tygodni po zabiegu.

Po powrocie do zdrowia wskazane jest oczyszczanie wątroby :1- 2 -krotnie w roku – najlepiej wiosną.

Kurację można przeprowadzać u dzieci od 12-go roku życia.

Przygotowanie do dwudniowej kuracji:

6 -7 dni wcześniej: warto stosować codzienny zabieg neutralizacji różnych pasożytów (w tym wątrobowych) przy pomocy dobrego zappera lub/i odpowiednich specyfików np. picie 3x dziennie 1 kropli 98 % procentowego olejku oregano na x 1 łyżkę oleju.

Codzienne ogrzewanie wątroby (najlepiej termoforem) przez 20 min., w godz. 13.30 -15.30 lub przed snem.

 3 – 4 dni wcześniej:   Lekka dieta, bez mięsa, tłuszczu zwierzęcego, dużej ilości mąki (pieczywo, makaron itp.)

Bez smażenia i pieczenia. Ograniczyć nabiał.

Warto przyjmować 2 x 10 około 10 kropli 30 procentowego olejku

1 dzień przed - dieta pektynowo-warzywna: jabłka, mus i sok jabłkowy, suszone śliwki i morele niesiarkowane – namoczone, figi, gruszki. Jarzyny surowe i gotowane na parze. Z ziół – psyllium (babka jajowata).

W dniu kuracji po wypróżnieniu – wskazana lewatywa z 1,5 – 2 l. czystej wody o temperaturze ciała.

 

gorzka sól

fot. gorzka sól/ sól Epson

W celu pomyślnego przebiegu kuracji należy przestrzegać podanego niżej planu:

Składniki:

Sól gorzka (siarczan magnezu, Magnesium Sulfuricum),

1--2 czerwone grejpfruty i/lub 2–3 cytryny. Potrzebna ilość soku to ok. 3/4 szklanki.

3-4 kapsułki czystej Ornityny 250 mg (ew. 6-8 tabl. Hepatilu).

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia (dziewicza-virgin) – ok. 2/3 szklanki. Zamiennie można użyć oleju z pestek winogron lub słonecznikowego, z pierwszego tłoczenia (lub pół na pół z oliwą).

Butelka z szeroką szyjką lub słoik z pokrywką, co najmniej półlitrowy

Ew. słomka do picia.

Ilość soli gorzkiej potrzebnej do kuracji zależy od wagi ciała. Osoby ważące do 70 kg potrzebują 70 g soli (około 4 łyżki stołowe), osoby ważące między 70-80 kg powinny użyć 80 g, a ważący powyżej 80 kg - 90 g soli gorzkiej.

Zaplanuj kurację w taki sposób, aby móc odpocząć drugiego dnia. Nie należy zażywać żadnych lekarstw czy witamin (chyba że są absolutnie niezbędne), bo mogą wpływać na rezultat kuracji. Na dzień przed kuracją należy przerwać zapping.

Pierwszego dnia kuracji –rano wskazana lewatywa (wlewka) z ok. 1.5 l. czystej wody o temp. ciała.

Dwa lekkie posiłki złożone z pektynowych owoców i/lub jarzyn, bez masła i innych tłuszczów. W ten sposób nie obciążamy wątroby i cała energia skierowana jest na jej oczyszczenie. Należy wypić 1,– 1,5 litra wody. Ostatni posiłek przed kuracją należy spożyć przed godz. 15, ostatni napitek przed 17. Następnie przyjmować tylko produkty wskazane w kuracji - nie należy niczego jeść ani pić (oprócz czystej wody w małych ilościach). Mogłoby to wywołać złe samopoczucie podczas kuracji.

Tego dnia szczególnie wskazany jest relaks z ciepłym okładem na wątrobie.

Rozpuść sól gorzką w 3 szklankach wody (ok.700 ml). Z tej ilości otrzymasz 4 porcje roztworu do picia po 3/4 szklanki (ok.170 ml) każda.

Godzina 18.30: Wypij pierwszą porcję rozpuszczonej soli, tj. 3/4 szklanki (170 ml). Możesz wypłukać usta czystą wodą lub sokiem z grejpfruta.

Godzina 20.30: Wypij drugą porcję (180 ml) rozpuszczonej soli. Sól gorzka powoduje oczyszczenie jelit. Ewentualnie możesz przejść się po mieszkaniu. Ruch powoduje szybsze działanie roztworu soli.

Godz. 22.00 – Zażyj 3-4 kaps. ornityny. Przy skłonnościach do skurczów spastycznych zażyj także 2 tabl.

No-spa (ew.1 forte), lekko popij bardzo ciepłą wodą.

Przygotuj na noc gorącą wodę w termosie – może się przydać w razie wystąpienia nudności – rankiem lub w środku nocy).

Wlej 2/3 szklanki oliwy z oliwek do słoika z pokrywką. Wyciśnij sok z czerwonych grejpfrutów i cytryn (proporcje dowolne), przecedź go. Potrzeba ¾ do 1 szklanki soku. Wlej sok do oliwy, zamknij słoik pokrywką i dobrze wstrząśnij, by dokładnie wymieszać składniki.

Ewentualnie odwiedź toaletę.

Bądź gotów do godz. 22.30 . Całość procesu można opóźnić najwyżej ok. pół godziny.

oliwa

Godzina 22.30: Ponownie wymieszaj dobrze zawartość słoika. Stojąc przy łóżku wypij zawartość słoika w ciągu 5 min (osoby starsze lub osłabione mogą zrobić to w ciągu 10 min). Jeżeli masz trudności z wypiciem całej porcji, postaraj się spożyć przynajmniej 2/3. Ze względu na szkliwo zębowe można pić przez słomkę lub po wypiciu mieszanki przepłukać usta ciepłą wodą, poczym wypluć ją do przygotowanego naczynia. Po wypiciu specyfiku połóż się natychmiast na plecach (z głową ułożoną wysoko na poduszce) i leż absolutnie spokojnie przez 30 -40 min., najlepiej z ciepłym okładem na wątrobie. Od tego zależy powodzenie całej kuracji. Czasami możesz wyczuć przesuwanie się kamieni w drogach żółciowych. Nie powinno napawać cię to niepokojem – tak właśnie może być. Podczas tego procesu nie odczuwa się bólu, ponieważ sól gorzka rozszerza drogi żółciowe. Po tym czasie możesz zmienić pozycję i ułożyć się swobodnie do snu.

Następnego dnia: (nie wcześniej niż o godz. 6.30, można później) wypij 3/4 szklanki (170 ml) rozpuszczonej soli (to już 3 porcja). Jeżeli przedtem (lub w nocy) masz uczucie nudności lub niestrawności, wypij trochę gorącej wody i poczekaj, aż ustąpi. Dopiero wtedy wypij sól gorzką. Jeżeli nie czujesz parcia, pozostań w łóżku.

 Dwie godziny później: wypij ostatnią, czwartą porcję rozpuszczonej soli (nie zawsze to jest konieczne).

Kuracja jest zakończona. Po 2 godz. od wypicia ostatniej porcji soli możesz zacząć przyjmować pożywienie, ale na początek niech będą to tylko dwie szklanki świeżego soku owocowo-warzywnego, najlepiej z zielonych winogron albo zmieszanego soku z marchwi i pomarańczy w proporcji 1:1 dla uzupełnienia cukru w organizmie.

Później możesz zjeść winogrona, jabłka (lepiej duszone) lub banany. Po następnych dwóch godzinach możesz spożyć posiłek warzywny. Po południu możesz przyjmować normalne, lekkostrawne pożywienie, używając w tym dniu minimalnych ilości tłuszczu.

Reakcje na kurację.

Drugiego dnia kuracji od rana możesz mieć rozwolnienie. Zwróć szczególną uwagę na to, czy w kale zaobserwujesz zielone kamienie. Ich obecność jest dowodem, że twój organizm pozbywa się autentycznych kamieni wątrobowych, bo jedynie żółć wątrobowa ma taki kolor. Kamienie te mogą mieć różną wielkość i kształt.

Drogi żółciowe mogą być wypełnione kryształkami cholesterolu, które nie zostały jeszcze przekształcone w kamienie, a mimo to hamują prawidłowe funkcjonowanie wątroby. One także zostają wydalone z organizmu w czasie kuracji oczyszczania wątroby – widać je wyraźnie, bo unoszą się na wodzie w toalecie jak kożuch. Czasem pojawiają się kamienie pęcherzykowe – koloru szaro-piaskowego.

Jeżeli do ok. godz. 14 nie ma w stolcu kamieni, a dyskomfort nie ustępuje, zastosuj lewatywę. Kamienie często zatrzymują się w licznych zakamarkach okrężnicy. W tym dniu, niezależnie od efektu, popołudniowa lewatywa zdecydowanie poprawia jakość kuracji.

Po kuracji możesz mieć luźny stolec przez 1-2 dni.

Po zakończeniu kuracji proces oczyszczania utrzymuje się do 5 tygodni.

Przez kilka dni po zakończonej kuracji możesz zaobserwować zmiany zachodzące w twoim organizmie. Najczęstsze objawy to: przezroczysta wydzielina z nosa, ból gardła, kaszel. U ludzi cierpiących na egzemę lub łuszczycę może początkowo nastąpić nasilenie objawów.

Są to objawy detoksykacji w sferze fizycznej. Często też pojawiają się zmiany nastrojów i uwalniają zablokowane uczucia – pozbywamy się tego, co „leżało na wątrobie”...

Już o pierwszym udanym oczyszczaniu widzimy poprawę wskaźników ciśnienia krwi, a po kilku – wraca ono do normy.

 Godziny przyjmowania specyfików określone są wg czasu letniego, w tym okresie (najlepiej wiosną) wątroba oczyszcza się lżej i efektywniej.

 Wioletta Ewa Tuchowska

 

 

( tekst opracowany z wykorzystaniem poprawionej procedury oczyszczania wątroby wg. Małachowa)

 

Oczyszczanie wątroby - detox ciała i emocji, czyli od złości do radości

Wątroba a zdrowie i emocje Wiosna to idealny czas na oczyszczenie wątroby. Ten największy, ważący około półtora kilograma organ należy do kluczowych narządów ciała. Wątroba jest niezbędna jest dla produkcji krwi, wytwarza enzymy trawienne. Do problemów z tym organem przyczynia się niewłaściwa dieta (ciężkostrawna, przesycona cukrem i nadmiarem białka, pokarmy martwe- czyli pełne konserwantów i chemii, używki), napięcie, stres, pośpiech,…

Psychiczny detox i zaproszenie do życia wiosny - czyli Marzanna.

53817108 2589524857765105 4403750055874396160 o

21 03 - to PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Tego dnia nasi przodkowie palili kukły zwane Marzanną. Przygotowywano specjalne lalki - Marzanny. Nazwane tak od imienia bogini Marzanny zwanej też Marą symbolizujace wszystko, co ma odejść wraz z zimą np. oddalenie się od innych i zamknięcie się w sobie, autodestrukcję, zimowe smutki, przemarznięcie a więc brak ciepłych uczuć, głód duszy - czyli brak pozytywnych doświadczeń, zamrożenie - jako symbol śmierci. Mało kto wie, że słowiańska Mara miała też swego męża Marzanina - jaki odzwierciedlał destrukcyjne inaczej "marsowe" cechy męskości tj.: agresja, manipulacja, dominacja, niszczenie kobiet i słabszych, autodestrukcja czy popadanie w nałogi, nadmierne ego i nie uzasadniony upór. Taką ciemną stronę mocy przypisuje się obecnemu Marsowi ( planecie opiekującej się m.in astrologicznym Baranem).  Planetarny Mars swym czerwonym światłem jest w stanie wojować często na oślep, dla samej przyjemności toczenia boju. Nic więc dziwnego, że w języku polskim i Mar-a i Mars mają ten sam źródłosłów, a Marzannę topi się właśnie w marcu na znak rozpoczęcia wiosny w przyrodzie i w naszym życiu.

Po co robić Marzannę

Własnoręcznie zrobione kukły wykonuje się po to, by nasycić je emocjami i ograniczającymi kodami jakich potrzebujemy się pozbyć. Kiedy już lalę wykonamy palimy  ją i wrzucamy płonącą do wody, aby w naszym życiu nastąpiła wiosna. Nowa pora roku jaka przychodzi wraz ze słońcem symbolizuje odrodzenie, witalność i przypływ nowych sił, radość i kreatywność czyli płodność. Lalkę najlepiej wykonać samodzielnie z materiałów jakie ulegną biodegradacji,( np patyki, słoma, wata bawełniana, papier, krepina, sznurek, wełna, naturalne tkaniny). Nawet najprostsza wykonana z kawałka kartonu czy tektury laleczka, spełni swą rolę jeśli wypełnimy ją energią jakią chcemy spalić i pozwolić jej odpłynąć z wodą rzeki. Rozpadanie się Marzanny ma wymiar symbolicznego roztopienia się tego, co oddajemy, by wraz z wiosną zasiać w sobie, nowe. Tworzenie laleczki jest świetną zabawą dla całej rodziny i chętnie uczestniczą w niej dzieci.  

Przywołaj wiosnę

Rytuał topienia Marzanny był rytuałem społecznościowym, brała w nim udział cała wioska. Miał on na celu podziękowanie Pani Zimie czyli Marze za jej dary i przywołanie bogini Wesny - czyli Wiosny, by zapewnić całej społeczności dobry zasiew a co zatem idzie także wspaniałe plony. Dlatego i młodzi i starzy, organizowali rytualny orszak z kukłą z jakim śpiewając i grając szli nad rzekę, by spalić i utopić co śmiercionośne i przywołać wiosenną moc w przyrodzie. Odkąd kilkanaście lat temu zakazano w Polsce rytualnego palenia kukieł, Wiosna przestała wiedzieć kiedy ma przyjść?Zaczęły się anomalie klimatyczne. I choć praktykę tę robiły głównie dzieci z przedszkoli i szkół, w naszym kraju zakazano palenia kukieł. Zaś zdezorientowana natura jakiej zabrano wielowiekową tradycję i tak niszczona przez nas technologiami, odpadami i chemizacją, zaczęła się zastanawiać czy w ogóle jej tu potrzebujemy. Przez wiele lat od roku wprowadzenia tego zakazu, prawie jej tu nie było, po zimie zaraz następowało zaraz lato. Może więc czas, by wiosennie obudzić serca i jak czczący tradycję słowian rodzimowiercy przywrócić tę prastarą, tak ważną dla Mamy Ziemi praktykę? Wiosna jest przecież tak piękną porą roku, 

Spalanie niskich wibracji, toksycznych emocji i ograniczeń

Co prawda rytuał Marzanny, najlepiej robić w Pierwszy Dzień Wiosny, ale jeśli nie masz w tym dniu czasu, możesz go wykonać kilka dni wcześniej, czy kilka dni później. Ponieważ wysoka energia ziemi, jaka towarzyszy przesileniu wiosennemu ( w tym roku 20 marca 2021) utrzymuje się maximum do tygodnia po przesileniu. Przed wiekami nasze słowiańskie pramatki wykonywały różne magiczne lalki (motanki, żadanice, karmicielki). Podczas ręcznego tworzenia kukiełek specjalnie motano - inaczej nasycano i wplatano w nie określone energie. By spełniły swe zadanie. Marzanna i Marzanin to lalki wykonywane dla pozbycia się ograniczeń. Tak więc, jeśli czujesz, że Zima = stan zastoju, izolacji  i destrukcji, panują w twym życiu w innych miesiącach niż marzec, wykonaj lalkę i spal ją oraz koniecznie powierz płynącej wodzie. Skuteczność tego typu praktyki zależy od tego, na ile jesteśmy gotowi pozbyć się danego wzorca.

Jeśli jest ci trudno zrobić to samemu chętnie pomogę ci w tym na sesji w gabinecie czy praktyce online.

 Z życzeniami pięknej wiosny 21.03.2021  Wioletta Ewa Tuchowska

 

 

Psychiczny detox i zaproszenie do życia wiosny - czyli Marzanna.

21 03 - to PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Tego dnia nasi przodkowie palili kukły zwane Marzanną. Przygotowywano specjalne lalki - Marzanny. Nazwane tak od imienia bogini Marzanny zwanej też Marą symbolizujace wszystko, co ma odejść wraz z zimą np. oddalenie się od innych i zamknięcie się w sobie, autodestrukcję, zimowe smutki, przemarznięcie a więc brak ciepłych uczuć, głód duszy - czyli…

Szungit - kamień zdrowia, młodości, talizman szczęścia, pożeracz elektro-smogu

szunga 1

Szungit to kamień niezwykle przydatny w naszych czasach. Jest on rodzajem prastarego węgla o ciekawych właściwościach pro-zdrowotnych. Wykazuje on silne działanie przeciwzapalne oraz bakteriobójcze. Woda jaka do jakiej wrzuci się szungit nabiera niezwykłych właściwości, staje się przejrzysta niczym woda z czystego, górskiego źródła. Ten rodzaj węgla chłonie do wewnątrz wszelkie zanieczyszczenia płynu, naturalnie go filtrując a w zamian nasyca wodę wieloma cennymi mikro i makroelementami. Szungit likwiduje obrzęki i zastoje limfatyczne a także wspiera pracę nerek.

Spożywanie dobrej jakości wody jest podstawą zdrowia, harmonii wewnętrznej i witalności. Istotne jest, aby spożywać szungitową wodę codziennie, tym samym w prosty sposób odtruwając organizm i podnosząc jego wibracje.

Jest on też znany jako odmładzający kamień, ponieważ bardzo dobrze wpływa na cerę spłyca zmarszczki, odżywczo wpływa na zmęczoną i ziemistą cerę, rozświetlając ją.

 

Likwidowanie szkodliwego wpływu urządzeń elektrycznych i elektronicznych

 

Niezwykle ważne jest w, że szungit chłonie też fale radiowe i smog-elektromagnetyczny emitowany przez wszechobecne sprzęt elektroniczny oraz urządzenia GSM. Picie szungitowej wody, obniża poziom emanacji szkodliwych fal w organizmie. Takie promieniowanie przenikając przez komórki zaburza pracę większości organów, degenerując układ nerwowy, mózg, serce, nerki, organy płciowe i inne organy odpowiadające za zdrowie, witalność oraz długowieczność.

Noszenie tych kamieni w kieszeni wraz z telefonem komórkowym pomoże nam bronić się przed szkodliwym polem elektromagnetycznym emitowanym przez komputery.

Spokojny, zdrowy sen

 

Kładziony w papierowych torebkach pod poduszką, poprawia jakość snu, dzięki czemu lepiej regenerujemy się, pracujemy wydajniej i i znacząco zwalniamy procesy starzenia.

Pierwszy raz prezentowano szungit w Polsce na Międzynarodowej Giełdzie Minerałów w Warszawie na początku 2001. Reklamowano, go jako kamień jakim okładane były powierzchnie radzieckich łodzi podwodnych, dzięki czemu były one nie wykrywalne dla radarów. Szungit chłonąc fale przesyłane przez radary i wodne sonary, robił to tak dobrze, że łódź podwodna stawała się dla nich niewidzialna. Nic dziwnego, że może doskonale chronić przed radiacją i usuwać szkodliwy smog z tak wielu urządzeń.

 

Kamień wzmacniający Trzecie Oko, intuicję oraz jasnowidzenie

 

Podczas pierwszej prezentacji szungitu w Polsce, owiane legendą niezwykłej mocy szlachetne okazy kamienia, jako nowość sprzedawano bardzo drogo. Udało mi się, kupić kilka egzemplarzy szlachetnego szungitu w okazyjnej cenie. Kiedy zaniosłam je do mojej koleżanki jasnowidz, zdziwiło mnie, że mocno nagrzewają się trzymane w dłoni. Potem, kiedy położyła ona szungit na Trzecim Oku, zobaczyła dwa walące się wieżowce. Wizja potwierdziła się za kilka miesięcy, gdy runęły wieże World Trace Center w Nowym Jorku.

 

szungit

Szungit wspiera leczenie boreliozy

 

Jestem wrażliwa na smogi elektromagnetyczne i urządzenia GSM. Po pewnym czasie odczułam, że na moje zdrowie bardzo niekorzystnie wpływa fakt, gdy korzystam z łóżka, za cienką ścianą drugiego pokoju przez wiele godzin w dzień i w nocy jest włączony komputer jaki emituje chorobotwórcze fale. Noc jest czasem regeneracji i wędrówki duszy. Aury otwierają się a ciało rozluźnia jeśli, śpiąca w tym czasie osoba jest systematycznie ” bombardowana” złowrogim promieniowaniem elektro-magnetycznym, może znacząco podupaść na zdrowiu. Zauważyłam to po pewnym czasie, że mój układ nerwowy i krążenie osłabiło się. Rano wstawałam zmęczona z podpuchniętymi oczami, przez zatrzymaną w ciele limfę i problemy z krążeniem oraz nerkami.

Przez systematyczne ładowanie falami, spadła ma odporność i odnowiła mi się też zaleczona rok wcześniej neuro-borelioza. Wiedziałam, że bakterie borelii są wyjątkowo odporne, mają potrójną błonę komórkowąi, są w stanie przetrwać bardzo długo w stanie uśpienia w pozornie zaleczonych ogniskach zapalnych.

Wtedy zaczęłam szukać przyczyny tego, czemu borelia rozwinęła się moim śródmózgowiu, wątrobie oraz nerkach. Po pewnym czasie zrozumiałam, że te trzy ograny, gdy śpię w obrębie promieniowania komputera, sieci WI-Fi i dwóch włączonych potężnych monitorów działających za ścianą. Nie mając możliwości przestawienia łóżka w inne miejsce, zaczęłam szukać rozwiązania i wówczas przypomniałam sobie o tym, że kiedyś kupiłam niezwykłe kamienie - szungity. Odnalazłam kamienie i zrobiłam eksperyment kładąc szungit na czole w okolicach Trzeciego Oka. Mały węgielek zadziałał jak „pijawka” czułam, jak silnie wyciąga wszystko, co zbędne z mojej głowy. Byłam pewna, że borelioza znika – wynik został potwierdzony na kolejnym teście, przy okazji badania. Szungit, był przysłowiową „wisienką na torcie”,, oczyścił organizm z boreliozy. Odtąd zaczęłam pić szungitową wodę, zaś zapakowane w papierową torebkę kamienie, kłaść na łóżku na noc. Kiedy w dzień pracuję przy komputerze, obok także leży kilka szungitów. Jakie przepłukuję pod wodą, co jakiś czas, a po kilku miesiącach zmieniam na nowe.

 

szungit 500 g naturalny filtr wody biosna rozmiar s male kawalki granulacja s fulereny

Szungit na kamicę, problemy żołądkowo - jelitowe

 

Od wieków znany jako kamień aspidynowy, był wykorzystywany przez ludność Zaonieża do leczenia rozstroju żołądka i biegunki, grypy żołądkowej, czy też szkorbutu.

Szungit zwany też ze względu na swą czarną barwę czarcim kamieniem, był ludowym kosmetykiem. Tymże czernidłem malowały oczy i brwi kobiety, jakie chciały zrobić wrażenie na innych. Filtrowana przez aspidynowe kamienie woda wyleczyła cara Piotra I z zaawansowanej kamicy nerkowej. Uwolnienie władcy Rosji od związanego z nią bólu było wtedy niezwykłym cudem ludowej medycyny. Po którym Piotr I wydał nakaz zobowiązujący każdego żołnierza do noszenia przy sobie kamienia aspidynowego. Aspidynowa woda jaką z dekretu cara pili wojujący ze Szwedami carscy żołnierze, uchroniła rosyjską armię przed skutkami śmiertelnej zarazy. Jaka zdziesiątkowała szwedzkie wojska, gdy podczas potopu na ziemiach wroga pili zanieczyszczoną, stęchłą wodą z jezior oraz stawów, jaka zakwitła na wiosnę glonami. Jak to się nie raz zdarzało w historii Rosji Matka Natura obdarowując wojsko szungitem opanowała Potop Szwedzki u naszych sąsiadów.

 

0009PBNR6446KD5M C122 F4

Szungit - kamień z kosmosu

Właściwości szungitu został potwierdzone na początku XX wieku, kiedy oficjalnie odkryto go dla nauki w rosyjskiej miejscowości Szunga w republice Karelii. Natomiast w latach 90-tych zbadano szungit pod specjalistycznymi mikroskopami, wykrywając, że ten rodzaj węgla posiada w sobie cząsteczki wygasłych gwiazd oraz pozostałości po meteorytach. Ten kosmiczny przybysz zadomowił się na Ziem już bardzo dawno, ponieważ uważa się za najstarszy na naszej planecie węgiel.

 

Szungit pomocny jest w leczeniu :

- przeziębieniu, grypy, zapalenia oskrzeli,

- chorób bakteryjnych i wirusowych nawet tych ciężkich,

- zmian zapalnych i obrzęków,

- alergii skórnych oraz pokarmowych,

- problemów z przemianą materii i nadwagą,

- nadkwasoty,

- cukrzycy,

- artretyzmu,

- piasku i kamieni nerkowych,

- łysienia i słabych włosów przywracając im jedwabistość i blask,

- trądziku młodzieńczego i zmian zapalnych na skórze,

- przywraca skórze elastyczność wygładza zmarszczki i odmładza.

 

Szungit, redukuje i usuwa:

- wirusy oraz bakterie,

- pestycydy,

- metale ciężkie – jakie są przyczyną wielu poważnych chorób m.in. Alzhaimera, parkinsona, autyzmu,

- może wpierać oczyszczenie organizmu po używaniu produktów pakowanych w puszki oraz podgrzewanych w folii aluminiowej.

- azotany i azotyny (powstające w wodzie wyniku skażenia gleby nadmierną ilością nawozów),

- dioksyny i fenole (zaburzające gospodarkę hormonalną)

- związki chloroorganiczne – m.in. pestycydy o właściwościach żrących,

- produkty naftowe – jaki są bazą m.in. kosmetyków nawet dziecięcych.

Szungit oczyszcza oczyszcza i mineralizuje wodę. Nadaje wodzie unikalny, krystaliczny smak.

 szungit woda

Jak przygotować szungitową wodę?

 

Weź garść szuntigu, wymyj kamyki pod bieżącą wodą pozbawiając je osadu. Zalej kamienie wodą ( 1 l 1,5 litra) na garść nie szlachetnej odmiany węgla. Daj kamykom 3 dni, aby oczyściły i nasyciły wodę cennymi składnikami mineralnymi, po czym możesz używać jej do picia codziennie. Jeśli odlewasz wodę do picia, od razu napełniaj naczynia nową i pij na bieżąco.

Po 2-3 tygodniach oczyść kamyki pod wodą z kranu i zalej ponownie naczynie wodą do pełna. Mniej więcej po 1max 1,5 miesiącu kamienie należy wymienić na nowe.

Starym można dać nieco odpocząć wystawiając je przez dłuższy czas na światło słońca i gwiazd, najlepiej w słonecznych miesiącach lub zakopując je na kilka miesięcy w dużej ogrodowej donicy. Potem można je wykorzystywać jako naturalne odpromienniki kładąc przy komputerze, czy blisko telewizora. Pamiętaj jednak, żeby raczej ponownie nie używać ich do wody.

 

szungitjpg
                                                                           

MAGICZNY TALIZMAN WITALNOŚCI, INTUICJI I SZCZĘŚCIA

DEDYKOWANY DLA CIEBIE

Szungit wspiera nas w medytacji i podróżach w inne wymiary. Nie ma w tym nic dziwnego, szungit zanim dotarł na Ziemię podróżował przez kosmos ,co potwierdza gwiezdny i pył i opiłki meteorytów w jego składzie.

Kamień relaksu i medytacji

Zamawiając dedykowany szungit otrzymasz kamień, jaki ułatwi ci medytację i poprowadzi w podróże w wyższe wymiary.

Dedykowany specjalnie dla Ciebie szungit – będzie też wzmacniał twą intuicję i jasnowidzenie. Wspierając cię w podejmowaniu właściwych decyzji, dobieraniu przyjaznych osób , czy przyciągnięciu właściwego partnera.

Odpowiednio przygotowany kamień specjalnie dla Ciebie pozwoli ci podnieść wibracje Trzeciego Oka , ale też pozbyć się ograniczających kodów, jakie blokują twój wewnętrzny potencjał.

Matrix często wyciągający po nas macki „podczepia się” bardzo często pod Trzecie Oko i splot słoneczny (brzuch) wtłaczając nas w programy bólu i cierpienia.

Talizman specjalnie dla Ciebie

Na podstawie twej daty urodzenia, zdjęcia oraz specjalnej ankiety, jaką wypełnisz przed zakupem dodatkowo naenergetyzuję kamienie specjalnie dla Ciebie.

Kamień jest wspaniałym amuletem.

Nosząc szungit, będziesz mógł zmniejszyć lub pozbyć się ograniczeń związanych z:

- słabą odpornością i zdrowiem – wzmacniając je,

- brakiem wiary we własne możliwości – otwierając się na nie,

- problemy związane z niskim poczuciem własnej wartości- otwierając się na własną unikalność,

- brakiem bezpieczeństwa materialnego lub egzystencjalnego,

- wzmacniając intuicję będziesz dobrze decydować oraz przyciągać właściwe osoby,

- otwierając przestrzeń serca możesz, dzięki szungitowi tworzyć bardziej harmonijne związki,

- oczyścić swe życie z destrukcyjnych toksyn i usunąć emocjonalnych wampirów,

- kamień zapewni ci spokojniejszy sen.

W pakiecie otrzymasz przygotowaną dla ciebie inwokację dzięki której powtarzaniu będziesz mieć lepszą komunikację ze sobą i ze swą duszą otwierając się na piękno i skarby jakie niesie życie.

Szungit ułatwia przejście z Ery Ryb – epoki dualizmu i cierpienia do Ery Wodnika l czasów rozwijania unikalnych możliwości duszy żyjąc w harmonii i szczęściu ze sobą oraz innymi.

 Wioletta Ewa Tuchowska 12.03.2021

  SZUNGIT PALECZKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szungit - kamień zdrowia, młodości, talizman szczęścia, pożeracz elektro-smogu

Szungit to kamień niezwykle przydatny w naszych czasach. Jest on rodzajem prastarego węgla o ciekawych właściwościach pro-zdrowotnych. Wykazuje on silne działanie przeciwzapalne oraz bakteriobójcze. Woda jaka do jakiej wrzuci się szungit nabiera niezwykłych właściwości, staje się przejrzysta niczym woda z czystego, górskiego źródła. Ten rodzaj węgla chłonie do wewnątrz wszelkie zanieczyszczenia płynu, naturalnie go filtrując a w zamian nasyca wodę…

Ciężar na plecach kobiety

 

na plecach

To unikalne zdjęcie, pokazuje jak kobiety z biednych krajów dawały się wykorzystywać. Przedstawiona jest tu kobieta szarp - czyli tragarz jaki nosi ciężkie ładunki w góry. Ta młoda kobieta dźwiga na barkach mężczyznę, ważącego minimum 70 kg. Zdjęcie to unaocznienie tego, jak my kobiety wielu krajów, nawet te pozornie wolne, mniej zależne ekonomicznie od mężczyzn dajemy się wykorzystywać. Niosąc na swych barkach ich los, czy los całej rodziny. Wiele z nas ma w problemach ciała zapisane właśnie takie przeciążenie wynikające z nadmiernego obarczania się problemami innych, jakie my opiekuńcze istoty chętnie wkładamy na swoje plecy. I po co? Przecież nie musimy, mężczyźni nie są niepełnosprawnymi dziećmi, są naszymi partnerami i tylko traktując nich w ten sposób możemy przestać się przeciążać. Wyprostować kręgosłup a skutków tego przeciążenia nie leczyć potem przez lata rehabilitacji, praktyki jogi, czy gdy zmiany zajdą za daleko operacyjnie. Jesteśmy samostanowiące o swoim losie siostry. Nie musimy, przez lata tłumaczyć naszym partnerom jak mają żyć, bo są dorośli i tak samo jak my dokonują wyborów czy chcą się zmieniać i wziąć odpowiedzialność za siebie, czy wygodniej im być leniwymi, uzależnionymi od nałogów w tym pracy, czy współuzależnionymi od swych toksycznych rodziców. Jesteśmy unikalne i czujące, potrafimy patrzeć mądrością serca i intuicją duszy. Nasza dusza zawsze chce dla nas szczęśliwego życia, bo zanurzona w wieczności wie, że to jest możliwe. Serce bije w Tobie nawet, gdy jesteś smutna i wściekła - miarowo odmierza rytm życia. Pójdź za nim i nie obawiaj się, że kiedy postawisz na swe szczęście to świat się odwróci. Tylko nasze przekonania o tym, że bycie w związku daje ci lepszy status niż bycie wolną i szczęśliwą to ograniczają. Nie daj sobie wmawiać, że bez niego sobie nie poradzisz- kiedy za często dajesz się wykorzystywać. Postaw granice, a jeśli te granice to za mało bo on woli być ofiarą, wiecznym dzieckiem, kontrolującym tyranem, czy przemocowcem lub pracoholikiem jaki uważa, że jeśli zapewnia rodzinie byt już nic nie musi. Może warto rozważyć jak wiele szans już zaprzepaścił, choć tak często prosiłaś? I mimo tego on jest nie czuły na głos twego serca. Jeśli on ciągle wie lepiej - to znaczy, że nie jest w związku, bo fajna relacja to reagowanie na potrzeby wybranki.
Czy w XXI wieku warto łudzić się tym, że w takim związku wasze dzieci będą szczęśliwsze. Przecież nasiąkają jak gąbki tym, poczuciem niesprawiedliwości. Czy kiedyś będzie ci łatwiej patrzeć na to jak i one cierpią? Totalna biologia, diagnostyka karmy, czy ustawienia Hellingera potwierdzają że problemy nie rozwiazane przez rodziców, zwielokrotniają się u potomków. Często tylko dlatego, aby wreszcie w rodzinie ktoś powiedział stop i poszedł za swoim szczęściem.
Kobiecość jest kwiatem, który rozwija się w żyznej glebie w jakiej osadza ją niosąca spokój Mama Ziemia, zasilania minerałami wody - czyli mądrości naszych Pramatek i Słonecznej inspiracji i ożywczego powiewu wiatru inspiracji jakie niesie Niebo. Będąc spętana przekonaniami, że już nic nie możesz schniesz - choć Mama Ziemia zawsze daje ci szansę, by twój kwiat rozkwitł z każdą wiosną, bo takie jest prawo natury.
Pełna wewnętrznej mocy i płynącego z miłowania siebie ciepła Mama w Tobie, ochroni cię w każdej sytuacji. Gdy uwierzysz, że wolność jest ponad uciemiężeniem znajdą się na twej drodze ludzie jacy Ci pomogą. Twe dzieci będą ci za to wdzięczne.
Nie zmieniaj partnera on tak jak i Ty ma wolną wolę jakim chce być. Uznaj to, że skoro tyle razy prosiłaś on tego nie chce, ale Ty kobieta kreatorka życia wybierasz dla siebie najlepszą przyszłość.
Choć pierwsze kroki ku wolności wymagają odwagi, będzie dobrze. Jeśli to za trudne poszukaj pomocy - nawet w pandemii działają państwowe terapie i grupy wsparcia. Jeśli dorosłaś do szybszych działań - zwróć się do mnie. Możemy pracować onlie czy w gabinecie. Nie pisałabym tego gdybym, kiedyś nie przeszła takiej samej drogi, od zastraszonej przemocą i manipulacją, wykorzystywanej seksualnie ofiary, do kobiecości pełnej i cieszącej się każdym dniem istnienia. Swą wolnością i radością płynącą z mego mądrego ciała jakie tak genialnie się zregenerowało mimo wielu blizn fizycznych oraz psychicznych.
Pamiętaj zawsze jest dobry czas na zmianę, nie lukruj życia iluzją tego, że kiedyś samo się rozwiąże, nie zamieniaj szczęścia na zakupy , czy dającą chwilową ulgę medytację czy kosmetyczne SPA. Po, co osłabiać oczy takimi iluzjami. Prawda jest piękna a my jesteśmy Kwiatami Ziemi jakie jeśli wypielęgnują wewnętrzny ogród kwitnąć będą nawet na skalnej grani, w zimnej tajdze.
Pamiętajmy o tym wspaniałe siostry i mądrzy duchowi bracia. 

Wioletta Ewa Tuchowska  - spisane pod wpływem weny 8.03.2021

 

 

Ciężar na plecach kobiety

  To unikalne zdjęcie, pokazuje jak kobiety z biednych krajów dawały się wykorzystywać. Przedstawiona jest tu kobieta szarp - czyli tragarz jaki nosi ciężkie ładunki w góry. Ta młoda kobieta dźwiga na barkach mężczyznę, ważącego minimum 70 kg. Zdjęcie to unaocznienie tego, jak my kobiety wielu krajów, nawet te pozornie wolne, mniej zależne ekonomicznie od mężczyzn dajemy się wykorzystywać. Niosąc…

Imamiah - Anioł Ery Wodnika, panuje w dn: 8-12.12.2020

Imamiah

Imamiah jest czwartym Aniołem Chóru Księstw. Należy do kręgu Kosmicznych Wyzwolicieli.

Krąg ten zaczął aktywizować się w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy Matka Ziemia zainicjowała proces przejścia do Ery Wodnika.W ten wieloletni i wieloetapowy plan zaangażowała się duża ilość członków Świetlanej Rodziny, do której oprócz Aniołów należą też Wniebowstąpieni Mistrzowie, Oświeceni, Strażnicy Świata Przyrody. Wszystkie te Istoty włączyły się w pomoc w przejściu Ziemi do nowego wymiaru. W tym procesie Imamiah pełni rolę strażnika prawdy oraz wolności. Pod  jego skrzydłami zawsze znajdą schronienie osoby głoszące nową świadomość i wspierające ludzkość w wyzwalaniu się z programu cierpienia, czy bycia ofiarą. Proszące go osoby chroni przed przemocą, otula swymi skrzydłami osoby społecznie niedostosowane.

Imamiah - Anioł przyjaciel wyzwolicieli i ludzi świadomych

Jest przyjacielem filozofów i idealistów, niesie siłę reformatorom. Obdarza siłą w dążeniu do celu ludzi prawych i oświeconych mądrością, czy dobrocią. Od zarania dziejów chroni żle traktowanych a zwłaszcza niesłusznie skazanych, dając im nadzieję. Osoby będące w potrzebie wspiera siłą fizyczną i umysłową dla osiągnięcia celów. Broni też przed dostępem do niskich wibracji, dając mądrość jaka pomaga utrzymywać wewnętrzną równowagę w pracy nad emocjami. Warto się do niego zwracać, kiedy stajemy się gniewni. Daje odwagę, by realizować swe cele. Jako Kosmiczny Obrońca ochrania ludzi posiadających życiową misję oraz wyższy cel do spełnienia. Pomaga śmiało i cierpliwie stawiać czoła problemom.

Anioł Podróży i Miejsc Mocy

Odkrywa świat przed ludźmi ciekawymi. Pokazuje uroki nieznanych miejsc, zaś gdy się do niego zwrócimy prowadzi nas także w miejsca mocy, często znajdujące się w miejscu którego nie znaleźli byśmy. Pomaga modlić się w naturza pokazując jej najstarsze sanktuaria np. święte drzewa, czy studnie. Zapewnia także ochronę w podróży, czy łagodne przejście długich i męczących wojaży. Jego ochronie można polecić samoloty, statki, łodzie.

Imamiah otwiera Wrota Niebios w dniach: 8 - 12. grudnia.

Tak więc sprowadza na świat osoby urodzone w tych dniach i szczególnie sprzyja swoim podopiecznym przez całe ich życie. Dając im siłę, przedsiębiorczość, radość życia. Jego podopieczni cechują się wrodzoną sprawiedliwością i otwartym umysłem. Mają łatwość wypowiedania się i bronienia słabszych i udręczonych. Są osobami emocjonalnymi, ale chętnie szlifują swój charakter i z biegiem życia stają się ostoją spokoju i równowagi. Życzliwi oraz otwarci chętnie się uczą a ich mądrość życiowa pomaga rozwiązywać problemy wielu osób. Urodzeni pod skrzydłami Imamiaha chętnie podróżują i poznają krainy duchowe. Jako osoby silne oraz wrażliwe wewnętrznie często wybierają profesje związane z pomocą innym, czy też zarządzaniem grupą, podróżami.

Do zadań Anioła Imamiaha należą:

- uwalnianie od trudów szarego i pozbawionego sensu życia,

- umożliwia odnalezienie Boskiego Światła,

- ochrona osób wrażliwych i niedostrojonych do twardych reguł życia,

- pomoc w wyjsciu z opresji i wyciągnięciu właściwych wniosków z niego,

- wsparcie idealistów, filozofów, reformatorów w dotarciu do celu,

- opiekuje się więźniami zwłaszczaa ukaranymi w walce o wolność,

- broni przed dostępem do negatywnych energii,

- wspiera w pracy nad emocjami i rozwoju inteligencji emocjonalnej,

- chroni od depresji i pomaga redukować stres,

- jest aniołem podróży,

- wspiera wolność i szczęście.

 

Afirmacje Anioła Imamiaha

Moje życie jest wspaniałą podróżą w której prowadzi mnie Anioł Imamiah.

Ja ( podaj pełne imię) akceptuję siebie i wszystkie swoje emocje.

Wiedziona/y Boskim Przekazem każdego dnia wybieram jak chcę żyć i co robić.

 

Jeśli chcesz poznać osobistą modlitwę Anioła Imamiaha dla Ciebie zadzwoń.

 

RYTUAŁ UWOLNIENIA SIĘ OD NISKICH WIBRACJI

1. Włącz dynamiczną muzykę, która pomoże ci wejść w stan intensywnych emocji czy uświadomić sobie ciężar jakiego chcesz się pozbyć.

2. Weź kartkę papieru i kolorowe kredki i zacznij energicznie malować, to czego chcesz się pozbyć. NIe zastanawiaj się nad tym, co malujesz, po prostu szybko i intuicyjnie wybieraj kolory i ekspresyjnie maluj do czasu, kiedy emocje opadną. Dobrze jeśli możesz poczuć wtedy w sobie więcej przestrzeni czy głębiej nabrać oddechu. Dopiero wtedy przyjrzyj się temu, co powstało. Symbolika może ci sporo powiedzieć, ale formy abstrakcyjne też nie są gorsze. Symboliczne podpowiedzi mogą zwrócić uwae na przyczynę twoich napięć i źródło negatywnych wibracji.

3. Następnie zapal fioletową świecę i zwróć się do Anioła Imamiaha, następującymi słowami: " Imamiahu proszę  Cię o uwolnienie mnie od niskich częstotliwości, zaprzątajacych mój umysł. Tobie je oddaję i Twej opiece powierzam". Po czym spal kartkę a zedbrany popiół wysyp na ziemię pod twym domem, by posłużył jako wzmocnienie nowego życia mówiąc: " Imamiahu Tobie ten popiół powierzam, spraw aby prochy tego co mnie truło zasiliło Ziemię, przyczyniając się do rozwoju nowego życia. Po tych słowach wyobraź sobie jak z prochów pod oknem wyrastają piękne kwiaty. Na koniec podziękuj Aniołowi kłaniając się przed nim a potem poczuj jak odchodzi do swego świata.

Imamiah - Anioł Ery Wodnika, panuje w dn: 8-12.12.2020

Imamiah jest czwartym Aniołem Chóru Księstw. Należy do kręgu Kosmicznych Wyzwolicieli. Krąg ten zaczął aktywizować się w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy Matka Ziemia zainicjowała proces przejścia do Ery Wodnika.W ten wieloletni i wieloetapowy plan zaangażowała się duża ilość członków Świetlanej Rodziny, do której oprócz Aniołów należą też Wniebowstąpieni Mistrzowie, Oświeceni, Strażnicy Świata Przyrody. Wszystkie te Istoty włączyły się w…

Andrzejkowe wróżby i rytuały

z10731904VAndrzejki

Andrzejki to czas lania wosku,zabaw i wróżb.

Czas w którym możemy się przyjrzeć temu co przyniesie los. Andrzejkowa noc oraz kilka dni przed oraz po Andrzejkach to dni w których otwarte portale Niebios, sprzyjają przeprowadzaniu rytuałów dzięki którym wykreujemy miłość, obfitość oraz przychylność losu. Warto wspomnieć, że wszystkie Andrzejkowe praktyki wspiera panujący w tych dniach Jowisz - planeta szczęścia, radości, podróży i witalności. Ze względu na sytuację w jakiej znalazła się Ziemia i cała ludzkość, w tym roku praktyki RODZENIA NOWEGO, LEPSZEGO ŚWIATA są szczególnie ważne. Wiadomo przecież, że kiedy lepiej jest nam to nasza pozytywna energia rozsiewa się wokoło tworząc piękniejszą rzeczywistość.

W dniach: 28.11 - 9.12.2020 zapraszam na :

- andrzejkowe wróżby,

- rytuały miłosne i numerolgię dla singli oraz par,

- portret reinkarnacyjny - jaki pomoże sprawdzić co was łączyło i co możecie zrobić, by mieć ze sobą harmonijny związek. Więcej - kliknij tu ,

- portret duszy - mówiący o Twych predyspozycjach i podróży przez Wszechświat. Kliknij tu,

- portret i przekaz Anioła Opiekuńczego. Poczytaj tu ,

- sesje antytelegonii - neutralizacji połączeń z dawnymi partnerami, dzięki której wzmocnisz swą witalność oraz szansę osiągnięcia sukcesów w każdej dziedzinie,

- sesje mocy kobiecej. Poczytaj więcej,

- sesje tantry. Więcej czytaj tu.

Wszystkie sesje mają czarodziejsko obniżoną cenę. Więcej o sesjach jakie prowadzę na mistycznabrama.net

Zachęcam także do lektury tekstu : Mieszka w Tobie Wiedźma czy Czarownica? Kliknij tu.

kobieta 1

Wioletta Ewa Tuchowska

 

 

Andrzejkowe wróżby i rytuały

Andrzejki to czas lania wosku,zabaw i wróżb. Czas w którym możemy się przyjrzeć temu co przyniesie los. Andrzejkowa noc oraz kilka dni przed oraz po Andrzejkach to dni w których otwarte portale Niebios, sprzyjają przeprowadzaniu rytuałów dzięki którym wykreujemy miłość, obfitość oraz przychylność losu. Warto wspomnieć, że wszystkie Andrzejkowe praktyki wspiera panujący w tych dniach Jowisz - planeta szczęścia, radości,…

Mieszka w Tobie wiedźma czy czarownica?

1379473 10201959772146043 381214703 n

16.11 jest Dniem Wiedźmy.

Od starożytności w tym dniu czczono Hekate opiekunkę magii na której cześć właśnie 16 listopada zostawiano ciasto oraz wino na rozstajach dróg. Ten dzień jest idealny na prognozowanie przyszłości czy wróżby. Samo określenie wiedźma w naszym języku jest niejednoznaczne potocznie "starą wiedźmą" określano złośliwą kobietę. Dopiero od niedawna słowo wiedźma wróciło do swego pradawnego znaczenia i oznacza kobietę jaka niesie ze sobą mądrość wewnętrznej wiedzy. Tradycyjnie wiedźmami nazywano kobiety dojrzałe, zwykle po menopauzie, takie kobiety wywiązały się już ze swej roli rodzinnej. Miały doświadczenie, wewnętrzną mądrość często też cieszyły się uznaniem społecznym pomagając ludziom. Ponieważ służyły radami w trudnych sytuacjach a często znały się na sztuce leczenia, czy odbierały porody.  Bywa, że wiedźmy mylone są z czarownicami. Ich rola różni się jednak znacząco. Czarownice zajmowały się magią rytualną, rzucały czary i uroki. Za młodu wabiły urokiem seksualnym i wykorzystywały mężczyzn dla własnej przyjemności, czy korzyści materialnych. Będąc zaprzedane złu jak dzisiejsi profesjonalni specjaliści do spraw manipulacji, koncentrowały się na egoistycznych celach. Choć słynęły z namiętności, prawdziwą miłością otaczać mogły jedynie swoje potomstwo a znacznie rzadzej rodzinę a nigdy swoich patrnerów. Wiedźmy, jakie zdawały sobie sprawę  z tego, że to co wysyłamy wraca do nas zwielokrotnione i skutecznie unikały manipulacji i wykorzystywania innych z jakiej słynęły czarownice. Obdarzone wysoką świadomością wiedźmy wiedziały, że takie działania są niemoralne, ale i też nie opłacalne. Dlatego w baśniach zywkle giną czarownice w ogniu, co symbolizuje spalający je ogień pożądliwości czyli moc niszczącej chciwe osoby energii kundalini. Czyli najbardziej tajemniczej energii związanej z aktywnością dwóch pierwszych czakr, jaka potrafi dawać nieograniczoną moc, wywoływać fenomeny typu lewitacja - jaką często przypisywano czarownicą, ale też zabijać osoby niegodziwe, gdy jest nadużywana. 

Jakie cechy niesie w sobie współczesna wiedźma?

Wiedźma to mądra kobieta.

Każda tego typu kobieta używa zarówno umysłu logicznego i analitycznego, potrafi łączyć wiedzę naukową z intuicyjnymi podpowiedziami duszy. Czerpie z wielu źródeł a jeśli potrzebuje znaleźć rozwiązanie nie waha się oddawać bez reszty swej pasji poszukiwania prawdy. Wiedźmy potrafią być tajemnicze i pilnie strzec sekretów swej wiedzy przed niewłaściwymi osobami i szczerze wspierać tych jacy mają serce na dłoni. Wiedźma korzysta z dobytku naukowego, ale często cenniejsza jest dla niej mądrość serca i wewnętrzny przekaz jaki zdobywała przez wiele kolejnych inkarnacji. Bardzo często wiedźma ma też właściwą linię rodową jej ciotkami, babkami były uzdrowicielki, zielarki, szeptuchy, czy też innego typu kobiety mocy.

Wiedźma potrzebuje kontaktu z naturą, tak jak powietrza.

Od zarania dziejów kobiety jakie rozwijały w sobie cechy wiedźm obcowały na codzień z naturą jaka jest dla nich wyjątkowo karmiąca. Łączność z Mamą Ziemią rozwijała i wzmacaniała nadprzyrodzone zdolności wiedźm takie jak dar uzdrawiania, czy przewydywania przyszłości. Wsłuchując się w głosy duchów przyrody wiedźmy, uczyły się nietypowych właściwości ziół oraz minerałów - dzięki którym tworzyły cennne lecznicze preparaty.

Zwierzęta mocy to przyjaciele wiedźm.

Żywa komunikacja z naturą strzegła wiedźmy przed niebezpieczeństwami. Do ich chat często przychodzili ludzie schorowani, czy też psychicznie wyczerpani, jakich niska energia miała wpływ na witalność wiedźm. Dlatego otaczały się one ochronnymi ziołami i mienrałami, ale też w ich domach mieszkały czarne koty, czy kruki, cehujące sie odmienną polaryzacją energetyczną. Zwierzęta te po prostu żywiły się niskimi częstotliwościami, czyniąc swe Panie silnymi i bezpiecznymi. Do innych znanych zwięrząt opiekuńczych wiedźm należą ropuchy, żaby, węże oraz nietoperze.

Wiedźma widzi i czuje więcej niż inni.

Jej naturalną zdolnością jest umiejętność czytania między wierszami, jako dobra obserwatorka bacznie zwraca uwagę na to co ulotne np. mowę ciała, tonację głosu. Z tych sygnałów jest w stanie odkodować nie tylko informacje o statnie emocji danej osoby, ale też umie wywnioskować jaki jest stan jej zdrowia i ducha danej osoby. Mądrość wieźmy wyraża się w tym, że przekazuje proszącej o wsparcie osobie informacje jakie jest ona gotowa przyjąć. Często korzystając z metod nieszablonowych dzięki którym przekracza lęk, stres, ale i znacznie szybciej uczy proszącą ją o pomoc osobę.

Wiedźma to kobieta niezależna.

Tego typu kobiety nie zawsze były bogate, ale zawsze potrafiły zadbać o to, by nie być zależnymi od mężów czy ojców. Choć często były obiektami zazdrości, wiedziały, że ich przeznaczeniem jest wolność. Jako kobiety mądre potrafiły żyć na godnym poziomie, choć w trudnych czasach nie rzadko płaciły życiem za swą ponadprzeciętną wiedzę i dążenie do niezależności. Ich twórcza natura w ciężkich czasach pomagała im gotować smaczne strawy z nietypowych roślin, np. zupę czy chipsy z pokrzywy.

Wiedźmy to kobiety długowieczne, witalne i często wyglądające znacznie młodziej.

Wiedźmy pełnymi garściami czerpią z mocy natury. Znają odmładzające właściwości ziół, potrafią korzystać z mocy żywiołów. Często wykorzystują najprostsze metody np. bieganie po porannej rosie, kąpiele w ożywczej źródlanej wodzie, śpiew i taniec przy ognisku. Co daje im lepszą odporność. Mając mocny charakter, potrafią odstraszać od siebie niechcianych gości i nie udzielać porad kiedy są w gorszej formie. Z racji na wysoką witalność do późnych lat wiedżmy często są postrzegane jako temperamentne i atrakcyjne seksualnie kobiety. W przeciwieństwie do czarownic nie wykorzystują one jednak swego ognistego czaru do manipulacji płcią przeciwną, czy też robienia dużych interesów. Wiedząc jak łatwo zabrudzić swe pole energetyczne przypadkowymi kontaktami seksualnymi, wybierają partnerów świadomie.

Moc wiedźmy jest mocą serca.

Choć nierzadko wiedźmy postrzegane są jako oryginalne czy kontrowersyjne prawdziwą siłą wiedźmy jest moc serca. Potrafią one okazać je nawet, kiedy same są w gorszej formie. Mają one też wewnętrzną sprawiedliwość a dzięki dobrej intuicji doskonale rozróżniają komu należy pomagać a komu jej odmówić, dzięki czemu nie tracą czasu na toksyczne osoby.

Wiedżmy to kobiety jakich nie oszczędza życie.

Proces kształtowania się osobowości wiedźmy jest żmudny oraz długi, często taką inkarnację wybierają doświadczone i stare dusze. Od dzieciństwa młoda wiedźma poddawana jest licznym próbom, czesto rodzi się w domu przepełnionym sytuacjami trudnymi i traumatycznymi. Jeśli wyciąga ze swej przeszłości prawidłowe wnioski, te cenne lekcje służą jej jako podpora we wspieraniu ludzi. Wiedźmy często wybierają profesje koncentrujące się na pomocy są lekarzami, zielarkami, psychologami, pedagogami, fizjoterapeutkami, opiekunkami społecznymi, uzdrowicielkami, czy też różnego rodzaju działaczkami społecznymi. Rzadko jednak tego typu kobiety prą ku karierze, koncentrują się na awansach w koroporacjach - do których tendencje mają raczej współczesne czarownice. Mając wysokie poczucie własnej godności wieźmy pojmują, że spotka je to na co same zapracują, a więc zaszczyty są ich udziałem, ponieważ dobro wraca. Pełnię dojrzałości osiąga wieźma po menopauzie, nie tylko dlatego, że jej dzieci są już wtedy dorosłe a sytuacja życiowa stabilna. Kiedy z kobiety przestaje płynąć krew miesięczna, wiedźma kanalizuje ogromną ilość dodatkowej energii w ciele co, pogłębia jej naturalne zdolności. 

Wiele z nas może rozwinąć w sobie wiedźmę nawet jeśli nie ma wielopokoleniowej linni rodowej czy nie skończyło kursów ezoterycznych. Moc wiedźmy jest bowiem częścią mocy każdej z nas i mieszka w nas ona tak samo jak delikatna dziewczyna, szczodra matka, czy zmysłowa kreatorka. To od nas zależy jaką z tych części w sobie rozwiniemy.

Wioletta Ewa Tuchowska  24.11.2020

Mieszka w Tobie wiedźma czy czarownica?

16.11 jest Dniem Wiedźmy. Od starożytności w tym dniu czczono Hekate opiekunkę magii na której cześć właśnie 16 listopada zostawiano ciasto oraz wino na rozstajach dróg. Ten dzień jest idealny na prognozowanie przyszłości czy wróżby. Samo określenie wiedźma w naszym języku jest niejednoznaczne potocznie "starą wiedźmą" określano złośliwą kobietę. Dopiero od niedawna słowo wiedźma wróciło do swego pradawnego znaczenia i…

Nowa matryca Mamy Ziemi

niebieskaplaneta

17.10.2020  przyszedł do mnie taki przekaz od Mamy Ziemi

Moje dzieci, wiecie że zmieniam i rozświetlam starając się oczyścić z mroku jaki nakładają systemy. Proszę was wesprzyjcie mnie, ma siatka jaką pieczołowicie odbudowuję wraz z Duchami Ziemi jest nieustannie naruszana. Wielu z was już przebudziło się czując jak emituję z siebie potężne światło. W sercach wielu z was płynie już ten ożywczy strumień zestrojony z prawdziwą jakością jaką was obdarowuję. Mimo zakłóceń jakie tworzą sztuczne satelity oraz działania matrixa – Niebiańskie Światło dociera do tych, jacy go potrzebują.

Moja siatka nie wspiera się już z wielu miejsc kultu z których przekierowywano ją na program cierpienia, jakiego ja wasza Mama nigdy nie wspierałam. Przychodzi teraz czas byście budowali nowe matryce w was, uświadamiali swe siosty i braci o potrzebie życia w wolności serc.

Nowa Matryca MMM Miłość - Mądrość - Moc ma scalić światło waszych dusz. Dotychczas była ona podwójną MM - co tłumaczono jako Materia Mater możecie to zrobić koncentrując się na sercu i śpiewając: Aaaa, zbudzona Gaja zbudzona/y ja. Światło mnie zewsząd okala.

Jeśli nie otworzyliście jeszcze swej czakry gardła, po prostu koncentrujcie sie na tym, że światło waszego serca jest połączone ze mną przez stabilne korzenie wypływające z waszego ciała do mego łona. Ta pępowina karmi was i otwiera na nowe, niechaj wasze światlo wypływa strumieniem z serca. Ono roświetla I chroni was, ale też rozjaśnia mroki jakie rozpuszczają się w nim. Gdy zbudujesz stabilną lączność ze mną, światła płynącego przez Ciebie nic nie zatrzyma.

Mama Ziemia

Komentarz :

Ziemia budzi się a wraz z nią budzą się jej Opiekuńcze Duchy. Śpiący Rycerz na Giewoncie zaczął budzić się już wiele lat temu. I choć usta cały czas pieczętuje mu krzyż, co utrudnia Duchowi Gór przemówienie odzywa się. Kilka lat temu w okolicach Ojcowa prowadziłam praktykę w ktorej budziliśmy Śpiących Rycerzy, strażników świetlistych krain w jakich pramatki prządki pomagają nam utkać nowy, dobry los. Ziemia zwraca się do nas z prośbą o śpiew płynący z serca jaki skutecznie rozpuszcza ciemność i strach kreowany przez matrix. Bądźmy w tym przepływie serca. Dokarmiajmy tej jesieni to, co uspokaja i raduje serce. Ghandi biernym oporem pokonał imperium brytyjskie. My możemy rozpusciść mroki niskich wibracji, zmieniając je w jasność.

Wioletta Ewa Tuchowska

Nowa matryca Mamy Ziemi

17.10.2020  przyszedł do mnie taki przekaz od Mamy Ziemi Moje dzieci, wiecie że zmieniam i rozświetlam starając się oczyścić z mroku jaki nakładają systemy. Proszę was wesprzyjcie mnie, ma siatka jaką pieczołowicie odbudowuję wraz z Duchami Ziemi jest nieustannie naruszana. Wielu z was już przebudziło się czując jak emituję z siebie potężne światło. W sercach wielu z was płynie już…

Przewodniczka Duchowa malowana sercem

anioł 10.2020

To co wypływa z serca, rodzi piękne i szczere owoce. Oto Przewodniczka Duchowa namalowana na prośbę dojrzałej kobiety, jaka dodaje wiary w mądrość i miłość swej dojrzałej podopiecznej. Jej słowa ukoiły ją i wyciszyły. Warto jest wsłuchać się w przekaz Istot Opiekuńczych jakie towarzyszą nam cały czas w każdym okresie życia.

Przewodniczka Duchowa malowana sercem

To co wypływa z serca, rodzi piękne i szczere owoce. Oto Przewodniczka Duchowa namalowana na prośbę dojrzałej kobiety, jaka dodaje wiary w mądrość i miłość swej dojrzałej podopiecznej. Jej słowa ukoiły ją i wyciszyły. Warto jest wsłuchać się w przekaz Istot Opiekuńczych jakie towarzyszą nam cały czas w każdym okresie życia.

Regresja hipnotyczna

hipnoza003 regres

 Czym jest regresja?

Regresja hipnotyczna to metoda polegająca na cofaniu się do poprzednich wcieleń. Regresja oznaczna cofanie się do przeszłości. Jest to jedna z najbardziej popularnych technik hipnozy, po którą często sięgają ludzie ciekawi siebie i świata, czy też ci, którzy rozwijają się duchowo.  Zaglądając się w głąb siebie, przekraczamy bramy czasu po to, aby jeszcze raz dotknąć dawnych, często hamujących nas w obecnym życiu wzroców, czy emocji. Robi się to po to,by ostatecznie się z nich wyzwolić.  I choć u nas z potwierdzaniem reinkarnacji bywa różnie. W krajach w jakich reinkranacja jest bardziej popularna, jest wiele świadomych osób jakie potwierdzają swe poprzednie żywoty w innych miejscach i ich wpływ na obecną inkarnację. Niewątpliwym przywilejem regresji jest to, że obrazy z naszych poprzednich "wcieleń" są związane z naszymi obecnymi doświadczeniami.

Czego możesz się spodziewać po regresie/ podróży w poprzednie wcielenia?

Przekraczając bramy czasu możesz obejrzeć i poczuć ciekawą opowieść. Często jest ona inspirująca. Zmieniają się czasy, otoczenie, ale w różnych swoich żywotach spotykamy tych samych ludzi, chociaż zmieniają się ich oblicza i role jakie pełnią w naszym życiu. Spoglądając na nich w czasie hipnozy możemy przekonać się, kim aktualnie są w tym naszym życiu. Czy też potwierdzić dlaczego relacja z nimi jest dla nas ważna?

Podróż w poprzednie wcielenia bywa przeżyciem emocjonalnym. Emocje pojawiają się w regresji, by wyzwolić nas od ograniczających nas w obecnym życiu wzroców. Dobra wiadomość jest taka, że podczas sesji sam zmienić scenariusz dawnego życia. Tak, by odmienić przeszłość i zasiać ziarno szczęścia na przyszłość. Dzieje się tak, ponieważ w odmiennym stanie świadomości jesteśmy bardziej otwarci na pozytywne zmiany. Regres jest więc dobrą możliwością na afirmowanie nowej rzeczywistości. Co przekłada się na pozytywne zmiany w życiu.

Dla kogo dedykowana jest regresja hipnotyczna?

Regresja jest formą sesji korzystną dla osób wewnętrznie ugruntowanych. Dla osób, które bywają np. nadmiernie napięte, lękliwe, czy nerwowe formą zdecydowanie bardziej efektywną jest Portret Reinkarnacyjny, czy czakroterapia oraz inne formy sesji. Każdy z nas jest indywidualnością, dlatego staram się porozmawiać z osobą przed sesją, by jak najlepiej zrozumieć jej potrzeby. Regresję można włączyć na odpowiednim etapie wewnętrznej przemiany, która dokonuje się w trakcie sesji.

Czytaj więcej o Portrecie Reinkarnacyjnym.

Portret reinkarnacyjny + podróż w poprzednie wcielenia.

Należy do moich ulubionych sesji. Sesja często inspirowana jest rozmową z klientem, czy wizytą w miejscu z którym czujemy się szczególnie związani. Zdarza się też, że sesję inicjuje spotkanie człowieka z którym czujemy szczególne połączenie, zastanawiając się czy jest naszą duchową połówką? Czasem wejście w poprzednie wcielenia jest potrzebą chwili, wynika z tego, co poruszamy na sesji. Podczas sesji najpierw maluję portret reinkarnacyjny. Rysunek powstaje w wyniku czytania twej duszy (czyli informacji zapisanych w polu energetycznym). Następnie interpretuję to, co jest ważne, by poprowadzić cię w podróż do innej rzeczywistości. Byś samodzielnie doświadczał swej opowieści. Jeśli jest taka potrzeba usuwamy stare, blokujące cię kody ( np. odrzucenia czy cierpienia), byś mógł otworzyć się na nową i lepszą drogę życia. Takie medytacyjne podróże są bardzo inspirujące, doświadczające ich osoby wychodzą ze spotkania wewnętrznie wzbogacone i pełne energii. 

Wioletta Ewa Tuchowska - WELLA
 
Opinie:

Przyszłam do Wioli popracować nad swymi relacjami i choć interesowały mnie różne metody nie byłam specjalnie nastawiona na to, że będę zaglądać w dawne wcielenia. Podczas jednej z sesji okazało się, że mam zdolności szamańskie jakimi posługiwałam się w poprzednich wcieleniach. Tak zaczęła się moja nowa przygoda. Okazało się, że podczas medytacji mogę swobodnie wchodzić w poprzednie wcielenia i odkrywać to, co tak ograniczało moje obecne życie. Kiedy poznawałam osobę, prosiłam Wiolę, by narysowała nasze dawne połączenie a potem ona prowadziła mnie w piękną podróż, dzięki kórej odkrywałam całą naszą historię i to dlaczego w teraz czuje poznanym człowiekiem? Dobrze, że dzięki metodą jakie stosuje Wiola, można żyć prościej i nie marnować czasu na niekończące powtarzenie się tym, czego już tak doświadczaliśmy a utrudniało nam życie. Rozwijam swą kobiecą moc, czuję się bardziej spełniona niż kiedyś.

Krystyna ze stolicy

 

Regresja hipnotyczna

 Czym jest regresja? Regresja hipnotyczna to metoda polegająca na cofaniu się do poprzednich wcieleń. Regresja oznaczna cofanie się do przeszłości. Jest to jedna z najbardziej popularnych technik hipnozy, po którą często sięgają ludzie ciekawi siebie i świata, czy też ci, którzy rozwijają się duchowo.  Zaglądając się w głąb siebie, przekraczamy bramy czasu po to, aby jeszcze raz dotknąć dawnych, często hamujących…

Wcielenie w Egipcie i jego wpływ na obecne życie

portret reinkarnacyjny 1jpg

Podróżując w czasie dusza uczy się i często przenosi zgromadzoną przez siebie wiedzę do kolejnych wcieleń. Ten rysunek powstał na prośbę mego klienta, który podczas medytacji zobaczył wiele staroegipskich symboli. Najważniejszym z nich była widziana od dołu piramida. Piramidy są potężnymi portalami przez które Istoty z Innych Wymiarów dostawały się na Ziemię. Nie wszyscy z tych przybyszów byli pozytywnie nastawieni do Ziemian. Archonci - czyli niskowibracyni władcy Ziemi wykorzystywali ludzi o specjalnych umiejętnościach dla swych celów, zasilając się ich energią. Młody Kapłan naraził się swoim zwierzchnikom, kiedy odmówił przeciwstawiając się poddaniu takiej praktyki. Podczas planowanej inicjacji w piramidzie, jego energię mieli spijać Archonci. I choć stanął przeciwko całemu światu, będąc zastraszany i znieważany, szczęściem było to, że władzę przejął Echnaton - faraon pochodzący z Syriusza. Jednej z planet opiekuńczych dla Ziemi, jaki wyniósł go do roli swego doradcy. Symbol piramidy w obecnym życiu jest dla mojego klienta symbolem uwięzienia, wykorzystania i manipulacji, potrzebuje więc być uważny na to, gdy widzi piramidę w wizji, na obrazie, w filmie - za każdym razem zastawiając się, co taki symbol mu niesie? Dzięki czemu unikając tego, by jego energii nie przejmowali Archonci, jacy do tej pory są łasi na to by wysysać z nas Ziemian życiodajne światło i wikłać nas w strach, cierpienie, biedę.

27.08.2020  Wioletta Ewa Tuchowska

Wcielenie w Egipcie i jego wpływ na obecne życie

Podróżując w czasie dusza uczy się i często przenosi zgromadzoną przez siebie wiedzę do kolejnych wcieleń. Ten rysunek powstał na prośbę mego klienta, który podczas medytacji zobaczył wiele staroegipskich symboli. Najważniejszym z nich była widziana od dołu piramida. Piramidy są potężnymi portalami przez które Istoty z Innych Wymiarów dostawały się na Ziemię. Nie wszyscy z tych przybyszów byli pozytywnie nastawieni…
Strona 1 z 2
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje.