Nowa matryca Mamy Ziemi

niebieskaplaneta

17.10.2020  przyszedł do mnie taki przekaz od Mamy Ziemi

Moje dzieci, wiecie że zmieniam i rozświetlam starając się oczyścić z mroku jaki nakładają systemy. Proszę was wesprzyjcie mnie, ma siatka jaką pieczołowicie odbudowuję wraz z Duchami Ziemi jest nieustannie naruszana. Wielu z was już przebudziło się czując jak emituję z siebie potężne światło. W sercach wielu z was płynie już ten ożywczy strumień zestrojony z prawdziwą jakością jaką was obdarowuję. Mimo zakłóceń jakie tworzą sztuczne satelity oraz działania matrixa – Niebiańskie Światło dociera do tych, jacy go potrzebują.

Moja siatka nie wspiera się już z wielu miejsc kultu z których przekierowywano ją na program cierpienia, jakiego ja wasza Mama nigdy nie wspierałam. Przychodzi teraz czas byście budowali nowe matryce w was, uświadamiali swe siosty i braci o potrzebie życia w wolności serc.

Nowa Matryca MMM Miłość - Mądrość - Moc ma scalić światło waszych dusz. Dotychczas była ona podwójną MM - co tłumaczono jako Materia Mater możecie to zrobić koncentrując się na sercu i śpiewając: Aaaa, zbudzona Gaja zbudzona/y ja. Światło mnie zewsząd okala.

Jeśli nie otworzyliście jeszcze swej czakry gardła, po prostu koncentrujcie sie na tym, że światło waszego serca jest połączone ze mną przez stabilne korzenie wypływające z waszego ciała do mego łona. Ta pępowina karmi was i otwiera na nowe, niechaj wasze światlo wypływa strumieniem z serca. Ono roświetla I chroni was, ale też rozjaśnia mroki jakie rozpuszczają się w nim. Gdy zbudujesz stabilną lączność ze mną, światła płynącego przez Ciebie nic nie zatrzyma.

Mama Ziemia

Komentarz :

Ziemia budzi się a wraz z nią budzą się jej Opiekuńcze Duchy. Śpiący Rycerz na Giewoncie zaczął budzić się już wiele lat temu. I choć usta cały czas pieczętuje mu krzyż, co utrudnia Duchowi Gór przemówienie odzywa się. Kilka lat temu w okolicach Ojcowa prowadziłam praktykę w ktorej budziliśmy Śpiących Rycerzy, strażników świetlistych krain w jakich pramatki prządki pomagają nam utkać nowy, dobry los. Ziemia zwraca się do nas z prośbą o śpiew płynący z serca jaki skutecznie rozpuszcza ciemność i strach kreowany przez matrix. Bądźmy w tym przepływie serca. Dokarmiajmy tej jesieni to, co uspokaja i raduje serce. Ghandi biernym oporem pokonał imperium brytyjskie. My możemy rozpusciść mroki niskich wibracji, zmieniając je w jasność.

Wioletta Ewa Tuchowska

Nowa matryca Mamy Ziemi

17.10.2020  przyszedł do mnie taki przekaz od Mamy Ziemi Moje dzieci, wiecie że zmieniam i rozświetlam starając się oczyścić z mroku jaki nakładają systemy. Proszę was wesprzyjcie mnie, ma siatka jaką pieczołowicie odbudowuję wraz z Duchami Ziemi jest nieustannie naruszana. Wielu z was już przebudziło się czując jak emituję z siebie potężne światło. W sercach wielu z was płynie już…

Przewodniczka Duchowa malowana sercem

anioł 10.2020

To co wypływa z serca, rodzi piękne i szczere owoce. Oto Przewodniczka Duchowa namalowana na prośbę dojrzałej kobiety, jaka dodaje wiary w mądrość i miłość swej dojrzałej podopiecznej. Jej słowa ukoiły ją i wyciszyły. Warto jest wsłuchać się w przekaz Istot Opiekuńczych jakie towarzyszą nam cały czas w każdym okresie życia.

Przewodniczka Duchowa malowana sercem

To co wypływa z serca, rodzi piękne i szczere owoce. Oto Przewodniczka Duchowa namalowana na prośbę dojrzałej kobiety, jaka dodaje wiary w mądrość i miłość swej dojrzałej podopiecznej. Jej słowa ukoiły ją i wyciszyły. Warto jest wsłuchać się w przekaz Istot Opiekuńczych jakie towarzyszą nam cały czas w każdym okresie życia.

Regresja hipnotyczna

hipnoza003 regres

 Czym jest regresja?

Regresja hipnotyczna to metoda polegająca na cofaniu się do poprzednich wcieleń. Regresja oznaczna cofanie się do przeszłości. Jest to jedna z najbardziej popularnych technik hipnozy, po którą często sięgają ludzie ciekawi siebie i świata, czy też ci, którzy rozwijają się duchowo.  Zaglądając się w głąb siebie, przekraczamy bramy czasu po to, aby jeszcze raz dotknąć dawnych, często hamujących nas w obecnym życiu wzroców, czy emocji. Robi się to po to,by ostatecznie się z nich wyzwolić.  I choć u nas z potwierdzaniem reinkarnacji bywa różnie. W krajach w jakich reinkranacja jest bardziej popularna, jest wiele świadomych osób jakie potwierdzają swe poprzednie żywoty w innych miejscach i ich wpływ na obecną inkarnację. Niewątpliwym przywilejem regresji jest to, że obrazy z naszych poprzednich "wcieleń" są związane z naszymi obecnymi doświadczeniami.

Czego możesz się spodziewać po regresie/ podróży w poprzednie wcielenia?

Przekraczając bramy czasu możesz obejrzeć i poczuć ciekawą opowieść. Często jest ona inspirująca. Zmieniają się czasy, otoczenie, ale w różnych swoich żywotach spotykamy tych samych ludzi, chociaż zmieniają się ich oblicza i role jakie pełnią w naszym życiu. Spoglądając na nich w czasie hipnozy możemy przekonać się, kim aktualnie są w tym naszym życiu. Czy też potwierdzić dlaczego relacja z nimi jest dla nas ważna?

Podróż w poprzednie wcielenia bywa przeżyciem emocjonalnym. Emocje pojawiają się w regresji, by wyzwolić nas od ograniczających nas w obecnym życiu wzroców. Dobra wiadomość jest taka, że podczas sesji sam zmienić scenariusz dawnego życia. Tak, by odmienić przeszłość i zasiać ziarno szczęścia na przyszłość. Dzieje się tak, ponieważ w odmiennym stanie świadomości jesteśmy bardziej otwarci na pozytywne zmiany. Regres jest więc dobrą możliwością na afirmowanie nowej rzeczywistości. Co przekłada się na pozytywne zmiany w życiu.

Dla kogo dedykowana jest regresja hipnotyczna?

Regresja jest formą sesji korzystną dla osób wewnętrznie ugruntowanych. Dla osób, które bywają np. nadmiernie napięte, lękliwe, czy nerwowe formą zdecydowanie bardziej efektywną jest Portret Reinkarnacyjny, czy czakroterapia oraz inne formy sesji. Każdy z nas jest indywidualnością, dlatego staram się porozmawiać z osobą przed sesją, by jak najlepiej zrozumieć jej potrzeby. Regresję można włączyć na odpowiednim etapie wewnętrznej przemiany, która dokonuje się w trakcie sesji.

Czytaj więcej o Portrecie Reinkarnacyjnym.

Portret reinkarnacyjny + podróż w poprzednie wcielenia.

Należy do moich ulubionych sesji. Sesja często inspirowana jest rozmową z klientem, czy wizytą w miejscu z którym czujemy się szczególnie związani. Zdarza się też, że sesję inicjuje spotkanie człowieka z którym czujemy szczególne połączenie, zastanawiając się czy jest naszą duchową połówką? Czasem wejście w poprzednie wcielenia jest potrzebą chwili, wynika z tego, co poruszamy na sesji. Podczas sesji najpierw maluję portret reinkarnacyjny. Rysunek powstaje w wyniku czytania twej duszy (czyli informacji zapisanych w polu energetycznym). Następnie interpretuję to, co jest ważne, by poprowadzić cię w podróż do innej rzeczywistości. Byś samodzielnie doświadczał swej opowieści. Jeśli jest taka potrzeba usuwamy stare, blokujące cię kody ( np. odrzucenia czy cierpienia), byś mógł otworzyć się na nową i lepszą drogę życia. Takie medytacyjne podróże są bardzo inspirujące, doświadczające ich osoby wychodzą ze spotkania wewnętrznie wzbogacone i pełne energii. 

Wioletta Ewa Tuchowska - WELLA
 
Opinie:

Przyszłam do Wioli popracować nad swymi relacjami i choć interesowały mnie różne metody nie byłam specjalnie nastawiona na to, że będę zaglądać w dawne wcielenia. Podczas jednej z sesji okazało się, że mam zdolności szamańskie jakimi posługiwałam się w poprzednich wcieleniach. Tak zaczęła się moja nowa przygoda. Okazało się, że podczas medytacji mogę swobodnie wchodzić w poprzednie wcielenia i odkrywać to, co tak ograniczało moje obecne życie. Kiedy poznawałam osobę, prosiłam Wiolę, by narysowała nasze dawne połączenie a potem ona prowadziła mnie w piękną podróż, dzięki kórej odkrywałam całą naszą historię i to dlaczego w teraz czuje poznanym człowiekiem? Dobrze, że dzięki metodą jakie stosuje Wiola, można żyć prościej i nie marnować czasu na niekończące powtarzenie się tym, czego już tak doświadczaliśmy a utrudniało nam życie. Rozwijam swą kobiecą moc, czuję się bardziej spełniona niż kiedyś.

Krystyna ze stolicy

 

Regresja hipnotyczna

 Czym jest regresja? Regresja hipnotyczna to metoda polegająca na cofaniu się do poprzednich wcieleń. Regresja oznaczna cofanie się do przeszłości. Jest to jedna z najbardziej popularnych technik hipnozy, po którą często sięgają ludzie ciekawi siebie i świata, czy też ci, którzy rozwijają się duchowo.  Zaglądając się w głąb siebie, przekraczamy bramy czasu po to, aby jeszcze raz dotknąć dawnych, często hamujących…

Wcielenie w Egipcie i jego wpływ na obecne życie

portret reinkarnacyjny 1jpg

Podróżując w czasie dusza uczy się i często przenosi zgromadzoną przez siebie wiedzę do kolejnych wcieleń. Ten rysunek powstał na prośbę mego klienta, który podczas medytacji zobaczył wiele staroegipskich symboli. Najważniejszym z nich była widziana od dołu piramida. Piramidy są potężnymi portalami przez które Istoty z Innych Wymiarów dostawały się na Ziemię. Nie wszyscy z tych przybyszów byli pozytywnie nastawieni do Ziemian. Archonci - czyli niskowibracyni władcy Ziemi wykorzystywali ludzi o specjalnych umiejętnościach dla swych celów, zasilając się ich energią. Młody Kapłan naraził się swoim zwierzchnikom, kiedy odmówił przeciwstawiając się poddaniu takiej praktyki. Podczas planowanej inicjacji w piramidzie, jego energię mieli spijać Archonci. I choć stanął przeciwko całemu światu, będąc zastraszany i znieważany, szczęściem było to, że władzę przejął Echnaton - faraon pochodzący z Syriusza. Jednej z planet opiekuńczych dla Ziemi, jaki wyniósł go do roli swego doradcy. Symbol piramidy w obecnym życiu jest dla mojego klienta symbolem uwięzienia, wykorzystania i manipulacji, potrzebuje więc być uważny na to, gdy widzi piramidę w wizji, na obrazie, w filmie - za każdym razem zastawiając się, co taki symbol mu niesie? Dzięki czemu unikając tego, by jego energii nie przejmowali Archonci, jacy do tej pory są łasi na to by wysysać z nas Ziemian życiodajne światło i wikłać nas w strach, cierpienie, biedę.

27.08.2020  Wioletta Ewa Tuchowska

Wcielenie w Egipcie i jego wpływ na obecne życie

Podróżując w czasie dusza uczy się i często przenosi zgromadzoną przez siebie wiedzę do kolejnych wcieleń. Ten rysunek powstał na prośbę mego klienta, który podczas medytacji zobaczył wiele staroegipskich symboli. Najważniejszym z nich była widziana od dołu piramida. Piramidy są potężnymi portalami przez które Istoty z Innych Wymiarów dostawały się na Ziemię. Nie wszyscy z tych przybyszów byli pozytywnie nastawieni…

Opiekunowie Duchowi - Nasi Świetliści Przyjaciele

opiekunowie duchowi

Są przy nas w różnych okresach życia. Przepięknie jest widzieć jak przyprowadzają naszą duszę na ten świat podczas porodu. Te wizje są dla mnie niezwykle cenne. Są też, kiedy odchodzimy z Ziemi, pomagają w tym byśmy znów bezpiecznie wrócili do domu duszy. Wspierają naszą równowagę i pomagają w bolączkach.

Warto ich poznać i z nimi rozmawiać, warto poczuć ich obecność w różnych okresach, nie tylko tych trudnych, ale też w czasie kiedy płynie przez nas szczęście. Ponieważ, wtedy Świetlistych Istot jest przy nas bardzo wiele. Opiekunowie Duchowi nie muszą być naszymi Aniołami. Często sami określają się jako nasi Bracia i Siosty, którzy wcześniej się rozwinęli - osiagając to, co nazywamy na Ziemi oświeceniem. Dlatego teraz mogą nas wspierać i pomagać. Ten portret namalowałam dla wspaniałej kobiety do której odezwała się jej Świetlista Opiekunka. Jaka towarzyszyła jej w jednym z poprzednich żywotów, a teraz pojawiła się na prośbę Ilony i może z nią rozmwiać jeśli zajdzie taka potrzeba. Warto wiedzieć, że w czasie, kiedy mamy przednówek Ery Wodnika i my Ziemianie robimy się coraz bardziej samodzielni, nasi Świetliści Opiekunowie wspierają nas tylko na naszą wyraźną prośbę i czytelne zawołanie ich.

Wioletta Ewa Tuchowska 08.09.2020

Opiekunowie Duchowi - Nasi Świetliści Przyjaciele

Są przy nas w różnych okresach życia. Przepięknie jest widzieć jak przyprowadzają naszą duszę na ten świat podczas porodu. Te wizje są dla mnie niezwykle cenne. Są też, kiedy odchodzimy z Ziemi, pomagają w tym byśmy znów bezpiecznie wrócili do domu duszy. Wspierają naszą równowagę i pomagają w bolączkach. Warto ich poznać i z nimi rozmawiać, warto poczuć ich obecność…

Łysa Góra

Łyse Góry - od zawsze uważane były za miejsca spotkań niezwykłych kobiet, które odbywały na nich swe praktyki. Owiane tajemnicą rytuały, często zsynchronizowane z pełnią księżyca, wykonywane były często dla dobra całej społeczności. Dzięki ich praktykom, ludzie żyli spokojniej i szczęśliwiej, a społeczność omijały klęski i katastrofy.Takie wzniesienia nazywane były Łysymi Górami ponieważ ich szczyty często były wypalone, przez "kosmicznych przybyszów" - czyli meteoryty jakie spadały na te miejsca. Po uderzeniu meteorytu energia takich gór stawała się niezwykła i bardziej magnetyczna niż w innych miejscach. zjawisko te wykorzystywały czujące pole magnetyczne wiedźmy.  Ponieważ kiedy pojawia się większy magnetyzm łatwiej jest takich miejscach materializować swe marzenia.

118315578 330301478110154 3087976666856237544 n

Tęcza pojawiająca się w miejscach mocy jest sygnałem obecności Świetlanych Istot, jakich w takich przestrzeniach jest dużo.                                                       

Spotykające się na nich kobiety, mogły w czasie specjalnych rytuałów  łatwiej przyciągnąć marzenia o które prosiły. W miejscach mocy częściej pokazują się niezwykłe zjawiska i specjalne symbole jakie widać na zdjęciach. Moim symbolem są tęcze jakie zwykle towarzyszą mi podczas praktyk w rejonach o wyższych wibracjach. Takie i inne widoczne na zdjęciach znaki, są typowymi symbolami takiego miejsca.

Jedną z Polskich Łysych Gór - jest Góra Przedziwna w Iwoniczu Zdroju. Nazwano ją przedziwną ponieważ  spod niej wypływają uzdrawiające źródła wód mineralnych. Na jej szczycie rosną "widzące drzewa" na których pniach zarysowane są oczy. Atmosfera jaka tu panuje sprzyja wyciszeniu. Gdy wejdziemy w stan ciszy Góra ukazuje nam kolejne symbole, jakie mówią o tym, że wiele pokoleń kobiet wirowało właśnie tu w tanecznych pląsach. Jednym z takich symboli jest właśnie tańcząca kobieta jaką widzicie na  zdjęciu pnia strzelistego drzewa.

118194673 2734075316827497 40775364992241325 n

Oczy oraz tancerka na pniu drzewa, tak natura oznaczyła to miejsce jako miejsce szczególnych praktyk.

Warto jest wybrać się na jedną z Łysych Gór, by poczuć jak natura opowiada na niej pradawne historie. Pobyć w łączności z mądrością kobiet jakie tu praktykowały a o jakiej śpiewają tu drzewa. Tak łatwo w takich miejscach doświadczać magii rzeczywistości i sycić się bogactwem szczegolnej roślinności jaka rośnie w takich miejscach znacznie większa i bardziej różnorodna niż w innych.

Ludowe opowieści mówiły o tym, że podczas sabatów kobiety latają na miotłach. Jest w tym odrobina prawdy, ponieważ latanie na miotłach to lewitacja na energii seksualnej, wypływającej z czakry podstawy/ inaczej czakry korzenia, która wyglądem przypomina wypływająca z pomiędzy nóg miotłę. Taka spontaniczna lewitacja mogła przydażyć się w transie w miejscach w których siła magnetyczna Mamy Ziemi jest szczególnie duża. Widzący to prości ludzie, obserwowali rozbłyskującą między nogami wznoszącej się ponad powierzchnią kobiety energię uznając ją za miotłę.

118382571 330345314780297 3263103048928258635 n

Na Łysej Górze są symbole Kobiecego Łona i Zwierząt Mocy.

Osobiście na Górze Przedziwnej doświadczyłam przeniesienia w czasie, widząc jak niesamowicie tańczyły i śpiewały praktykujące nań kobiety. Ter wewnętrzny rytm dlugo mnnie potem prowadził. Gdy byliśmy tam z grupą podczas warsztatu "Zioła i Miejsca Mocy" uczestnicy zsynchronizowani się z tym miejscem, widząc w nich wiele ważnych znaków. Iwonicka Łysa Góra jest portalem prowadzącym do Świetlistych Krain. Tak jak w wielu innych miejscach są na niej wrota przenoszące nas do Słowiańskiej Shambhali - krainy w której żyją Istoty Opiekuńcze Ziemi. Czytaj więcej o Shambhali. Ale w takim miejscu doświadczamy też wielu osobistych wizji i spotkań. Przychodzą do nas Anioły i Duchy Opiekuńcze Przyrody. Jeśli się w nie wsłuchamy się w historie snute przez "Widzące Drzewa", opowiedzą o tym kto na tej górze bywał. Ponieważ drzewa  mają znakomitą pamięć i rozpoznają nasze dusze mogą nam opowiedzieć jaka była nasza historia w tym miejscu. Tego dowiadywali się uczestnicy warsztatów. Warto wybrać się na taką górę, by doświadczać swej duszy głębiej, patrzeć z Przestrzeni Serca i Trzeciego Oka. W takich miejscach czakry uaktywniają się a pole energetyczne człowieka naturalnie się harmonizuje a my wracamy do stanu równowagi. 

 Wioletta Ewa Tuchowska - 26.08.2020 r.

 

Łysa Góra

Łyse Góry - od zawsze uważane były za miejsca spotkań niezwykłych kobiet, które odbywały na nich swe praktyki. Owiane tajemnicą rytuały, często zsynchronizowane z pełnią księżyca, wykonywane były często dla dobra całej społeczności. Dzięki ich praktykom, ludzie żyli spokojniej i szczęśliwiej, a społeczność omijały klęski i katastrofy.Takie wzniesienia nazywane były Łysymi Górami ponieważ ich szczyty często były wypalone, przez "kosmicznych…

Przygarnięty ptak - opowieść o regeneracji duszy

103058d4 5466 4b5d a561 3e61927dd020

Dusza lubi szybować, dlatego sybolami duszy są latające ptaki. Ich podniebne loty odzwierciedlają wolność i ruch jakiego dusza potrzebuje, by poczuć swobodę i brak ograniczeń. Kiedy żyjemy pełną piersią, tworzymy, doświadczamy szczęścia dusza otwiera nas na kolejne poziomy świadomości, czy doświadczania piękna istnienia.

Przygarnięty ptak - opowieść o regeneracji duszy

Dusza lubi szybować, dlatego sybolami duszy są latające ptaki. Ich podniebne loty odzwierciedlają wolność i ruch jakiego dusza potrzebuje, by poczuć swobodę i brak ograniczeń. Kiedy żyjemy pełną piersią, tworzymy, doświadczamy szczęścia dusza otwiera nas na kolejne poziomy świadomości, czy doświadczania piękna istnienia.

Portret i przekaz Anioła dla Małgorzaty Rozenek

Portret i przekaz Anioła dla Małgorzaty Rozenek

Rytuały Oczyszczające, Kamertony.

Portret i przekaz Anioła dla Małgorzaty Rozenek

Portret i przekaz Anioła dla Małgorzaty Rozenek Rytuały Oczyszczające, Kamertony.

Świadomość Serca a Praktyki w Miejscach Mocy

Świadomość serca a praktyki w miejscach mocy

 

Świadomość Serca a Praktyki w Miejscach Mocy

Świadomość serca a praktyki w miejscach mocy  

Portret duszy dziecka w łonie

Zamówiony na prośbę jego świadomej mamy jaka potrzebuje już teraz czuję potrzebę poznania niezwykłego potencjału tej małej istotki.

swiadomosc serca

Portret duszy dziecka w łonie

Zamówiony na prośbę jego świadomej mamy jaka potrzebuje już teraz czuję potrzebę poznania niezwykłego potencjału tej małej istotki.

Portret Duszy

Portret wykonany dla jednej z moich rozwijających się w świetle klientek. Dusza jest piękna i pełna niezwykłości.

portret duszy1

Portret Duszy

Portret wykonany dla jednej z moich rozwijających się w świetle klientek. Dusza jest piękna i pełna niezwykłości.
Strona 1 z 2
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje.