Imamiah - Anioł Ery Wodnika, panuje w dn: 8-12.12.2020

Imamiah

Imamiah jest czwartym Aniołem Chóru Księstw. Należy do kręgu Kosmicznych Wyzwolicieli.

Krąg ten zaczął aktywizować się w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy Matka Ziemia zainicjowała proces przejścia do Ery Wodnika.W ten wieloletni i wieloetapowy plan zaangażowała się duża ilość członków Świetlanej Rodziny, do której oprócz Aniołów należą też Wniebowstąpieni Mistrzowie, Oświeceni, Strażnicy Świata Przyrody. Wszystkie te Istoty włączyły się w pomoc w przejściu Ziemi do nowego wymiaru. W tym procesie Imamiah pełni rolę strażnika prawdy oraz wolności. Pod  jego skrzydłami zawsze znajdą schronienie osoby głoszące nową świadomość i wspierające ludzkość w wyzwalaniu się z programu cierpienia, czy bycia ofiarą. Proszące go osoby chroni przed przemocą, otula swymi skrzydłami osoby społecznie niedostosowane.

Imamiah - Anioł przyjaciel wyzwolicieli i ludzi świadomych

Jest przyjacielem filozofów i idealistów, niesie siłę reformatorom. Obdarza siłą w dążeniu do celu ludzi prawych i oświeconych mądrością, czy dobrocią. Od zarania dziejów chroni żle traktowanych a zwłaszcza niesłusznie skazanych, dając im nadzieję. Osoby będące w potrzebie wspiera siłą fizyczną i umysłową dla osiągnięcia celów. Broni też przed dostępem do niskich wibracji, dając mądrość jaka pomaga utrzymywać wewnętrzną równowagę w pracy nad emocjami. Warto się do niego zwracać, kiedy stajemy się gniewni. Daje odwagę, by realizować swe cele. Jako Kosmiczny Obrońca ochrania ludzi posiadających życiową misję oraz wyższy cel do spełnienia. Pomaga śmiało i cierpliwie stawiać czoła problemom.

Anioł Podróży i Miejsc Mocy

Odkrywa świat przed ludźmi ciekawymi. Pokazuje uroki nieznanych miejsc, zaś gdy się do niego zwrócimy prowadzi nas także w miejsca mocy, często znajdujące się w miejscu którego nie znaleźli byśmy. Pomaga modlić się w naturza pokazując jej najstarsze sanktuaria np. święte drzewa, czy studnie. Zapewnia także ochronę w podróży, czy łagodne przejście długich i męczących wojaży. Jego ochronie można polecić samoloty, statki, łodzie.

Imamiah otwiera Wrota Niebios w dniach: 8 - 12. grudnia.

Tak więc sprowadza na świat osoby urodzone w tych dniach i szczególnie sprzyja swoim podopiecznym przez całe ich życie. Dając im siłę, przedsiębiorczość, radość życia. Jego podopieczni cechują się wrodzoną sprawiedliwością i otwartym umysłem. Mają łatwość wypowiedania się i bronienia słabszych i udręczonych. Są osobami emocjonalnymi, ale chętnie szlifują swój charakter i z biegiem życia stają się ostoją spokoju i równowagi. Życzliwi oraz otwarci chętnie się uczą a ich mądrość życiowa pomaga rozwiązywać problemy wielu osób. Urodzeni pod skrzydłami Imamiaha chętnie podróżują i poznają krainy duchowe. Jako osoby silne oraz wrażliwe wewnętrznie często wybierają profesje związane z pomocą innym, czy też zarządzaniem grupą, podróżami.

Do zadań Anioła Imamiaha należą:

- uwalnianie od trudów szarego i pozbawionego sensu życia,

- umożliwia odnalezienie Boskiego Światła,

- ochrona osób wrażliwych i niedostrojonych do twardych reguł życia,

- pomoc w wyjsciu z opresji i wyciągnięciu właściwych wniosków z niego,

- wsparcie idealistów, filozofów, reformatorów w dotarciu do celu,

- opiekuje się więźniami zwłaszczaa ukaranymi w walce o wolność,

- broni przed dostępem do negatywnych energii,

- wspiera w pracy nad emocjami i rozwoju inteligencji emocjonalnej,

- chroni od depresji i pomaga redukować stres,

- jest aniołem podróży,

- wspiera wolność i szczęście.

 

Afirmacje Anioła Imamiaha

Moje życie jest wspaniałą podróżą w której prowadzi mnie Anioł Imamiah.

Ja ( podaj pełne imię) akceptuję siebie i wszystkie swoje emocje.

Wiedziona/y Boskim Przekazem każdego dnia wybieram jak chcę żyć i co robić.

 

Jeśli chcesz poznać osobistą modlitwę Anioła Imamiaha dla Ciebie zadzwoń.

 

RYTUAŁ UWOLNIENIA SIĘ OD NISKICH WIBRACJI

1. Włącz dynamiczną muzykę, która pomoże ci wejść w stan intensywnych emocji czy uświadomić sobie ciężar jakiego chcesz się pozbyć.

2. Weź kartkę papieru i kolorowe kredki i zacznij energicznie malować, to czego chcesz się pozbyć. NIe zastanawiaj się nad tym, co malujesz, po prostu szybko i intuicyjnie wybieraj kolory i ekspresyjnie maluj do czasu, kiedy emocje opadną. Dobrze jeśli możesz poczuć wtedy w sobie więcej przestrzeni czy głębiej nabrać oddechu. Dopiero wtedy przyjrzyj się temu, co powstało. Symbolika może ci sporo powiedzieć, ale formy abstrakcyjne też nie są gorsze. Symboliczne podpowiedzi mogą zwrócić uwae na przyczynę twoich napięć i źródło negatywnych wibracji.

3. Następnie zapal fioletową świecę i zwróć się do Anioła Imamiaha, następującymi słowami: " Imamiahu proszę  Cię o uwolnienie mnie od niskich częstotliwości, zaprzątajacych mój umysł. Tobie je oddaję i Twej opiece powierzam". Po czym spal kartkę a zedbrany popiół wysyp na ziemię pod twym domem, by posłużył jako wzmocnienie nowego życia mówiąc: " Imamiahu Tobie ten popiół powierzam, spraw aby prochy tego co mnie truło zasiliło Ziemię, przyczyniając się do rozwoju nowego życia. Po tych słowach wyobraź sobie jak z prochów pod oknem wyrastają piękne kwiaty. Na koniec podziękuj Aniołowi kłaniając się przed nim a potem poczuj jak odchodzi do swego świata.

Imamiah - Anioł Ery Wodnika, panuje w dn: 8-12.12.2020

Imamiah jest czwartym Aniołem Chóru Księstw. Należy do kręgu Kosmicznych Wyzwolicieli. Krąg ten zaczął aktywizować się w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy Matka Ziemia zainicjowała proces przejścia do Ery Wodnika.W ten wieloletni i wieloetapowy plan zaangażowała się duża ilość członków Świetlanej Rodziny, do której oprócz Aniołów należą też Wniebowstąpieni Mistrzowie, Oświeceni, Strażnicy Świata Przyrody. Wszystkie te Istoty włączyły się w…

Andrzejkowe wróżby i rytuały

z10731904VAndrzejki

Andrzejki to czas lania wosku,zabaw i wróżb.

Czas w którym możemy się przyjrzeć temu co przyniesie los. Andrzejkowa noc oraz kilka dni przed oraz po Andrzejkach to dni w których otwarte portale Niebios, sprzyjają przeprowadzaniu rytuałów dzięki którym wykreujemy miłość, obfitość oraz przychylność losu. Warto wspomnieć, że wszystkie Andrzejkowe praktyki wspiera panujący w tych dniach Jowisz - planeta szczęścia, radości, podróży i witalności. Ze względu na sytuację w jakiej znalazła się Ziemia i cała ludzkość, w tym roku praktyki RODZENIA NOWEGO, LEPSZEGO ŚWIATA są szczególnie ważne. Wiadomo przecież, że kiedy lepiej jest nam to nasza pozytywna energia rozsiewa się wokoło tworząc piękniejszą rzeczywistość.

W dniach: 28.11 - 9.12.2020 zapraszam na :

- andrzejkowe wróżby,

- rytuały miłosne i numerolgię dla singli oraz par,

- portret reinkarnacyjny - jaki pomoże sprawdzić co was łączyło i co możecie zrobić, by mieć ze sobą harmonijny związek. Więcej - kliknij tu ,

- portret duszy - mówiący o Twych predyspozycjach i podróży przez Wszechświat. Kliknij tu,

- portret i przekaz Anioła Opiekuńczego. Poczytaj tu ,

- sesje antytelegonii - neutralizacji połączeń z dawnymi partnerami, dzięki której wzmocnisz swą witalność oraz szansę osiągnięcia sukcesów w każdej dziedzinie,

- sesje mocy kobiecej. Poczytaj więcej,

- sesje tantry. Więcej czytaj tu.

Wszystkie sesje mają czarodziejsko obniżoną cenę. Więcej o sesjach jakie prowadzę na mistycznabrama.net

Zachęcam także do lektury tekstu : Mieszka w Tobie Wiedźma czy Czarownica? Kliknij tu.

kobieta 1

Wioletta Ewa Tuchowska

 

 

Andrzejkowe wróżby i rytuały

Andrzejki to czas lania wosku,zabaw i wróżb. Czas w którym możemy się przyjrzeć temu co przyniesie los. Andrzejkowa noc oraz kilka dni przed oraz po Andrzejkach to dni w których otwarte portale Niebios, sprzyjają przeprowadzaniu rytuałów dzięki którym wykreujemy miłość, obfitość oraz przychylność losu. Warto wspomnieć, że wszystkie Andrzejkowe praktyki wspiera panujący w tych dniach Jowisz - planeta szczęścia, radości,…

Mieszka w Tobie wiedźma czy czarownica?

1379473 10201959772146043 381214703 n

16.11 jest Dniem Wiedźmy.

Od starożytności w tym dniu czczono Hekate opiekunkę magii na której cześć właśnie 16 listopada zostawiano ciasto oraz wino na rozstajach dróg. Ten dzień jest idealny na prognozowanie przyszłości czy wróżby. Samo określenie wiedźma w naszym języku jest niejednoznaczne potocznie "starą wiedźmą" określano złośliwą kobietę. Dopiero od niedawna słowo wiedźma wróciło do swego pradawnego znaczenia i oznacza kobietę jaka niesie ze sobą mądrość wewnętrznej wiedzy. Tradycyjnie wiedźmami nazywano kobiety dojrzałe, zwykle po menopauzie, takie kobiety wywiązały się już ze swej roli rodzinnej. Miały doświadczenie, wewnętrzną mądrość często też cieszyły się uznaniem społecznym pomagając ludziom. Ponieważ służyły radami w trudnych sytuacjach a często znały się na sztuce leczenia, czy odbierały porody.  Bywa, że wiedźmy mylone są z czarownicami. Ich rola różni się jednak znacząco. Czarownice zajmowały się magią rytualną, rzucały czary i uroki. Za młodu wabiły urokiem seksualnym i wykorzystywały mężczyzn dla własnej przyjemności, czy korzyści materialnych. Będąc zaprzedane złu jak dzisiejsi profesjonalni specjaliści do spraw manipulacji, koncentrowały się na egoistycznych celach. Choć słynęły z namiętności, prawdziwą miłością otaczać mogły jedynie swoje potomstwo a znacznie rzadzej rodzinę a nigdy swoich patrnerów. Wiedźmy, jakie zdawały sobie sprawę  z tego, że to co wysyłamy wraca do nas zwielokrotnione i skutecznie unikały manipulacji i wykorzystywania innych z jakiej słynęły czarownice. Obdarzone wysoką świadomością wiedźmy wiedziały, że takie działania są niemoralne, ale i też nie opłacalne. Dlatego w baśniach zywkle giną czarownice w ogniu, co symbolizuje spalający je ogień pożądliwości czyli moc niszczącej chciwe osoby energii kundalini. Czyli najbardziej tajemniczej energii związanej z aktywnością dwóch pierwszych czakr, jaka potrafi dawać nieograniczoną moc, wywoływać fenomeny typu lewitacja - jaką często przypisywano czarownicą, ale też zabijać osoby niegodziwe, gdy jest nadużywana. 

Jakie cechy niesie w sobie współczesna wiedźma?

Wiedźma to mądra kobieta.

Każda tego typu kobieta używa zarówno umysłu logicznego i analitycznego, potrafi łączyć wiedzę naukową z intuicyjnymi podpowiedziami duszy. Czerpie z wielu źródeł a jeśli potrzebuje znaleźć rozwiązanie nie waha się oddawać bez reszty swej pasji poszukiwania prawdy. Wiedźmy potrafią być tajemnicze i pilnie strzec sekretów swej wiedzy przed niewłaściwymi osobami i szczerze wspierać tych jacy mają serce na dłoni. Wiedźma korzysta z dobytku naukowego, ale często cenniejsza jest dla niej mądrość serca i wewnętrzny przekaz jaki zdobywała przez wiele kolejnych inkarnacji. Bardzo często wiedźma ma też właściwą linię rodową jej ciotkami, babkami były uzdrowicielki, zielarki, szeptuchy, czy też innego typu kobiety mocy.

Wiedźma potrzebuje kontaktu z naturą, tak jak powietrza.

Od zarania dziejów kobiety jakie rozwijały w sobie cechy wiedźm obcowały na codzień z naturą jaka jest dla nich wyjątkowo karmiąca. Łączność z Mamą Ziemią rozwijała i wzmacaniała nadprzyrodzone zdolności wiedźm takie jak dar uzdrawiania, czy przewydywania przyszłości. Wsłuchując się w głosy duchów przyrody wiedźmy, uczyły się nietypowych właściwości ziół oraz minerałów - dzięki którym tworzyły cennne lecznicze preparaty.

Zwierzęta mocy to przyjaciele wiedźm.

Żywa komunikacja z naturą strzegła wiedźmy przed niebezpieczeństwami. Do ich chat często przychodzili ludzie schorowani, czy też psychicznie wyczerpani, jakich niska energia miała wpływ na witalność wiedźm. Dlatego otaczały się one ochronnymi ziołami i mienrałami, ale też w ich domach mieszkały czarne koty, czy kruki, cehujące sie odmienną polaryzacją energetyczną. Zwierzęta te po prostu żywiły się niskimi częstotliwościami, czyniąc swe Panie silnymi i bezpiecznymi. Do innych znanych zwięrząt opiekuńczych wiedźm należą ropuchy, żaby, węże oraz nietoperze.

Wiedźma widzi i czuje więcej niż inni.

Jej naturalną zdolnością jest umiejętność czytania między wierszami, jako dobra obserwatorka bacznie zwraca uwagę na to co ulotne np. mowę ciała, tonację głosu. Z tych sygnałów jest w stanie odkodować nie tylko informacje o statnie emocji danej osoby, ale też umie wywnioskować jaki jest stan jej zdrowia i ducha danej osoby. Mądrość wieźmy wyraża się w tym, że przekazuje proszącej o wsparcie osobie informacje jakie jest ona gotowa przyjąć. Często korzystając z metod nieszablonowych dzięki którym przekracza lęk, stres, ale i znacznie szybciej uczy proszącą ją o pomoc osobę.

Wiedźma to kobieta niezależna.

Tego typu kobiety nie zawsze były bogate, ale zawsze potrafiły zadbać o to, by nie być zależnymi od mężów czy ojców. Choć często były obiektami zazdrości, wiedziały, że ich przeznaczeniem jest wolność. Jako kobiety mądre potrafiły żyć na godnym poziomie, choć w trudnych czasach nie rzadko płaciły życiem za swą ponadprzeciętną wiedzę i dążenie do niezależności. Ich twórcza natura w ciężkich czasach pomagała im gotować smaczne strawy z nietypowych roślin, np. zupę czy chipsy z pokrzywy.

Wiedźmy to kobiety długowieczne, witalne i często wyglądające znacznie młodziej.

Wiedźmy pełnymi garściami czerpią z mocy natury. Znają odmładzające właściwości ziół, potrafią korzystać z mocy żywiołów. Często wykorzystują najprostsze metody np. bieganie po porannej rosie, kąpiele w ożywczej źródlanej wodzie, śpiew i taniec przy ognisku. Co daje im lepszą odporność. Mając mocny charakter, potrafią odstraszać od siebie niechcianych gości i nie udzielać porad kiedy są w gorszej formie. Z racji na wysoką witalność do późnych lat wiedżmy często są postrzegane jako temperamentne i atrakcyjne seksualnie kobiety. W przeciwieństwie do czarownic nie wykorzystują one jednak swego ognistego czaru do manipulacji płcią przeciwną, czy też robienia dużych interesów. Wiedząc jak łatwo zabrudzić swe pole energetyczne przypadkowymi kontaktami seksualnymi, wybierają partnerów świadomie.

Moc wiedźmy jest mocą serca.

Choć nierzadko wiedźmy postrzegane są jako oryginalne czy kontrowersyjne prawdziwą siłą wiedźmy jest moc serca. Potrafią one okazać je nawet, kiedy same są w gorszej formie. Mają one też wewnętrzną sprawiedliwość a dzięki dobrej intuicji doskonale rozróżniają komu należy pomagać a komu jej odmówić, dzięki czemu nie tracą czasu na toksyczne osoby.

Wiedżmy to kobiety jakich nie oszczędza życie.

Proces kształtowania się osobowości wiedźmy jest żmudny oraz długi, często taką inkarnację wybierają doświadczone i stare dusze. Od dzieciństwa młoda wiedźma poddawana jest licznym próbom, czesto rodzi się w domu przepełnionym sytuacjami trudnymi i traumatycznymi. Jeśli wyciąga ze swej przeszłości prawidłowe wnioski, te cenne lekcje służą jej jako podpora we wspieraniu ludzi. Wiedźmy często wybierają profesje koncentrujące się na pomocy są lekarzami, zielarkami, psychologami, pedagogami, fizjoterapeutkami, opiekunkami społecznymi, uzdrowicielkami, czy też różnego rodzaju działaczkami społecznymi. Rzadko jednak tego typu kobiety prą ku karierze, koncentrują się na awansach w koroporacjach - do których tendencje mają raczej współczesne czarownice. Mając wysokie poczucie własnej godności wieźmy pojmują, że spotka je to na co same zapracują, a więc zaszczyty są ich udziałem, ponieważ dobro wraca. Pełnię dojrzałości osiąga wieźma po menopauzie, nie tylko dlatego, że jej dzieci są już wtedy dorosłe a sytuacja życiowa stabilna. Kiedy z kobiety przestaje płynąć krew miesięczna, wiedźma kanalizuje ogromną ilość dodatkowej energii w ciele co, pogłębia jej naturalne zdolności. 

Wiele z nas może rozwinąć w sobie wiedźmę nawet jeśli nie ma wielopokoleniowej linni rodowej czy nie skończyło kursów ezoterycznych. Moc wiedźmy jest bowiem częścią mocy każdej z nas i mieszka w nas ona tak samo jak delikatna dziewczyna, szczodra matka, czy zmysłowa kreatorka. To od nas zależy jaką z tych części w sobie rozwiniemy.

Wioletta Ewa Tuchowska  24.11.2020

Mieszka w Tobie wiedźma czy czarownica?

16.11 jest Dniem Wiedźmy. Od starożytności w tym dniu czczono Hekate opiekunkę magii na której cześć właśnie 16 listopada zostawiano ciasto oraz wino na rozstajach dróg. Ten dzień jest idealny na prognozowanie przyszłości czy wróżby. Samo określenie wiedźma w naszym języku jest niejednoznaczne potocznie "starą wiedźmą" określano złośliwą kobietę. Dopiero od niedawna słowo wiedźma wróciło do swego pradawnego znaczenia i…

Nowa matryca Mamy Ziemi

niebieskaplaneta

17.10.2020  przyszedł do mnie taki przekaz od Mamy Ziemi

Moje dzieci, wiecie że zmieniam i rozświetlam starając się oczyścić z mroku jaki nakładają systemy. Proszę was wesprzyjcie mnie, ma siatka jaką pieczołowicie odbudowuję wraz z Duchami Ziemi jest nieustannie naruszana. Wielu z was już przebudziło się czując jak emituję z siebie potężne światło. W sercach wielu z was płynie już ten ożywczy strumień zestrojony z prawdziwą jakością jaką was obdarowuję. Mimo zakłóceń jakie tworzą sztuczne satelity oraz działania matrixa – Niebiańskie Światło dociera do tych, jacy go potrzebują.

Moja siatka nie wspiera się już z wielu miejsc kultu z których przekierowywano ją na program cierpienia, jakiego ja wasza Mama nigdy nie wspierałam. Przychodzi teraz czas byście budowali nowe matryce w was, uświadamiali swe siosty i braci o potrzebie życia w wolności serc.

Nowa Matryca MMM Miłość - Mądrość - Moc ma scalić światło waszych dusz. Dotychczas była ona podwójną MM - co tłumaczono jako Materia Mater możecie to zrobić koncentrując się na sercu i śpiewając: Aaaa, zbudzona Gaja zbudzona/y ja. Światło mnie zewsząd okala.

Jeśli nie otworzyliście jeszcze swej czakry gardła, po prostu koncentrujcie sie na tym, że światło waszego serca jest połączone ze mną przez stabilne korzenie wypływające z waszego ciała do mego łona. Ta pępowina karmi was i otwiera na nowe, niechaj wasze światlo wypływa strumieniem z serca. Ono roświetla I chroni was, ale też rozjaśnia mroki jakie rozpuszczają się w nim. Gdy zbudujesz stabilną lączność ze mną, światła płynącego przez Ciebie nic nie zatrzyma.

Mama Ziemia

Komentarz :

Ziemia budzi się a wraz z nią budzą się jej Opiekuńcze Duchy. Śpiący Rycerz na Giewoncie zaczął budzić się już wiele lat temu. I choć usta cały czas pieczętuje mu krzyż, co utrudnia Duchowi Gór przemówienie odzywa się. Kilka lat temu w okolicach Ojcowa prowadziłam praktykę w ktorej budziliśmy Śpiących Rycerzy, strażników świetlistych krain w jakich pramatki prządki pomagają nam utkać nowy, dobry los. Ziemia zwraca się do nas z prośbą o śpiew płynący z serca jaki skutecznie rozpuszcza ciemność i strach kreowany przez matrix. Bądźmy w tym przepływie serca. Dokarmiajmy tej jesieni to, co uspokaja i raduje serce. Ghandi biernym oporem pokonał imperium brytyjskie. My możemy rozpusciść mroki niskich wibracji, zmieniając je w jasność.

Wioletta Ewa Tuchowska

Nowa matryca Mamy Ziemi

17.10.2020  przyszedł do mnie taki przekaz od Mamy Ziemi Moje dzieci, wiecie że zmieniam i rozświetlam starając się oczyścić z mroku jaki nakładają systemy. Proszę was wesprzyjcie mnie, ma siatka jaką pieczołowicie odbudowuję wraz z Duchami Ziemi jest nieustannie naruszana. Wielu z was już przebudziło się czując jak emituję z siebie potężne światło. W sercach wielu z was płynie już…

Przewodniczka Duchowa malowana sercem

anioł 10.2020

To co wypływa z serca, rodzi piękne i szczere owoce. Oto Przewodniczka Duchowa namalowana na prośbę dojrzałej kobiety, jaka dodaje wiary w mądrość i miłość swej dojrzałej podopiecznej. Jej słowa ukoiły ją i wyciszyły. Warto jest wsłuchać się w przekaz Istot Opiekuńczych jakie towarzyszą nam cały czas w każdym okresie życia.

Przewodniczka Duchowa malowana sercem

To co wypływa z serca, rodzi piękne i szczere owoce. Oto Przewodniczka Duchowa namalowana na prośbę dojrzałej kobiety, jaka dodaje wiary w mądrość i miłość swej dojrzałej podopiecznej. Jej słowa ukoiły ją i wyciszyły. Warto jest wsłuchać się w przekaz Istot Opiekuńczych jakie towarzyszą nam cały czas w każdym okresie życia.

Regresja hipnotyczna

hipnoza003 regres

 Czym jest regresja?

Regresja hipnotyczna to metoda polegająca na cofaniu się do poprzednich wcieleń. Regresja oznaczna cofanie się do przeszłości. Jest to jedna z najbardziej popularnych technik hipnozy, po którą często sięgają ludzie ciekawi siebie i świata, czy też ci, którzy rozwijają się duchowo.  Zaglądając się w głąb siebie, przekraczamy bramy czasu po to, aby jeszcze raz dotknąć dawnych, często hamujących nas w obecnym życiu wzroców, czy emocji. Robi się to po to,by ostatecznie się z nich wyzwolić.  I choć u nas z potwierdzaniem reinkarnacji bywa różnie. W krajach w jakich reinkranacja jest bardziej popularna, jest wiele świadomych osób jakie potwierdzają swe poprzednie żywoty w innych miejscach i ich wpływ na obecną inkarnację. Niewątpliwym przywilejem regresji jest to, że obrazy z naszych poprzednich "wcieleń" są związane z naszymi obecnymi doświadczeniami.

Czego możesz się spodziewać po regresie/ podróży w poprzednie wcielenia?

Przekraczając bramy czasu możesz obejrzeć i poczuć ciekawą opowieść. Często jest ona inspirująca. Zmieniają się czasy, otoczenie, ale w różnych swoich żywotach spotykamy tych samych ludzi, chociaż zmieniają się ich oblicza i role jakie pełnią w naszym życiu. Spoglądając na nich w czasie hipnozy możemy przekonać się, kim aktualnie są w tym naszym życiu. Czy też potwierdzić dlaczego relacja z nimi jest dla nas ważna?

Podróż w poprzednie wcielenia bywa przeżyciem emocjonalnym. Emocje pojawiają się w regresji, by wyzwolić nas od ograniczających nas w obecnym życiu wzroców. Dobra wiadomość jest taka, że podczas sesji sam zmienić scenariusz dawnego życia. Tak, by odmienić przeszłość i zasiać ziarno szczęścia na przyszłość. Dzieje się tak, ponieważ w odmiennym stanie świadomości jesteśmy bardziej otwarci na pozytywne zmiany. Regres jest więc dobrą możliwością na afirmowanie nowej rzeczywistości. Co przekłada się na pozytywne zmiany w życiu.

Dla kogo dedykowana jest regresja hipnotyczna?

Regresja jest formą sesji korzystną dla osób wewnętrznie ugruntowanych. Dla osób, które bywają np. nadmiernie napięte, lękliwe, czy nerwowe formą zdecydowanie bardziej efektywną jest Portret Reinkarnacyjny, czy czakroterapia oraz inne formy sesji. Każdy z nas jest indywidualnością, dlatego staram się porozmawiać z osobą przed sesją, by jak najlepiej zrozumieć jej potrzeby. Regresję można włączyć na odpowiednim etapie wewnętrznej przemiany, która dokonuje się w trakcie sesji.

Czytaj więcej o Portrecie Reinkarnacyjnym.

Portret reinkarnacyjny + podróż w poprzednie wcielenia.

Należy do moich ulubionych sesji. Sesja często inspirowana jest rozmową z klientem, czy wizytą w miejscu z którym czujemy się szczególnie związani. Zdarza się też, że sesję inicjuje spotkanie człowieka z którym czujemy szczególne połączenie, zastanawiając się czy jest naszą duchową połówką? Czasem wejście w poprzednie wcielenia jest potrzebą chwili, wynika z tego, co poruszamy na sesji. Podczas sesji najpierw maluję portret reinkarnacyjny. Rysunek powstaje w wyniku czytania twej duszy (czyli informacji zapisanych w polu energetycznym). Następnie interpretuję to, co jest ważne, by poprowadzić cię w podróż do innej rzeczywistości. Byś samodzielnie doświadczał swej opowieści. Jeśli jest taka potrzeba usuwamy stare, blokujące cię kody ( np. odrzucenia czy cierpienia), byś mógł otworzyć się na nową i lepszą drogę życia. Takie medytacyjne podróże są bardzo inspirujące, doświadczające ich osoby wychodzą ze spotkania wewnętrznie wzbogacone i pełne energii. 

Wioletta Ewa Tuchowska - WELLA
 
Opinie:

Przyszłam do Wioli popracować nad swymi relacjami i choć interesowały mnie różne metody nie byłam specjalnie nastawiona na to, że będę zaglądać w dawne wcielenia. Podczas jednej z sesji okazało się, że mam zdolności szamańskie jakimi posługiwałam się w poprzednich wcieleniach. Tak zaczęła się moja nowa przygoda. Okazało się, że podczas medytacji mogę swobodnie wchodzić w poprzednie wcielenia i odkrywać to, co tak ograniczało moje obecne życie. Kiedy poznawałam osobę, prosiłam Wiolę, by narysowała nasze dawne połączenie a potem ona prowadziła mnie w piękną podróż, dzięki kórej odkrywałam całą naszą historię i to dlaczego w teraz czuje poznanym człowiekiem? Dobrze, że dzięki metodą jakie stosuje Wiola, można żyć prościej i nie marnować czasu na niekończące powtarzenie się tym, czego już tak doświadczaliśmy a utrudniało nam życie. Rozwijam swą kobiecą moc, czuję się bardziej spełniona niż kiedyś.

Krystyna ze stolicy

 

Regresja hipnotyczna

 Czym jest regresja? Regresja hipnotyczna to metoda polegająca na cofaniu się do poprzednich wcieleń. Regresja oznaczna cofanie się do przeszłości. Jest to jedna z najbardziej popularnych technik hipnozy, po którą często sięgają ludzie ciekawi siebie i świata, czy też ci, którzy rozwijają się duchowo.  Zaglądając się w głąb siebie, przekraczamy bramy czasu po to, aby jeszcze raz dotknąć dawnych, często hamujących…

Wcielenie w Egipcie i jego wpływ na obecne życie

portret reinkarnacyjny 1jpg

Podróżując w czasie dusza uczy się i często przenosi zgromadzoną przez siebie wiedzę do kolejnych wcieleń. Ten rysunek powstał na prośbę mego klienta, który podczas medytacji zobaczył wiele staroegipskich symboli. Najważniejszym z nich była widziana od dołu piramida. Piramidy są potężnymi portalami przez które Istoty z Innych Wymiarów dostawały się na Ziemię. Nie wszyscy z tych przybyszów byli pozytywnie nastawieni do Ziemian. Archonci - czyli niskowibracyni władcy Ziemi wykorzystywali ludzi o specjalnych umiejętnościach dla swych celów, zasilając się ich energią. Młody Kapłan naraził się swoim zwierzchnikom, kiedy odmówił przeciwstawiając się poddaniu takiej praktyki. Podczas planowanej inicjacji w piramidzie, jego energię mieli spijać Archonci. I choć stanął przeciwko całemu światu, będąc zastraszany i znieważany, szczęściem było to, że władzę przejął Echnaton - faraon pochodzący z Syriusza. Jednej z planet opiekuńczych dla Ziemi, jaki wyniósł go do roli swego doradcy. Symbol piramidy w obecnym życiu jest dla mojego klienta symbolem uwięzienia, wykorzystania i manipulacji, potrzebuje więc być uważny na to, gdy widzi piramidę w wizji, na obrazie, w filmie - za każdym razem zastawiając się, co taki symbol mu niesie? Dzięki czemu unikając tego, by jego energii nie przejmowali Archonci, jacy do tej pory są łasi na to by wysysać z nas Ziemian życiodajne światło i wikłać nas w strach, cierpienie, biedę.

27.08.2020  Wioletta Ewa Tuchowska

Wcielenie w Egipcie i jego wpływ na obecne życie

Podróżując w czasie dusza uczy się i często przenosi zgromadzoną przez siebie wiedzę do kolejnych wcieleń. Ten rysunek powstał na prośbę mego klienta, który podczas medytacji zobaczył wiele staroegipskich symboli. Najważniejszym z nich była widziana od dołu piramida. Piramidy są potężnymi portalami przez które Istoty z Innych Wymiarów dostawały się na Ziemię. Nie wszyscy z tych przybyszów byli pozytywnie nastawieni…

Opiekunowie Duchowi - Nasi Świetliści Przyjaciele

opiekunowie duchowi

Są przy nas w różnych okresach życia. Przepięknie jest widzieć jak przyprowadzają naszą duszę na ten świat podczas porodu. Te wizje są dla mnie niezwykle cenne. Są też, kiedy odchodzimy z Ziemi, pomagają w tym byśmy znów bezpiecznie wrócili do domu duszy. Wspierają naszą równowagę i pomagają w bolączkach.

Warto ich poznać i z nimi rozmawiać, warto poczuć ich obecność w różnych okresach, nie tylko tych trudnych, ale też w czasie kiedy płynie przez nas szczęście. Ponieważ, wtedy Świetlistych Istot jest przy nas bardzo wiele. Opiekunowie Duchowi nie muszą być naszymi Aniołami. Często sami określają się jako nasi Bracia i Siosty, którzy wcześniej się rozwinęli - osiagając to, co nazywamy na Ziemi oświeceniem. Dlatego teraz mogą nas wspierać i pomagać. Ten portret namalowałam dla wspaniałej kobiety do której odezwała się jej Świetlista Opiekunka. Jaka towarzyszyła jej w jednym z poprzednich żywotów, a teraz pojawiła się na prośbę Ilony i może z nią rozmwiać jeśli zajdzie taka potrzeba. Warto wiedzieć, że w czasie, kiedy mamy przednówek Ery Wodnika i my Ziemianie robimy się coraz bardziej samodzielni, nasi Świetliści Opiekunowie wspierają nas tylko na naszą wyraźną prośbę i czytelne zawołanie ich.

Wioletta Ewa Tuchowska 08.09.2020

Opiekunowie Duchowi - Nasi Świetliści Przyjaciele

Są przy nas w różnych okresach życia. Przepięknie jest widzieć jak przyprowadzają naszą duszę na ten świat podczas porodu. Te wizje są dla mnie niezwykle cenne. Są też, kiedy odchodzimy z Ziemi, pomagają w tym byśmy znów bezpiecznie wrócili do domu duszy. Wspierają naszą równowagę i pomagają w bolączkach. Warto ich poznać i z nimi rozmawiać, warto poczuć ich obecność…

Łysa Góra

Łyse Góry - od zawsze uważane były za miejsca spotkań niezwykłych kobiet, które odbywały na nich swe praktyki. Owiane tajemnicą rytuały, często zsynchronizowane z pełnią księżyca, wykonywane były często dla dobra całej społeczności. Dzięki ich praktykom, ludzie żyli spokojniej i szczęśliwiej, a społeczność omijały klęski i katastrofy.Takie wzniesienia nazywane były Łysymi Górami ponieważ ich szczyty często były wypalone, przez "kosmicznych przybyszów" - czyli meteoryty jakie spadały na te miejsca. Po uderzeniu meteorytu energia takich gór stawała się niezwykła i bardziej magnetyczna niż w innych miejscach. zjawisko te wykorzystywały czujące pole magnetyczne wiedźmy.  Ponieważ kiedy pojawia się większy magnetyzm łatwiej jest takich miejscach materializować swe marzenia.

118315578 330301478110154 3087976666856237544 n

Tęcza pojawiająca się w miejscach mocy jest sygnałem obecności Świetlanych Istot, jakich w takich przestrzeniach jest dużo.                                                       

Spotykające się na nich kobiety, mogły w czasie specjalnych rytuałów  łatwiej przyciągnąć marzenia o które prosiły. W miejscach mocy częściej pokazują się niezwykłe zjawiska i specjalne symbole jakie widać na zdjęciach. Moim symbolem są tęcze jakie zwykle towarzyszą mi podczas praktyk w rejonach o wyższych wibracjach. Takie i inne widoczne na zdjęciach znaki, są typowymi symbolami takiego miejsca.

Jedną z Polskich Łysych Gór - jest Góra Przedziwna w Iwoniczu Zdroju. Nazwano ją przedziwną ponieważ  spod niej wypływają uzdrawiające źródła wód mineralnych. Na jej szczycie rosną "widzące drzewa" na których pniach zarysowane są oczy. Atmosfera jaka tu panuje sprzyja wyciszeniu. Gdy wejdziemy w stan ciszy Góra ukazuje nam kolejne symbole, jakie mówią o tym, że wiele pokoleń kobiet wirowało właśnie tu w tanecznych pląsach. Jednym z takich symboli jest właśnie tańcząca kobieta jaką widzicie na  zdjęciu pnia strzelistego drzewa.

118194673 2734075316827497 40775364992241325 n

Oczy oraz tancerka na pniu drzewa, tak natura oznaczyła to miejsce jako miejsce szczególnych praktyk.

Warto jest wybrać się na jedną z Łysych Gór, by poczuć jak natura opowiada na niej pradawne historie. Pobyć w łączności z mądrością kobiet jakie tu praktykowały a o jakiej śpiewają tu drzewa. Tak łatwo w takich miejscach doświadczać magii rzeczywistości i sycić się bogactwem szczegolnej roślinności jaka rośnie w takich miejscach znacznie większa i bardziej różnorodna niż w innych.

Ludowe opowieści mówiły o tym, że podczas sabatów kobiety latają na miotłach. Jest w tym odrobina prawdy, ponieważ latanie na miotłach to lewitacja na energii seksualnej, wypływającej z czakry podstawy/ inaczej czakry korzenia, która wyglądem przypomina wypływająca z pomiędzy nóg miotłę. Taka spontaniczna lewitacja mogła przydażyć się w transie w miejscach w których siła magnetyczna Mamy Ziemi jest szczególnie duża. Widzący to prości ludzie, obserwowali rozbłyskującą między nogami wznoszącej się ponad powierzchnią kobiety energię uznając ją za miotłę.

118382571 330345314780297 3263103048928258635 n

Na Łysej Górze są symbole Kobiecego Łona i Zwierząt Mocy.

Osobiście na Górze Przedziwnej doświadczyłam przeniesienia w czasie, widząc jak niesamowicie tańczyły i śpiewały praktykujące nań kobiety. Ter wewnętrzny rytm dlugo mnnie potem prowadził. Gdy byliśmy tam z grupą podczas warsztatu "Zioła i Miejsca Mocy" uczestnicy zsynchronizowani się z tym miejscem, widząc w nich wiele ważnych znaków. Iwonicka Łysa Góra jest portalem prowadzącym do Świetlistych Krain. Tak jak w wielu innych miejscach są na niej wrota przenoszące nas do Słowiańskiej Shambhali - krainy w której żyją Istoty Opiekuńcze Ziemi. Czytaj więcej o Shambhali. Ale w takim miejscu doświadczamy też wielu osobistych wizji i spotkań. Przychodzą do nas Anioły i Duchy Opiekuńcze Przyrody. Jeśli się w nie wsłuchamy się w historie snute przez "Widzące Drzewa", opowiedzą o tym kto na tej górze bywał. Ponieważ drzewa  mają znakomitą pamięć i rozpoznają nasze dusze mogą nam opowiedzieć jaka była nasza historia w tym miejscu. Tego dowiadywali się uczestnicy warsztatów. Warto wybrać się na taką górę, by doświadczać swej duszy głębiej, patrzeć z Przestrzeni Serca i Trzeciego Oka. W takich miejscach czakry uaktywniają się a pole energetyczne człowieka naturalnie się harmonizuje a my wracamy do stanu równowagi. 

 Wioletta Ewa Tuchowska - 26.08.2020 r.

 

Łysa Góra

Łyse Góry - od zawsze uważane były za miejsca spotkań niezwykłych kobiet, które odbywały na nich swe praktyki. Owiane tajemnicą rytuały, często zsynchronizowane z pełnią księżyca, wykonywane były często dla dobra całej społeczności. Dzięki ich praktykom, ludzie żyli spokojniej i szczęśliwiej, a społeczność omijały klęski i katastrofy.Takie wzniesienia nazywane były Łysymi Górami ponieważ ich szczyty często były wypalone, przez "kosmicznych…

Przygarnięty ptak - opowieść o regeneracji duszy

103058d4 5466 4b5d a561 3e61927dd020

Dusza lubi szybować, dlatego sybolami duszy są latające ptaki. Ich podniebne loty odzwierciedlają wolność i ruch jakiego dusza potrzebuje, by poczuć swobodę i brak ograniczeń. Kiedy żyjemy pełną piersią, tworzymy, doświadczamy szczęścia dusza otwiera nas na kolejne poziomy świadomości, czy doświadczania piękna istnienia.

Przygarnięty ptak - opowieść o regeneracji duszy

Dusza lubi szybować, dlatego sybolami duszy są latające ptaki. Ich podniebne loty odzwierciedlają wolność i ruch jakiego dusza potrzebuje, by poczuć swobodę i brak ograniczeń. Kiedy żyjemy pełną piersią, tworzymy, doświadczamy szczęścia dusza otwiera nas na kolejne poziomy świadomości, czy doświadczania piękna istnienia.

Portret i przekaz Anioła dla Małgorzaty Rozenek

Portret i przekaz Anioła dla Małgorzaty Rozenek

Rytuały Oczyszczające, Kamertony.

Portret i przekaz Anioła dla Małgorzaty Rozenek

Portret i przekaz Anioła dla Małgorzaty Rozenek Rytuały Oczyszczające, Kamertony.

Świadomość Serca a Praktyki w Miejscach Mocy

Świadomość serca a praktyki w miejscach mocy

 

Świadomość Serca a Praktyki w Miejscach Mocy

Świadomość serca a praktyki w miejscach mocy  
Strona 1 z 2
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje.